3

oficjalnie

0

@Bagsik88 na pewno to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem

3

@Encore proste, że wolę aby Argentyna odpadła

0

tak sobie teraz pomyślałem, że gdyby ściągnęli za rok Messiego z powrotem to dobrze byłoby chociaż tym razem nie odwalić kaszany w socialach

49

5

zależy o ile, z niską pensją jako rezerwowy niech zostanie

5

skoro mamy Kounde to po co on?

9

ten duet może siać spustoszenie w szeregach rywali

4

długo będę się przyzwyczajał do tych Ballerów w naszych barwach

14

Gracias Óscar

0

skład pewnie około północy będzie?

0

@DonVincenzo bo to zapewne były kwoty netto

0

@Image to nie jest Ferran? xD

0

@Kwiatek67 nie ale potrzebuje tej informacji

0

jaką klauzulę odejścia ma Raphinha?

0

@FC1899Barca mam 15 lat XD

0

@Hubsao no to się domyśliłem ale nigdy nie miałem aż tak długiego i mocnego bólu głowy

0

panowie wczoraj mój pies bardzo głośno szczeknął, było to dość mocno wysoki dźwięk i od tamtego czasu niesamowicie mocno boli mnie głowa, o co może chodzić XD (to nie żart serio się pytam)

33

Xavi chce powrotu Messiego

35

tylko on może nas powstrzymać

32

oficjalnie

17

Kounde

4

Kounde

0

@Clue prędzej Laporta z tą gadką, że Kounde już idzie do Chelsea

24

#LaZabawa

4

jak oceniacie? ja mu daję takie 9/10

35

dokładnie, albo rozjebiemy wszystkich i będzie the champions, albo to jebnie i będziemy w dupie sportowej jak i finansowej



@Pawel13sz @Lionel_Messi10

11

ale zmiana xD

0

@avenger nie chodzi mi o to, że odpadniemy w grupie, tylko że w grupie na nich chyba nie możemy trafić

8

Real Madryt w strachu
ŁAAAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?