0

Kessie co ty wymyśliłeś XD

5

Kessie mocno aktywny w ofensywie

4

ale wrzuteczka Rapha :D

9

a szkoda, że brak Lewego w zestawie

19

trzeba się nacieszyć no

17

Sambaa

4

@Lionel_Messi10 widać, że szczęśliwy

8

@macio_944 Danza Kuduro

0

@Barcanajlepszyteam nie przypominam sobie żeby takie kiedyś dodawali
@Worny zapewne tak, ale w sumie po co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca faktycznie 14, to w sumie co ma na celu ten tweet xD

0

2

0

@Redakcja składy wrzucone 20 minut temu a tu dalej nie ma artykułu o tym...

0

@Deviler Kessie z Olotem grał z 5 więc wątpię aby był to oficjalny numer Raphinhi

3

@Sulimo wszędzie każdy oficjalnie pisał Raphinha a ty dopiero teraz się skapnąłeś? xD

0

@Suzu jest już skład

16

skład

30

Ależ Gigachad

0

Zbawca FC Barcelony - Mateu Alemany, kim jest?


5

Ten drugi tweet, obawiam się, że sporo takich przybędzie
https://x.com/bolga__jayz/status/1549511717490769920

0

@Jackazz to rano i tak masz powtórkę na eleven 2 chyba

1

@Arczek2001 jutro o 18.00 czasu polskiego

6

ale te grafiki są przewyborne

7

Boli? ma boleć.

9

@HarveySpecter nie ma szans, nie odbył jeszcze treningu z zespołem

75

ale siedzi


1

@Emhyr ryghtan to grafik barcy

19

oficjalnie

1

@MesQueUnClub96

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?