0

@Barcelonista94 Roberto nie licząc Kounde jest naszym najlepszym PO w tym sezonie, a co do Alonso to fakt, nikt nie wie co Xavi w nim widzi

1

@Janiama Barca 1-0 Espanyol

7

@Przemek2323 Messi i tak byłby GOATem

30

Ronaldo zabiera jego fanom wszystkie argumenty


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

3

@Czarny_ck nic nie wspomnisz o tym że Realowi należał się rzut karny w 1 połowie? "Gdyby nie interwencje Courtois" - no ciekawe od czego jest bramkarz? Ile razy ter Stegen nas w tym sezonie ratował? Valladolid przegrało zasłużenie, taka cena zmarnowanych sytuacji i dekoncentracji w końcówce.

0

@lucca87 uczciwie

2

@PatrychoO presja niebywała

8

jaki spust nad tym Benzemą, słuchać się tych komentatorów nie da

2

@cris2706 wszystko super ale to psg wygrywające lm możnaby usunąć

1

komentator dochodzi

4

@pozor różni się tym że ronaldo mówił że chce zakończyć karierę na wysokim poziomie a nie w katarze czy innym mlsie i tym że w pewnym sensie śmiał się z xaviego że gra w lidze katarskiej

0

właściwie to z jakiej racji Real nie dostał karnego? przecież Benzema miałby tapina do pustej gdyby nie ręką xD

0

@Rust_Cohle trafnie o Lewym jutro

5

już się załamał


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Homeopata8989 przez chore zasady tebasa musieli ich sprzedać i nie mogli sprowadzić nikogo w ich miejsce

0

wiadomo kogo Guardiola trafił butelką?

7

ter Stegen: am I joke to you?


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

5

@Lionel_Messi10 Klopp z RIGCZem

0

Nunez w wybitnej formie

3

Lenglet dzisiaj ciasteczka posyła

1

@Explode zgadzam się

2

Ale by się obejrzało takiego Marciniaka sędziującego ten mecz. Przy pierwszej symulce żółta i od razu piłkarze wiedzą, że nie można i nie warto.

0

@tristan87 a grał ktoś haalandem na skrzydle że takie teorie snują?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

luźna ciekawostka historyczna


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

8

widzę że @NeKenI z okazji świąt postawił sobie za cel zostawienia zielonego pod każdym postem na rambli. szanuję oraz podziwiam za wytrwałość.

6

@barcelonaLM kto to przyszedł, pan maruda. niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci.

1

Wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski bachor i ten łysy dziadzio.

29

Nie ma przypadków. Są tylko znaki.


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

6

Życzę Wam wszystkim wszystkiego nawzajem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?