0

co się odwala ze strumykiem? nie da się odpalić polskiego strima a nawet jak odpalisz to i tak nie jest po polsku XD

9

nieźle xD

1

@KrwawiaceoczyVEB nie będzie żadnego problemu jak wejdzie jak MAtS dostanie kontuzji, to jest bramkarz Barcy B, który został dowołany na ten mecz. Jutgla np w poprzednim sezonie nie był zarejestrowany w pierwszej drużynie, a kilka meczów zagrał. Gavi do teraz nie jest zarejestrowany i są jakieś problemy? Nie. Do pewnego wieku (nie pamiętam dokładnie do jakiego) zawodnik nie musi być zgłoszony do gry aby mógł grać :)

14

Brak Desta

8

brak Braithwaita, Umtitiego i Desta


6

zrozumiała decyzja w sumie


1

@MarcinVeB10 pewnie z 5

15

zaczynamy rejestrację

4

jest zielone światło

60

Florentino Perez
„Barcelona to wspaniały klub. Moim zdaniem jesteśmy dwoma najlepszymi drużynami na świecie, a gdy gramy El Clasico, to ogląda to 600 mln ludzi na całym świecie.

- Nawet jeśli mają kłopoty finansowe, to powinni sobie z nimi poradzić. Wyjdą z tego, bo mają narzędzia, którymi to zażegnać. A to, czy mogą kogoś zarejestrować… Może to La Liga powinna być dyrektorem sportowym Barcelony, skoro mówią im kogo mogą podpisać, a kogo nie."

2

FC Dźwignia i tak za 2 lata upadnie, więc nie wiem po co się tak cieszycie...

4

czyli dzięki temu możemy zarejestrować wszystkich?


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

9

strzeli na spokojnie

2

można szybciej, bo czas nas goni


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

3

dokładnie

1

tak czysto teoretycznie, gdyby nowych zawodników nie udało się zarejestrować to Alemany TOP czy już nie TOP?

6

chowają się

40

w sumie coś w tym jest

0

@Pawci023x było coś takiego jak futbin, nie wiem czy dalej jest bo w fife nie gram od dawien dawna

37

game changer - Luuk de GOAT

0

też wam się wydaje że zagraniczni fani są bardziej toksyczni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

9

że co kur*a?

14

nie i tyle.

0

@TR3YWAY prezentacja o 19.15 chyba

8

Neto

2

super

4

lol


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?