22

Dobra, lece spać, dzięki za nocne oglądanie :D

3

ale poszedł Collado

14

Steal


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tasde 6-0 dla Barcy 10 minut

0

blisko Dembele blisko

0

a my narzekamy na ter Stegena...

1

Depay :O co zrobił

2

@Lionel_Messi10 dobre pytanie

0

Memphis, co zawiodło?

1

@Survier zszedł Raphinha i nie ma joga bonito

0

ale Depay dograł piłe z rożnego

0

@dawo17 Pablo Torre!

0

Dembele prawie miał asystę przy samobóju xD

1

pamiętam jak Depay tak z Sociedad przyjął piłkę w 1 kolejce poprzedniego sezonu

7

Abde coś ty zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

z sytuacji Auby lewy nie miałby 1 a 3 bramki :P

9

aż dziwne, że Pedri na mały minus, niewidoczny
Kessie jest zajebisty
Raphinha jest przezajebisty
Nico wymiata
na plus jeszcze Fati, Balde i Christensen imo
reszta neutralnie

22

Raphinha partidazo


Piękny Brazylijczyk♥️

1

Ansuuuuu gooollll

8

dobrze powiedziane

0

@Kacper1432 no właśnie

1

@czudi17 gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala, Barca nie pozwala na nic

4

ale Kessie teraz chłopa zatrzymał to aż mi się przykro zrobiło xD

5

mam wrażenie, że Kessie dzisiaj się sklonował kilka razy bo chłop jest wszędzie

0

10

Nie wiem jak wam, ale mi Kessie imponuje jak dotąd

1

Auba do 3 razy sztuka

4

ależ to poklepali, szkoda że obok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?