16

@Emhyr to będzie najgorsza wyjazdówka od lat jak to się potwierdzi

9

Znak czasów. Zmiana pokoleniowa.


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@tristan87 na discordzie znalazłem info o tym

26

Leo Messi ODMÓWIŁ przedłużenia kontraktu z PSG! [L'equipe]
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Messibestplayerintheworld

7

Łącznie pod wodzą Xaviego Barca rozegrała 45 meczów, 26 wygrała, 10 zremisowała i 9 przegrała. W tym czasie zanotowała bilans bramkowy 88:45, daje to średnio prawie dwa trafienia na mecz i średnio jeden gol tracony na mecz. Barca Xaviego zdobywa średnio 1,96 pkt/mecz. 57% meczów wygranych, 22% zremisowanych i 20% przegranych.

Jak oceniacie ten okres?
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Danny Gaucho

0

o której zaczyna się high league?

3

@taris szczególnie, że Barca ma więcej bramek od Realu

8

Pedri jest tak zajebisty

2

Pamiętajcie, że Bayern jest mniej przewidywalny po odejściu Lewego, dlatego Barca wygrywa 3-0 po dwóch bramkach Roberta, a Bayern przegrywa 1-0 z Augsburgiem
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Cvzx musi być równowaga

15

Przyszły kapitan


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Elche do przerwy ani jednego strzału. Perfekcyjny mecz obrony

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Kgorecki2500 no ale mimo wszystko to po nim bym się tego nie spodziewał xD

0

@Kgorecki2500 te "co" to bardziej szok niż zdziwienie

63

CO XDDDD


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

MAtS kapitanem btw

1

@Janiama Barca 5 0 Elche

9

Skład


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

20

Dzisiejszą bramką mental wyprzedził Messiego w liczbie strzelonych goli w LE.
Mental ma 1, a Messi 0. GOAT
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

6

xG 2 a strzeliliśmy 0 ;v


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

on nie mówi poważnie, to nie może być na serio...


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

25

oficjalnie!


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

Lewy po pierwszej połowie luźno hat tricka powinien mieć, to już 3-0
Sytuacja Pedriego 4-0
Strzał Raphinhi 5-0
mamy manite

1

@KrwawiaceoczyVEB nie, nie, Bogda, tak jest napisane w spisie xD

1

słyszeliście kiedyś imię "Bogda"? xD

0

moim zdaniem, jutro wygramy, przegramy lub zremisujemy.
wiem, kontrowersyjnie.

11

on już ma plan


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Lionel_Messi10 no i właśnie dlatego jest to bez sensu, bo odpowiedź jest bardziej niż oczywista xD

0

@Witekk10 w trzecim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?