0

@Deeespacito powiedział, że jak nie będzie trofeów to przyjdzie nowy trener

1

jak pewne jest że odpadamy to gwiżdżą, oczywiście XD

0

czupa czups nam trafia XDDD jak my nisko upadliśmy

0

szybko sie zaczyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Firestone ale 1/4 to ćwierćfinał

1

@Marcelinho99 w świętego mikołaja

6

koniec złudzeń korzeń schmarzeń

7

co za pojebane statystyki XD

1

@R10marquez inter też jakoś świetnie nie wygląda więc jest nadzieja

49

na codzień niby ta, ale jutro gracie dla Barcy

0

@Survier jaki pedro

2

ja mam wrażenie że nasi przeciwnicy mogliby sobie w siatkówkę pograć w polu karnym i tak by nam karnego nie dali

5

znowu nas na karnego przekręcili

19

10

0

@BulaKG mimo wszystko, wejście miał bardzo dobre

0

@BulaKG wejście właśnie miał kapitalne, teraz idzie trochę gorzej xD

13

On po prostu wchodzi i robi robote. Gra na wyjebce. Zero stresu.
https://x.com/thexdeaf/status/1584269592989667329
@Pawel13sz

1

Dembele robi dziecko dla Athletic

2

ale Balde złomuje dzisiaj Nico xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

18

Valverde daje kolejne punkty dla Barcy, pan Trener.

4

Nigdy nie jest za późno.


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Janiama wow pierwszy raz mi weszło

3

@AlexDark00 jest na ławce przecież

4

@FC1899Barca I Ferran mega fajnie

1

to co 5 bramek w 9 minut?
btw gol o 21.37

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?