MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlphaNumeric te popchnięcie było faulem na Benzemie
6
Złota piłka
https://zapodaj.net/bb915260cb726.png.html
0
@AlphaNumeric za faul na Benzemie w polu karnym
0
@Danny Gaucho niezły goleador, następca Robercika :P
6
Wypada im Lukaku i możliwe że Lautaro i Brozović, w takiej sytuacji zwycięstwo to jest minimum! A najlepiej to dość wysokie :P
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
20
@AV0CAD0 Messi, Leo Messi, Lionel Messi. @Freudysta tak mówi więc to prawda.
12
Najlepszy napastnik na świecie. Pan Piłkarz JE Robert Lewandowski.
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@MesQueUnClub96 słyszał ale szkoda trochę
0
czemu Xavi znowu posadził Erica :/
super forma od początku sezonu i grzeje ławę ;c
0
czemu Xavi tak pluje na Erica? xD
gościu od początku sezonu w super formie i w nagrodę znowu na ławce
7
Klopp se kupił napastnika za 100 mln euro po to żeby go na ławie trzymać xD
1
btw Nico Williams ma €50m klauzuli, może by tak ją aktywować... hmm...
co wy na to?
2
Który z nich wg was jest lepszy?
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
16
El Kapitano!! ㅤㅤ
26
ale ona jest odklejona XDD
https://x.com/RG__66/status/1575205370334945280
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
23
"Ej, Pedri, widać po mnie?"
https://x.com/fabicki/status/1575059373910392832
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
2
@Azi raczej rotacja
9
Błagam, bez kontuzji...
@Pawel13sz
3
Nie ma przypadków. Są tylko znaki.
12
nie ograniczają się, przeciwnika trzymają krótko
https://x.com/MrDzejkob/status/1574476266320936962
@Pawel13sz
2
Gdybyście mieli wybrać kto przychodzi w lato, Messi czy Bernardo to kto i dlaczego?
Ja osobiście wolałbym Bernardo, o wiele bardziej przyszłościowy transfer
0
anglicy idą po 3 zaraz XDD
0
Niemcy 2-0
po stracie Maguiera XD
piękny gol Havertza
1
to jest rzut karny, każda inna decyzja to kompromitacja
6
kapitan nie odejdzie
@Pawel13sz
7
Piękna forma ter Stegena, obecnie TOP bramkarzy świata
@Pawel13sz
3
brawo ter Stegen piękna interwencja
1
Tym oto sposobem przetrwaliśmy przerwę reprezentacyjną i możemy za kilka dni wrócić do oglądania Xavinitety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lewy myślał że tam Dembele albo Raphinha jest, oni by do tego dobiegli, zapomniało mu się, że to dalej Polska