MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelonista94 Roberto nie licząc Kounde jest naszym najlepszym PO w tym sezonie, a co do Alonso to fakt, nikt nie wie co Xavi w nim widzi
1
@Janiama Barca 1-0 Espanyol
7
@Przemek2323 Messi i tak byłby GOATem
30
Ronaldo zabiera jego fanom wszystkie argumenty
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
3
@Czarny_ck nic nie wspomnisz o tym że Realowi należał się rzut karny w 1 połowie? "Gdyby nie interwencje Courtois" - no ciekawe od czego jest bramkarz? Ile razy ter Stegen nas w tym sezonie ratował? Valladolid przegrało zasłużenie, taka cena zmarnowanych sytuacji i dekoncentracji w końcówce.
0
@lucca87 uczciwie
2
@PatrychoO presja niebywała
8
jaki spust nad tym Benzemą, słuchać się tych komentatorów nie da
2
@cris2706 wszystko super ale to psg wygrywające lm możnaby usunąć
1
komentator dochodzi
4
@pozor różni się tym że ronaldo mówił że chce zakończyć karierę na wysokim poziomie a nie w katarze czy innym mlsie i tym że w pewnym sensie śmiał się z xaviego że gra w lidze katarskiej
0
właściwie to z jakiej racji Real nie dostał karnego? przecież Benzema miałby tapina do pustej gdyby nie ręką xD
0
@Rust_Cohle trafnie o Lewym jutro
5
już się załamał
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@Homeopata8989 przez chore zasady tebasa musieli ich sprzedać i nie mogli sprowadzić nikogo w ich miejsce
0
wiadomo kogo Guardiola trafił butelką?
7
ter Stegen: am I joke to you?
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
5
@Lionel_Messi10 Klopp z RIGCZem
0
Nunez w wybitnej formie
3
Lenglet dzisiaj ciasteczka posyła
1
@Explode zgadzam się
2
Ale by się obejrzało takiego Marciniaka sędziującego ten mecz. Przy pierwszej symulce żółta i od razu piłkarze wiedzą, że nie można i nie warto.
0
@tristan87 a grał ktoś haalandem na skrzydle że takie teorie snują?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
luźna ciekawostka historyczna
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
8
widzę że @NeKenI z okazji świąt postawił sobie za cel zostawienia zielonego pod każdym postem na rambli. szanuję oraz podziwiam za wytrwałość.
6
@barcelonaLM kto to przyszedł, pan maruda. niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci.
1
Wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski bachor i ten łysy dziadzio.
29
Nie ma przypadków. Są tylko znaki.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
6
Życzę Wam wszystkim wszystkiego nawzajem!