MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boli Was wielka Barcelona haha!
0
@rado_Barca Balde to w tym sezonie z Wisłą by nic nie pokazał
1
@patrickk103 Balde out Roberto na LO
5
Robercik ja już się nawet nie wkur.... jak na Ciebie patrzę, gotuje to się jak Balde ma piłkę, zrobi nawrót i poda do tyłu, no hamulcowy że jpdl
0
@kuz oki, dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi po meczu: mhehehe puu, mmm puuuu
3
Roque uczy się od starszych wykończenia jak w tym kawale..
Młody kot pyta kocura co to jest ruchanie. Stary mówi: to takie coś dla dorosłych, ale kiedyś Ci pokaże. Młody kot nie dawał spokoju staremu kocurowi i codziennie go pytał: kiedy mi pokażesz? kiedy mnie zabierzesz? Stary zmęczony ciągłymi pytaniami mówi do młodego: Ok, zabiorę Cie ale rób dokładnie to co ja. Ok? Ok! Idzie stary kot między kamienicami, widzi piękną biała kotkę na balkonie i mówi do młodego: patrz teraz i się ucz. Bierze rozbieg i skacząc poślizgnął się na skórce od banana. Nie doskoczył, zawisł pazurami na skraju balkonu i się buja. Młody patrzy z boku i myśli: hmmm ja też tak potrafię. Rozpędził się, skoczył i wisi również tak jak stary. Bujają się obaj. Kocur mówi do młodego: ja już nie mam siły, spadam, na co młody: a ja Sobie jeszcze porucham ;)
5
Kurrrna Robert gdzie jakieś salto? Auba to przynajmniej cieszynki miał
2
Robert nie bądź dupa, daj młodemu Roque
0
Robert to po hiszpańsku potrafi tylko
¿Qué no proporcionaste?
0
Oby zrobili 6 zmian bo inaczej będzie ciężko z nimi wygrać ;p
5
Nadzieja w tym że ktoś kopnie w Robercika i zaliczy asyste 2 stopnia
1
Przecież tu nawet z 4 ligowcem nie ma schematów, każdy sobie, nikt do Robercika tak to wygląda
0
Taki Xabi Alonso by wleciał na trenera, zawodników ma skrojonych pod to co lubi grać + Grimaldo i Wirtz. Trzeba zacząć sprzedawać do Arabów
2
gdyby tylko Kounde był w 100% do gry to nie wahał bym się wystawić zestawienia w obronie
Marc
Araujo-Kounde-Inigo-Cancelo (LO)
0
Jak Fati dzisiaj? ktoś oglądał?
0
Gdyby odszedł również Abde to kadra wygląda ubogo, nawet z Felixem i Cancelo. Nie widzę innej opcji jak podpisanie Roque jeszcze dzisiaj ;)
0
ni ma kasy na sędziów a co dopiero transfery
4
Co jak co ale cała rękę Gaviego trzymał tamten typ, nawet jeśli jakimś minimetrem piłka się o nią otarła to niby jak miał ją zabrać?
3
Kto się podpisuje? 22 osobowa kadra, ewentualnie 21 bez Alonso, ale wątpię że odejdzie.
Marc, Pena
Balde, Alonso (na siłę, ale tylko LO)
Araujo, Inigo
Christensen, Kounde
Cancelo, Roberto
Kimmich/Zubimendi* , FDJ
Pedri, Gundo
B.Silva/Guler*, Gavi
Dembele, Yamal
Lewy, Roque
Carrasco, Fati/Abde
# brak przypisanych pozycji, wielu graczy elastycznych
*w zależności od budżetu
0
ooo marcos alonso ooo marcos alonso
0
@JimMorrisonFCB ja uwielbiam jego styl i obecnie to po Messim to mój ulubiony zawodnik, którego oglądam więc pewnie nie jestem obiektywny. Co do zjazdu, nawet jak zalicza to ze zjazdem nie dopuszcza Mahreza do gry nawet na minutę ;p dodam że u mnie w głowie gra w pomocy a Dembele i wysunięty Cancelo robili by za skrzydłowych, wtedy statyka nie jest tak widoczna, chociaż nie do końca się z tym zgadzam, po prostu nie ma szybkości.
3
Moja wymarzona i w miarę osiągalna lista 23 graczy na następny sezon:
Ter Stegen*, Pena
Cancelo* (wyp.) Balde
Araujo*, Christensen*, Inigo, Garcia
Kounde*, Roberto
de Jong*, Gundogan, Fabricio Díaz
Pedri*, B. Silva*, Messi*, Gavi
Abde, V. Roque
Lewy*, Auba
Dembele*, Yamal
Out: wszyscy niewymienieni
Bez klubu: Inigo, Gundogan, Messi, Auba
Transfery: B. Silva, V. Roque, Fabricio Diaz
Wypożyczeni: Torre (out), Cancelo, Abde (powrót)
*pierwszy składzik
#zabawiunia
kogo wy podmieniacie?
poniżej spodziewam się komentarzy typu "nie ma kasy na Messiego a Ty chcesz B. Silve ściągnąć i jeszcze Roque? Poza tym Messi i Silva to ta sama pozycja, a mając Aubameyanga po co Ci Roque?"
odpowiadam XD bo to moja lista 23 graczy i ja bym taką chciał, nikt nie mówi ze jest w niej logika ale uważam że jest to zbilansowany skład i można go ustawić tak, żeby piłeczka chodziła ;p
1
@Michu94 ja nie daje 2 szans, bo zebał cały rynek transferowy do dzisiaj
0
@Mow_mi_Douglas będzie!
0
Raphinha do AV!
1
@AlvaroHanso i Aguero wróci! duet Suárez-Kun mmmm
0
@Mazi trochę inaczej gramy teraz, często na 3 z tyłu. 5 minimum
1
@Emhyr Busquets będzie rezerwową 6 mam nadzieję. Inigo będzie nr 4, przy założeniu że Kounde będzie czasem grał na PO, trzeba jeszcze jednego ŚO, pytanie czy Garcia out czy zostanie