17

brawa

9

usman


4

ostatni krok, jeden z trudniejszych

3

Oferta poszła i Leeds jest gotowe ją zaakceptować

2

@Deviler to mogliby chociaż negocjacje rozpocząć a nie unikać ich na wszelkie sposoby, tak nie zachowuje się poważny klub

15

@Emhyr przecież oni sami wszystko utrudniają XD

0

czy mamy na tej stronie jakichś hejterów wielkiego Araújo?

18

śmiechłem

19

Przybycie Dembele do Barcelony

8

druga dźwignia

11

Dembele

0

Raphinha czy Dembele i dlaczego? Nie można wybrać obu

Ode mnie: Raphinha, bo po nim widać, że chce tu grać. Z drugiej strony jednak, Francuz byłby tańszy, ale jak dla mnie Raphinha to wciąż lepsza opcja

1

5

gdzie oni to potwierdzili? nie mogę nigdzie tego w ich social mediach znaleźć


2

@Kgorecki2500 możesz to zrobić tracąc pliki i nie tracąc, ale żeby danych nie stracić do "10" musisz się cofnąć max 10 dni po aktualizacji na "11", jeżeli minęło ponad 10 dni wtedy musisz użyć instalki w10, która sformatuje kompa i zainstaluje ci czystą "10"

11

tak sobie to obejrzałem i jednak fajnie jakby został

0

Oficjalnie

38

jest i on

0

@Lucassito de Jong, Gavi

0

@noface Alba rzadko strzela, ale jak już przykurwi z laczka to gol stadiony świata

0

no zamówiłbym sobie taką
https://zapodaj.net/d84c4f2d60366.jpg.html

0

admin spierdzielił robotę

0

wg was to, że Pedri będzie w następnym sezonie śmigał z 8 to pewnik?

12

mamy już dwóch :D


0

@arcziFCB a klub, że do 2026 xD

2

@Pawel13sz 89 bramek

9

nie wiem czy wy też tak macie, ale mimo iż od kilku miesięcy było wiadomo, że zostanie naszym piłkarzem, to i tak jaram się oficjalką :D

31

Świetny ruch, dobry piłkarz za darmo, oby odpalił u nas

0

@tomasz.s94 11 pewnie

6

Bardzo dobry transfer. Dobry zawodnik, do tego za darmo, pięknie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?