3

Ja tylko przyszedłem powiedzieć, że Robert Lewandowski ma kontrakt do 2023 roku i go wypełni. Basta!

19

zobaczenie Lewego w koszulce Barcy na meczu będzie niesamowitym przeżyciem, czekam na to mega podekscytowany xD


5

@Striker to jeden z grafików Barcy jest, więc nie jakiś losowy ziomek z twittera na kiblu xD

8

oh jak dobrze


28

Zaspany troche


42

Zdał.

55

proste, że tak

4

To będzie ta prezentacja?

0

@Paradoks po Xaviego przyjechał 3 razy

0

jest jakaś aplikacja na telefon która blokuje reklamy na yt?

42

jest i on

3

@Kurkmen ze sklepu Barcelony

1

@kuz o 19 polskiego czyli chyba o 13 tam u nich

26

to nie był sen panowie :)

8

On. Łagodnie uśmiechnięty.

14

@qbuteq

0

na transfermarkcie Lewy jest naszym zawodnikiem ale i tak szanse na to, że przejdzie to 95%. Ciekawe jaki czynnik kryje się za tymi 5%

0

@Pilka_jest_okragla on w niej przyleciał

0

@MrPGG znaczy teraz już działa, wtedy nie

2

30

no ale co to jest za oficjalka, biedne to strasznie ;c


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

to ter Stegen wrzucił tego tweeta

1

Lewy miał bluzę Barcy?

33

gościu wysłał typa do Miami, nie wiem no XD hit

1

Romero przed chwilą miał obraz z kamery z płyty lotniska xD

9

ta muzyka u Romero robi takie napięcie że to niesamowite po prostu

1

@Emhyr nawet i ci co w LM nie grają odrzucą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?