MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 mi śmiga elegancko xD
0
@AnsuFati_10 na barcatv jest TOP
2
Ale MATS ciasteczko dograł :D
0
ten stream to chyba w 20 fpsach jest czy to u mnie tylko?
0
@Pawel13sz ja zalogowałem się wcześniej, ale player mi nie działa
0
mecz jest o 19.15, nasi dopiero wychodzą na rozgrzewkę, uspokójcie się
0
@BarcaFanSince2006 opóźnienie 15 minut
1
player na barca tv też wam ścina?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
43
mistrzostwo xD
11
niezły sporting
1
@Emhyr bo u nas są gówniani ludzie od social mediów
0
@Dzieniu o Dembele na socialach klubu nic nie ma, potwierdził transfer Christensena i Kessiego przed oficjalkami, i tak samo powiedział, że Xavi będzie nowym trenerem
9
uważacie, że to dobrze, że gra w tak otwarte karty?
6
ale że oficjalka tak bez żadnej grafiki ani nic :(
13
Munsien jeszcze 30 mln nam dołoży
https://x.com/Przemek_Kacik/status/1547156777535520770
62
@Kidd ja mam wrażenie, że jak dorzucimy Puiga to będziemy musieli zapłacić więcej
0
@Aragorn33 akurat w tej sytuacji zachowanie Bayernu jest zrozumiałe, my chcemy kupić a oni nie bardzo chcą sprzedać.
14
rozumiem, że boją się być sam na sam z Alemanym na jego terenie i wzywają go do siebie
26
Sport Bild: W trakcie negocjacji z Ajaxem ws. transferu Ryana Gravenbercha, obie strony różniły się w swoich żądaniach o 1 mln euro. Gdy groziło, że transfer utknie w martwym punkcie, agentka Holendra – Rafaela Pimenta – dołożyła 500 tysięcy euro ze swoich agencyjnych tantiem.
XD
26
i cyk, gol.
https://x.com/alvaro_rominho/status/1546934080062750722
24
fichado
0
@Lionel_Messi10 Lewy na pewno miał być przed 12/07 (czyli dziś)
1
@Arczek2001 ale w szatni był
1
@Lionel_Messi10 no i kto tam jest
3
@Encore jak nie jak tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Here we go!
2
@Redakcja "ale w relacji na Instagramie Pierre’a-Emericka Aubameyanga widać Gabończyka siedzącego w szatni ekipy."
chyba Francuza nie Gabończyka :)
14
Deal done