2

bardzo nie lubię tego lukasatv, oby przegrał

50

i tak sobie siedzi i czeka

18

To już jednak nie takie fajne.

0

gdyby pojawiła się opcja powrotu Todibo, to bylibyście na tak, czy nie?

0

@Esteban_ liceum

0

napisałem już wszystkie egzaminy.
angielski był tak łatwy że to hit xD

1

0

już jestem po egzaminie z Polskiego, myślę, że poszło dobrze, min. 80-90%

2

2

jutro piszę egzamin z Polskiego ;O

1

33

Będzie mi go bardzo mocno brakowało...

2

widzę że @NeKenI nie zwalnia tempa i dalej herby zostawia

3

a tak w ogóle to dzisiaj po raz ostatni jesteśmy w strojach z rakutenem.

6

@Bykunn ja po prostu tego sportu nie lubię i się nim nie interesuje

1

@NeKenI znaczy wiesz, mi to nie przeszkadza, po prostu się zastanawiam :)

1

@Gaucho już mam

3

@NeKenI ty sobie za cel postawiłeś zostawienie zielonego pod każdym komentarzem który zobaczysz? xD. gdzie nie zobaczę to polecasz komentarz

6

Adama z Alvesem do zmiany

0

@Colon no ale nie w tym sezonie, a napisałeś, że "za 3h nasza ukochana Barca walczy o wszystko"

0

@Colon o co walczy Barca? Real mistrzem, 2 miejsce jest pewne. O co walczymy? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas na otarcie łez? on jest lepszy niż ich cały atak

2

@tomek8756 ale gdyby nie to, że Tebas to kibic Realu to takiej skargi by nie było. Jakby Mbappe miał do nas przejść i by podpisał z P$G to by pewnie pochwalił xD

3

@tbas wara mi od Luuka

1

@Worny Ankara Abde

3

Ale to będzie chodziło, nie mamy szans w el clasico w następnym sezonie
https://zapodaj.net/623d579ded388.jpg.html

9

Powiem Wam, Kylian zdobył u mnie sporego plusika. Nie lubiłem go bardzoooo mocno, ale teraz tylko trochę go nie lubię

0

COŚ się dzieje! A raczej działo

4

Saga "Mbappe"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?