MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polska=Meksyk>Arabia Saudyjska>Argentyna
10
Kibic sukcesu.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
4
@martin3131 przecież 1 bramka to głównie jego zasługa
5
gol kolejki
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
to jest to joga bonito :O
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
Vinicius: "Sory chłopaki, lewa."
7
"i będzie rzut rożny" xD
3
pokaż im Rapha!
24
Oby przedłużył, zawodnik na lata
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@okiemtypera_lucaxx95 kilka dni po tych plotkach był koncertowo przegrany przez Belgów mecz z Francją. Dodatkowo zmarnował złote pokolenie Belgii
4
pamiętam jak tego Martineza z Belgii łączono z Barcą, dobrze, że do tego nie doszło
0
@norbi77 oficjalnie odchodzi xD
3
glik już spocony xD
9
znają się chłopaki
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
wacka wacka e e e!
9
Jest i on. Pilnuje.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
27
Reprezentacja Włoch na Mundialu
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
@Antimadridista_WR postaram się :D
5
czuję się trochę jak mały odkrywca talentów
w fm 20 grając Barcą ze szkółki wyciągnąłem supertalent - Ilaixa Moribe. Niedługo później faktycznie Koeman przeniósł go do 1. drużyny
w fm 21 sprzedałem Albe, nie zdążyłem nikogo kupić w zastępstwie więc wziąłem ze szkółki młodziutkiego Alejandro Balde.
Teraz, również niedługo później Balde może pojechać na Mundial.
Również w FM 21 Gavi debiutował u mnie w 1 drużynie. Rok później Gavi debiutuje u Koemana, staje się podstawowym graczem Barcy i jedzie na Mundial.
Fajne uczucie xD
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
5
Leo Messi:
"W tym momencie zdecydowanie wolę Paryż od Barcelony. Odkrywam to miasto i uważam, że jest po prostu wspaniałe."
"Cieszę się, że jestem we Francji i mieszkam tutaj, bo moja rodzina jest naprawdę bardzo szczęśliwa. Wspólnie jesteśmy zachwyceni tym, jak się tutaj żyje."
ℹ️CONMEBOL
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
4
@Lionel_Messi10 niesamowite statystyki.
1
Ja wiedziałem, że Messi nas zmasakruje ale zaczynam się obawiać, że dostaniemy jakieś 6-0...
1
@Lionel_Messi10 Messi bramka + Asysta?
18
a fani ronaldo i tak będą go bronić
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
8
komu kibicujecie na Mundialu? Ja Polsce, Argentynie, Brazylii i Hiszpanii
0
@wierbafcb no dobra tu już odleciałeś
9
mam wrażenie że fani ronaldo będą go bronić nawet jakby człowieka zabił, a potem powiedziałby, że przypadkiem
1
to nie może być na poważnie...
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
co za porównanie XDD
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
@voetballer bez sensu