3

najlepsze: był to ostatni mecz bez Lewandowskiego
najgorsze: aż ciężko wybrać jedno

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

5

Jak u was to wygląda?
Ja bym pewnie zrobił Start Bellingham
Bench Pedri
Sell niestety Gavi


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Lionel_Messi10 wszystkiego najlepszego!

13

Lapcio, dzwoń.


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@don'T.R.I.P.e tylko że my właśnie gramy najlepiej jak wywalamy to 4-3-3 (z Realem Madryt i Sociedad)

10

Marc-Andre ter Stegen Airlines


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Mixtape podobno ma wyjść taki jak na Real Madryt

4

Mikhail Probieziv nowym selekcjonerem. Santos będzie tylko prezentował Mikhaila.

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

16

@Emhyr skoro ma uderzać z baniaka jak Luuk to może Luuk?

1

@Barca-Messi10 w lidze to akurat 3-1 od nich zebraliśmy na łeb

2

ale w Atletico dziś piłeczka chodzi, oby tak z Realem zagrali

16

Oceniając przygodę Depaya w Barcelonie po prostu trzeba ocenić ją pozytywnie. Nie zapominajcie kto nie wykorzystał karnego z Rayo, co doprowadziło do zwolnienia Koemana.

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

21

rozkręca się Rafałek


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

Memphis Depay nie pojawił się dziś na treningu z własnej woli. Oczekuje się, że piłkarz zostanie ukarany finansowo. Holender robi pierwszy krok by wymusić odejście do Atlético, ale wybiera najgorszą drogę, szukając bezpośredniej konfrontacji z klubem. Xavi i jego sztab są wściekli. [Javi Miguel]

Memphis Depay nie tylko nie pojawił się dziś w Ciutat Esportiva na treningu, ale również nie udzielił klubowi żadnych wyjaśnień. [Gerard Romero]

Xavi na konferencji mówił, że dziś z nim porozmawia. Fatalne zachowanie Depaya, zawiodłem się strasznie.

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

3

Po klęsce z Atalantą, Salernitana zwolniła Davide Nicolę, a jego miejsce zajął Davide Nicola

Tak, zwolnili gościa, a potem znowu go zatrudnili XDD

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Antimadridista_WR czemu Bellinghama nie powinno być?

22

świetny jest to transfer, oby tylko kontuzje go omijały i będzie obrońca na lata. solidny, pewny w interwencjach.


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Messibestplayerintheworld Romero już podał że Correa

6

brozović?



@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

Lewy jak zwykle strzela tylko słabiakom.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

4

Gavi zrobił dzisiaj dziecko Realowi.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

3

sędzia dzisiaj płynnie prowadzi zawody, ja w szoku
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

7

hahahaha real jak sie frustracja wylewa, piękne, jak za starych czasów

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

3

Koemanowi wiele można zarzucić, ale co miał nosa do młodych to jego.

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

@wasacz na śo to mamy Kounde i Christensena, nie łatwego życia ten Vini

2

Vinicius ma już psychicznie dość pojedynków z Araujo więc zmienił pozycję z LS na N, cóż.

4

tylko ja mam wrażenie że Vini częściej niż na LS gra na N? Karim na śpo? Czyżby Vini miał psychicznie dość pojedynków z Araujo i przeszedł na środek? :P

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

@Kondziubarca no i git, ostatnio gra coraz lepiej, oby ten trend się utrzymał

95

Luuk de Jong: „Dzisiaj będę oglądał mecz Barcelony w koszulce, w której strzeliłem bramkę z z Realem Madryt w Superpucharze. Będziemy kibicować Barçy z całą moją rodziną. Na zawsze pozostanę fanem tego klubu.”
na zawsze pozostanie w sercu każdego fana Barcy ❤️

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

Ronaldo w Al Nassr nawet na ławkę się nie łapie
@Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?