MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co się odwala ze strumykiem? nie da się odpalić polskiego strima a nawet jak odpalisz to i tak nie jest po polsku XD
9
nieźle xD
1
@KrwawiaceoczyVEB nie będzie żadnego problemu jak wejdzie jak MAtS dostanie kontuzji, to jest bramkarz Barcy B, który został dowołany na ten mecz. Jutgla np w poprzednim sezonie nie był zarejestrowany w pierwszej drużynie, a kilka meczów zagrał. Gavi do teraz nie jest zarejestrowany i są jakieś problemy? Nie. Do pewnego wieku (nie pamiętam dokładnie do jakiego) zawodnik nie musi być zgłoszony do gry aby mógł grać :)
14
Brak Desta
6
Abde
https://x.com/_BarcaInfo/status/1558390442101981185
8
brak Braithwaita, Umtitiego i Desta
6
zrozumiała decyzja w sumie
1
@MarcinVeB10 pewnie z 5
15
zaczynamy rejestrację
4
jest zielone światło
60
Florentino Perez
„Barcelona to wspaniały klub. Moim zdaniem jesteśmy dwoma najlepszymi drużynami na świecie, a gdy gramy El Clasico, to ogląda to 600 mln ludzi na całym świecie.
- Nawet jeśli mają kłopoty finansowe, to powinni sobie z nimi poradzić. Wyjdą z tego, bo mają narzędzia, którymi to zażegnać. A to, czy mogą kogoś zarejestrować… Może to La Liga powinna być dyrektorem sportowym Barcelony, skoro mówią im kogo mogą podpisać, a kogo nie."
2
FC Dźwignia i tak za 2 lata upadnie, więc nie wiem po co się tak cieszycie...
4
czyli dzięki temu możemy zarejestrować wszystkich?
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
9
strzeli na spokojnie
2
można szybciej, bo czas nas goni
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
3
dokładnie
1
tak czysto teoretycznie, gdyby nowych zawodników nie udało się zarejestrować to Alemany TOP czy już nie TOP?
6
chowają się
40
w sumie coś w tym jest
0
@Pawci023x było coś takiego jak futbin, nie wiem czy dalej jest bo w fife nie gram od dawien dawna
37
game changer - Luuk de GOAT
17
pain
https://x.com/SK10Football/status/1556943598511218688
0
też wam się wydaje że zagraniczni fani są bardziej toksyczni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?
9
że co kur*a?
14
nie i tyle.
5
nieźle
https://x.com/artiruchamonie/status/1556326990302818304
0
@TR3YWAY prezentacja o 19.15 chyba
8
Neto
2
super
4
lol