MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
najlepsze: był to ostatni mecz bez Lewandowskiego
najgorsze: aż ciężko wybrać jedno
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
5
Jak u was to wygląda?
Ja bym pewnie zrobił Start Bellingham
Bench Pedri
Sell niestety Gavi
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@Lionel_Messi10 wszystkiego najlepszego!
13
Lapcio, dzwoń.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@don'T.R.I.P.e tylko że my właśnie gramy najlepiej jak wywalamy to 4-3-3 (z Realem Madryt i Sociedad)
10
Marc-Andre ter Stegen Airlines
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@Mixtape podobno ma wyjść taki jak na Real Madryt
4
Mikhail Probieziv nowym selekcjonerem. Santos będzie tylko prezentował Mikhaila.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
16
@Emhyr skoro ma uderzać z baniaka jak Luuk to może Luuk?
1
@Barca-Messi10 w lidze to akurat 3-1 od nich zebraliśmy na łeb
2
ale w Atletico dziś piłeczka chodzi, oby tak z Realem zagrali
16
Oceniając przygodę Depaya w Barcelonie po prostu trzeba ocenić ją pozytywnie. Nie zapominajcie kto nie wykorzystał karnego z Rayo, co doprowadziło do zwolnienia Koemana.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
21
rozkręca się Rafałek
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
Memphis Depay nie pojawił się dziś na treningu z własnej woli. Oczekuje się, że piłkarz zostanie ukarany finansowo. Holender robi pierwszy krok by wymusić odejście do Atlético, ale wybiera najgorszą drogę, szukając bezpośredniej konfrontacji z klubem. Xavi i jego sztab są wściekli. [Javi Miguel]
Memphis Depay nie tylko nie pojawił się dziś w Ciutat Esportiva na treningu, ale również nie udzielił klubowi żadnych wyjaśnień. [Gerard Romero]
Xavi na konferencji mówił, że dziś z nim porozmawia. Fatalne zachowanie Depaya, zawiodłem się strasznie.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
3
Po klęsce z Atalantą, Salernitana zwolniła Davide Nicolę, a jego miejsce zajął Davide Nicola
Tak, zwolnili gościa, a potem znowu go zatrudnili XDD
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@Antimadridista_WR czemu Bellinghama nie powinno być?
22
świetny jest to transfer, oby tylko kontuzje go omijały i będzie obrońca na lata. solidny, pewny w interwencjach.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
@Messibestplayerintheworld Romero już podał że Correa
6
brozović?
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
Lewy jak zwykle strzela tylko słabiakom.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
4
Gavi zrobił dzisiaj dziecko Realowi.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
3
sędzia dzisiaj płynnie prowadzi zawody, ja w szoku
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
7
hahahaha real jak sie frustracja wylewa, piękne, jak za starych czasów
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
3
Koemanowi wiele można zarzucić, ale co miał nosa do młodych to jego.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
@wasacz na śo to mamy Kounde i Christensena, nie łatwego życia ten Vini
2
Vinicius ma już psychicznie dość pojedynków z Araujo więc zmienił pozycję z LS na N, cóż.
4
tylko ja mam wrażenie że Vini częściej niż na LS gra na N? Karim na śpo? Czyżby Vini miał psychicznie dość pojedynków z Araujo i przeszedł na środek? :P
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
@Kondziubarca no i git, ostatnio gra coraz lepiej, oby ten trend się utrzymał
95
Luuk de Jong: „Dzisiaj będę oglądał mecz Barcelony w koszulce, w której strzeliłem bramkę z z Realem Madryt w Superpucharze. Będziemy kibicować Barçy z całą moją rodziną. Na zawsze pozostanę fanem tego klubu.”
na zawsze pozostanie w sercu każdego fana Barcy ❤️
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
Ronaldo w Al Nassr nawet na ławkę się nie łapie
@Lionel_Messi10