0

Garcia jako 5 ŚO czy powrót Umtitiego? ;)

0

@Kgorecki2500 a grał ktoś Gomezem 5/5 lub Griezmannem i się wypowie? old gen

0

@Kettger fajny chłopak ale ma jedna wade, nie umie grać w piłkę, jako 5 ŚO idealny

0

jak dla mnie to już 4 zmiany powinien zrobić i wrócić do obrony a nie grać zmiennikami... Araujo, Kounde, Balde i Raphinha od 45'

2

oczy krwawią, zero pomysłu

1

Xavi zaebał, nie zmienia się obrony jak nie traci bramek... a tu dwie zmiany i jeszcze rotacja pozycją to w sumie 4 się z tego robi.

1

wywalilo viaplay?

0

@Toretto lepszym wyborem Tajlandia?

1

MALEDIWY - ocena uzytkownikow.

*Proszę o wypowiedzi wyłącznie osób, które miały okazję być na Malediwach.

Jak oceniacie to miejsce? Co polecacie zobaczyć będąc na miejscu? Z jakich atrakcji skorzystać? oraz co Was zawiodło i nie warto na to tracić czasu oraz pieniędzy.

z góry dziękuję za pomoc < 3

0

@ChampionLW w sensie byles i żałujesz?

0

Co polecicie zobaczyć na Malediwach? Jakie lokalizację koniecznie odwiedzic?

0

@Pustelnik po pierwsze na jednej ręce można wymienić kto taki numer by udźwignął a po drugie nie wydaje mi się żeby numer powodował, że nie umie przyjąć piłki i ominąć obrońców. Wygląda trochę jak Coutinho na skrzydle czyli jeden zwód w swoim repertuarze, który każdy zna i ciężko mu zrobić coś z niczego

1

Jeśli temat Juliana Araújo zostanie uznany za oficjalnie zakończony na rynku wolnymi zawodnikami są dwaj byli obrońcy Atletico Madryt i wychowanek Barcy, ciekawe czy zdecydujemy się na sprowadzenie kogoś z nich na pół roku z opcją przedłużenia. Oto nazwiska: Sergi Palencia (26), Sime Vrsaljko (31) oraz Santiago Arias (31). Dodam, że bez klubu ostatecznie jest również Isco.

0

@Isso89

0

@doc tylko nie on :D

2

Beeeernardo Silva loan loading ;- )

0

Dawać mnie tu Bernardo Silve na wypożyczenie z opcja wykupu ile mam czekać na tego magika?

0

@MarcelNJ11 cena adekwatna, mamy dobre stosunki z City, wypożyczenie z opcją wykupu w w ratach było by sensowne, myślę że kogoś uda się sprzedać

0

Dobrze ze real w półfinale, w docelowym finale wszystko się może zdarzyć, jednak dwumecz może być na naszą korzyść

6

Ehhh jeśli Cancelo przejdzie nam koło nosa i to jeszcze do Bayernu to będzie porażka, idealny prawy obrońca dla nas, wydawało się nie do wyciągnięcia

5

Was też irytuje ten Kessie? Gość biega na świeżości wolniej niż Gavi po 90 minutach gry z nieustannym pressingiem. Oby go gdzieś sprzedali :)

1

@adi7adi8 najwięcej na całej transakcji straciło by w teorii Atletico ale mogło by zyskać topowego napastnika, który może by się odrodził

edit: ale według transfermarkt Inter i Atletico zyskują identycznie a to Barca jest w plecy 20 mln

1

@Sulimo ale potrafi grać jako PO oraz jest idealny do rotacji w pomocy - Koń

0

Trójkąt Barca-Atletico-Inter
proponuję:
Depay & Kessie > Inter
Lukaku > Atletico
Llorente > Barcelona

;)

0

@klopx hajto * X = 0

0

@MrShakira nie wiem czy dobrze liczę ale w przybliżeniu zostało 7,5h więc myślę ze o 7 rano mamy NEW WORLD REKORD!

1

Mamy tu matematyka? ;p Messi w ciągu 10 sekund zdobywa około 2 tysiące nowych polubień pod zdjęciem, do przebicia jajca pozostało 5,5 mln. O której godzinie padnie rekord jeśli tendencja się utrzyma?

0

@El dominatore w katalońskim

1

0

ma. ktoś może jakieś radio komentujące mecz po pl lub ang?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?