0

@kiper09 mi śmiga elegancko xD

0

@AnsuFati_10 na barcatv jest TOP

2

Ale MATS ciasteczko dograł :D

0

ten stream to chyba w 20 fpsach jest czy to u mnie tylko?

0

@Pawel13sz ja zalogowałem się wcześniej, ale player mi nie działa

0

mecz jest o 19.15, nasi dopiero wychodzą na rozgrzewkę, uspokójcie się

0

@BarcaFanSince2006 opóźnienie 15 minut

1

player na barca tv też wam ścina?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

43

mistrzostwo xD

11

niezły sporting

1

@Emhyr bo u nas są gówniani ludzie od social mediów

0

@Dzieniu o Dembele na socialach klubu nic nie ma, potwierdził transfer Christensena i Kessiego przed oficjalkami, i tak samo powiedział, że Xavi będzie nowym trenerem

9

uważacie, że to dobrze, że gra w tak otwarte karty?

6

ale że oficjalka tak bez żadnej grafiki ani nic :(

13

Munsien jeszcze 30 mln nam dołoży
https://x.com/Przemek_Kacik/status/1547156777535520770

62

@Kidd ja mam wrażenie, że jak dorzucimy Puiga to będziemy musieli zapłacić więcej

0

@Aragorn33 akurat w tej sytuacji zachowanie Bayernu jest zrozumiałe, my chcemy kupić a oni nie bardzo chcą sprzedać.

14

rozumiem, że boją się być sam na sam z Alemanym na jego terenie i wzywają go do siebie

26

Sport Bild: W trakcie negocjacji z Ajaxem ws. transferu Ryana Gravenbercha, obie strony różniły się w swoich żądaniach o 1 mln euro. Gdy groziło, że transfer utknie w martwym punkcie, agentka Holendra – Rafaela Pimenta – dołożyła 500 tysięcy euro ze swoich agencyjnych tantiem.

XD

26

24

fichado

0

@Lionel_Messi10 Lewy na pewno miał być przed 12/07 (czyli dziś)

1

@Arczek2001 ale w szatni był

1

@Lionel_Messi10 no i kto tam jest

3

@Encore jak nie jak tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Here we go!

2

@Redakcja "ale w relacji na Instagramie Pierre’a-Emericka Aubameyanga widać Gabończyka siedzącego w szatni ekipy."
chyba Francuza nie Gabończyka :)

14

Deal done

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?