2

@Encore po tej bramce miałem takie życzenie, żeby do nas trafił :)

0

@wojopancer ter stegen; dest, kounde, araujo, alba; busquets, pedri, gavi; raphinha, lewandowski, dembele

3

@Pawel13sz gigachad

0

@avenger w grupie chyba nie może

9

wtf XD

0

@czółkovsky jest grafikiem Barcy, więc nie wiem czemu mu nie zlecają prac tego typu

14

Better call Alemany

4

genialne okienko w wykonaniu Chelsea

0

i czelsioki w ryk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Mamy go


10

pewnie jeszcze dzisiaj

1

@Tomek_TF fifa manager podobno git

0

@MrPGG
wychodzi na to, że miał


6

on miał swoich ludzi w samolocie czy jak xD

28

dawać mnie już oficjalke

35

ale Barca i tak upadnie bo wydają pieniądze których nie mają

12

promocja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO w sensie?

9

wylądowali

2

@Pawel13sz Nie przyjdzie. Wiesz o tym, prawda?

18

no bo może :D

20

co się grzeczny jakiś zrobił

33

i znowu wracamy do tej wypowiedzi

10

o 17.30 stream u tego szefa

18

Here we go

0

Pjanic polubił ciekawego tweeta

4

@oskaritto nie spać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?