22

Lewy leci do USA

15

Alemany se Football Managera z edytorem włączył i działa teraz.

1

@MesQueUnClub96 raczej ciężko, żeby dzisiaj już kounde ogarnąć

53

my go wtedy nazywaliśmy zdrajcą, a on już wtedy ten transfer ogarniał

15

ja dalej po części nie dowierzam

27

Gerard Romero znowu wygrał. Znowu on pierwszy. Kiedy wydawało się, że transfer się komplikuje on wiedział, że to kwestia czasu.

11

Gerard Romero znowu wygrał, znowu on pierwszy!

30

JEEEEEEEESTTTTT

11

kolejni



24

nawet nie potrafię opisać jak szczęśliwy teraz jestem, czuje że mi łzy szczęścia zaraz polecą ;)

4

a gdzie here we go

2

@kamiVeB Marca XD

0

@Cvzx Szczerze, skoro Romero mówi, że deal done, to ja uważam, że to już oficjalnie.

0

@Rewolucja123 to jasne, że robi to na życzenie trenera, ale śmiem wątpić, że takie transfery na tak korzystnych dla klubu warunkach przeprowadziłby taki Abidal

111

to jest po prostu szef wszystkich szefów
https://x.com/thexdeaf/status/1548058336028831744

16

to już? wszystko?


Deal done, fichado!

5

coraz bliżej...

4

omg to sie serio dzieje

1

@Bulos11 bo ten gość przez ostatnie 2 sezony opuścił 2 mecze

8

to się dzieje

9

było też zdjęcie ze sklepu sevilli gdzie nie ma koszulki kounde

0

@escarabajo i znowu to przez to że Benz nie będzie grał :(

22

Thank you and good luck, Frenkie!

23

dobrze byłoby gdyby w tym czasie znaleźli sobie nowe kluby

5

dzisiaj ma być oferta

4

ciekawe ile dadzą

9

Polsat Sport z prawami do transmisji przedsezonowych tournee w USA. Telewizja pokaże turniej Florida Cup (Club America, Arsenal, Chelsea, Charlotte, Orlando) i Soccer Champions Tour (Barcelona, Juventus, Real, Club America, Chivas Guadalajara).

0

@matirix20 kim jest Nianzou czy jak on tam ma xD

2

@matirix20 i tak jest jednym z najlepszych obrońców w grze

32

kto tam pracuje XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?