MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
bardzo nie lubię tego lukasatv, oby przegrał
50
i tak sobie siedzi i czeka
18
To już jednak nie takie fajne.
0
gdyby pojawiła się opcja powrotu Todibo, to bylibyście na tak, czy nie?
0
@Esteban_ liceum
0
napisałem już wszystkie egzaminy.
angielski był tak łatwy że to hit xD
1
@MesQueUnClub96 zemsta
0
już jestem po egzaminie z Polskiego, myślę, że poszło dobrze, min. 80-90%
2
@Wilczeq @Rust_Cohle @BART97 dzięki
2
jutro piszę egzamin z Polskiego ;O
1
uczymy się liczyć
https://zapodaj.net/81ff3096c6c0b.png.html
33
Będzie mi go bardzo mocno brakowało...
2
widzę że @NeKenI nie zwalnia tempa i dalej herby zostawia
3
a tak w ogóle to dzisiaj po raz ostatni jesteśmy w strojach z rakutenem.
6
@Bykunn ja po prostu tego sportu nie lubię i się nim nie interesuje
1
@NeKenI znaczy wiesz, mi to nie przeszkadza, po prostu się zastanawiam :)
1
@Gaucho już mam
3
@NeKenI ty sobie za cel postawiłeś zostawienie zielonego pod każdym komentarzem który zobaczysz? xD. gdzie nie zobaczę to polecasz komentarz
6
Adama z Alvesem do zmiany
0
@Colon no ale nie w tym sezonie, a napisałeś, że "za 3h nasza ukochana Barca walczy o wszystko"
0
@Colon o co walczy Barca? Real mistrzem, 2 miejsce jest pewne. O co walczymy? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas na otarcie łez? on jest lepszy niż ich cały atak
2
@tomek8756 ale gdyby nie to, że Tebas to kibic Realu to takiej skargi by nie było. Jakby Mbappe miał do nas przejść i by podpisał z P$G to by pewnie pochwalił xD
3
@tbas wara mi od Luuka
1
@Worny Ankara Abde
3
Ale to będzie chodziło, nie mamy szans w el clasico w następnym sezonie
https://zapodaj.net/623d579ded388.jpg.html
9
Powiem Wam, Kylian zdobył u mnie sporego plusika. Nie lubiłem go bardzoooo mocno, ale teraz tylko trochę go nie lubię
0
COŚ się dzieje! A raczej działo
4
Saga "Mbappe"