0

@Kondziubarca jeszcze wczoraj było info, że jest zdesperowany aby zostać, że ma zwolnić tego agenta i obniżyć zarobki o połowę

2

zauważyłem, że zagraniczni kibice są jacyś mniej krytyczni. np de Jong, który przez większość osób stąd byłby sprzedany do tego United, tam jest proszony pod swoimi postami o pozostanie. tak samo kibice United, w Polsce raczej sceptyczni co do tego transferu a ci zagraniczni chcą jego przyjścia i proszą go, aby do nich przeszedł

18

skumał, że go nikt nie chce i nagle chce zostać

27

Czyli Mane też będą trzymać na siłę
https://x.com/Milek1921/status/1539618630647910400

1

@Oskar00 już ci tłumaczę jak niektórzy mogą kibicować Argentynie w meczu z Polską. Nie każdy utożsamia się Polską i nie każdy czuje się Polakiem mimo, że w Polsce się urodził

15

oby tak było

13

3

Auba ma dziś urodziny, sto lat!

6

Mane w Bayernie

6

Here we go

8

Lewandowski

5

Jeszcze go nie kupili, a już planują prezentację

50

Joan Laporta Masterclass

7

Koniec

17

Niepojęte

0

@Transu96 to pisz do santiagoelcule na twitterze bo od niego to wziąłem

23

Gdy ktoś pyta o potencjał Gaviego:
https://zapodaj.net/e6cc57f68b28e.jpg.html

10

ale Gavi to diamencik

1

czemu Barca obniżyła kontrakt Roberto o 60% skoro prawo w Hiszpanii pozwala na max 50%?

1

Polska to Eintracht
Holandia to Barca

1

@Kondziubarca czy wy tego Messiego do końca kadencji będziecie mu wypominać?

7

Gavi


Dembele

3

@Kwiatek67 rządy Barto

2

7

dzieją się rzeczy

36

0

można gdzieś tego wywiadu z Lewym posłuchać, bo nigdzie go nie mogę znaleźć?

0

bardzo go nie lubię, ale przydałby się

1

Laporta gra w grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?