0

@Ali3231 sam Xavi pewnie tak nie uważa

4

@Pawel13sz oby, oby

0

@blaugrana900 oba, bo po co się ograniczać

3

@tristan87 zidane od zawsze marzył o trenowaniu Krychowiaka, Glika i Bednarka.

2

@MESSIah16 jeden robi siuu, a drugi robi mmm puu

9

@Pawel13sz xavi próbuje mu odbudować psychike, która po finale pewnie mocno siadła

21

@Hubsao to dobrze byłoby w 2025 Lewego do PSG sprzedać

3

@Lionel_Messi10 wsm współczuję mu takiej siostry

13

nie wiem czy widzieliście ale siorka Ronaldo napisała na ig że tegoroczny mundial był najgorszym w historii xD
@Lionel_Messi10

8

Ronaldo nawet na platformie na której miał nad Messim jakąś przewagę nie jest w stanie go pokonać
@Lionel_Messi10

1

@Bobo25 ok boomer

3

Messiemu brakuje ok. 460k polubień do rekordu Instagrama
@Lionel_Messi10

1

u was też jest tak potwornie ślisko?

4

Od razu widać że rodzina


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

6

To co, Messi wraca do Barcy, odbiera 8 ZP, wygrywa tryplet a duet Messi + Lewandowski masakruje wszystkich po kolei, odbiera 9 ZP, potem wygrywa Copa America i 10 piłeczka?
z pewnością tak (nie)będzie

0

szkoda, że te mundial już się skończył.

66

szli łeb w łeb!


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Danny Gaucho @Messibestplayerintheworld

1

@Danny Gaucho będę

1

świetny był to mundial.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

scaloni zmian nie robi wgl i liczy że się uda, debilizm

0

2

@Rl9k1nG jeszcze mecz trwa, spokojnie.

1

71 minuta - Francja oddaje swój pierwszy strzał w meczu.

0

@KrwawiaceoczyVEB yamal>endrick

6

admin dyskretnie przekazuje, że jest za Argentyną


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@against_modern_football bo żabojady się nie znają na piłce

1

@Kamiloza91 Marciniak bardzo dobrze prowadzi mecz, nie rozumiem o co ci chodzi

0

@against_modern_football no to chyba dobrze

1

czemu Dembele i Giroud zeszli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?