2

tego kounde to zarejestrują dziś czy nie bardzo?

6

a to skubaniec

0

@Nazio87 Romero mówił, że nie jesteśmy gotowi na ostatnie dni okienka

16

grubo jest


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

0

@fortunate_son szczególnie, że ma klauzulę poniżej 50

3

tebas to jest taki debil że hit xD

0

@Barcassiepale no to ci akurat nie wyszło bo zarząd Barcy kilka razy podkreślał, że kupują zawodników, których chce trener

8

nieźle się tam bawią


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

3

@don'T.R.I.P.e kiedyś tak było

8

@Roni/VEB też się śmieje

10

ale śmieszek hehe


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

0

@bartekvisca można, nawet trzeba

4

@FC1899Barca jaka slavia i czemu dwie drużyny kończą na 3 miejscu

8

co za internet explorer moment w wykonaniu naszych od socialów XD


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

1

@Image @Wossi61FCB @barcelonaLM @michal26 powaliło mi się, miał być Fati :)

6

Na Valladolid
ter Stegen; Roberto, Araujo, Kounde*, Balde; Busquets, FDJ, Pedri; Dembele, Lewy, Fati

chyba zgoda?

* - jeśli zostanie zarejestrowany, jak nie to Christensen/Eric

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

30

no i wszystko jasne, ewidentny karny


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

1

@tristan87 dosłownie.

25

5

czuję się jakbym oglądał jakiś mecz z fify, ile wylewów XD

2

@Lionel_Messi10 wiem ale to było przed ogłoszeniem

2

to ciekawe w sumie xD


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

2

wgl kiedy jest losowanie grup LM?

2

czyli po tym transferze w końcu żul kundel będzie zarejestrowany?


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

20

Lewandowski vs Real Sociedad


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

19

przygotujcie się.


@Pawel13sz @Lionel_Messi10

0

wie ktoś czy jakaś polska stacja pokaże mecz z City?

0

@AlexDark00 nie ma szans na to że byśmy wyciągnęli KDB, przy całym geniuszu Alemany'ego, nie ma szans.

3

@Don Lucas jedyne co bym mu wypomniał to brak kartki po tym łockiu Dembele, wielu sędziów zapewne wyrzuciłoby Francuza z boiska, tu natomiast nawet żółtej nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?