24

On jeszcze nawet piłki nie kopnął, a już dał mi dużo radości.

13

@cold_play polecam odinstalować aplikację.

8

no na razie tak to wygląda, ale przyjdzie żul kundel i będzie lepiej
https://x.com/CPSigdell/status/1550742767961116672

34

lecimy po tryplet

7

Kounde na IG

8

rozumiem, że nie używałem telefonu przez kilka godzin i w tym czasie znowu wydymaliśmy Chelsea?

0

ciekawe czy się w końcu dogadali

0

Kounde w ciągu tygodnia był piłkarzem Sevill, potem Barcy, potem Chelsea, potem znowu Barcy, znowu Chelsea i teraz znowu jest w Barcy.
Nie jest to lojalny piłkarz.

3

dobre źródło?

4

no to chyba Kounde jednak nie dla nas

1

Blefuje.

9

Mały a wielki

15

XD czemu mnie to tak śmieszy XDD

6

no to szybciej z tą dźwignią i wysyłamy ofertę

7

Zakładając, że Kounde fichado - czy waszym zdaniem mamy jakiekolwiek szanse na dojście np do finału LM z takim składem jaki byśmy mieli po transferach w lato?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Christensen, Raphinha, Dembele, Lewandowski i Kounde. Pięknie Chelsea jest dymana w tym okienku.
https://zapodaj.net/d04e54aa675f2.png.html

0

16

??

30

Hola hola, Memphis numer 9 przejął po Braithwaicie

4

@MesQueUnClub96 proste że dobrze
@Kgorecki2500 do liceum na profil informatyczno lingwistyczny

19

siema, pragnę was poinformować, że dostałem się na swój pierwszy wybór

4

niezły Kami Joswiak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Latający Lewandowski


52

ależ się prezentuje


cały czas trochę w to nie wierzę XD

1

@mercurial2000 pomijasz ważny fakt, że np Gavi nie wymaga rejestracji w pierwszej drużynie. Nie pamiętam do jakiego wieku, ale zawodnicy poniżej pewnego wieku nie muszą być zgłaszani do gry

61

te stroje są takim sztosem

8

jak wygramy z Realem to u kibiców Realu będzie panowała narracja, że to tylko sparing i Real miał wywalone
zobaczycie :P

8

Tylko Raphinha tak dziwnie trochę te 22 xD


i skoro Collado 23 to Umtiti jaki numer?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?