MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tego kounde to zarejestrują dziś czy nie bardzo?
6
a to skubaniec
0
@Nazio87 Romero mówił, że nie jesteśmy gotowi na ostatnie dni okienka
16
grubo jest
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
0
@fortunate_son szczególnie, że ma klauzulę poniżej 50
3
tebas to jest taki debil że hit xD
0
@Barcassiepale no to ci akurat nie wyszło bo zarząd Barcy kilka razy podkreślał, że kupują zawodników, których chce trener
8
nieźle się tam bawią
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
3
@don'T.R.I.P.e kiedyś tak było
8
@Roni/VEB też się śmieje
10
ale śmieszek hehe
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
0
@bartekvisca można, nawet trzeba
4
@FC1899Barca jaka slavia i czemu dwie drużyny kończą na 3 miejscu
8
co za internet explorer moment w wykonaniu naszych od socialów XD
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
1
@Image @Wossi61FCB @barcelonaLM @michal26 powaliło mi się, miał być Fati :)
6
Na Valladolid
ter Stegen; Roberto, Araujo, Kounde*, Balde; Busquets, FDJ, Pedri; Dembele, Lewy, Fati
chyba zgoda?
* - jeśli zostanie zarejestrowany, jak nie to Christensen/Eric
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
30
no i wszystko jasne, ewidentny karny
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
1
@kondzik47 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12129593#comment-12129593
1
@tristan87 dosłownie.
25
coś się wyślizgnęło
https://zapodaj.net/465f842639c38.png.html
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
5
czuję się jakbym oglądał jakiś mecz z fify, ile wylewów XD
2
@Lionel_Messi10 wiem ale to było przed ogłoszeniem
2
to ciekawe w sumie xD
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
2
wgl kiedy jest losowanie grup LM?
2
czyli po tym transferze w końcu żul kundel będzie zarejestrowany?
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
20
Lewandowski vs Real Sociedad
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
19
przygotujcie się.
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
0
wie ktoś czy jakaś polska stacja pokaże mecz z City?
0
@AlexDark00 nie ma szans na to że byśmy wyciągnęli KDB, przy całym geniuszu Alemany'ego, nie ma szans.
3
@Don Lucas jedyne co bym mu wypomniał to brak kartki po tym łockiu Dembele, wielu sędziów zapewne wyrzuciłoby Francuza z boiska, tu natomiast nawet żółtej nie było