MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia jako 5 ŚO czy powrót Umtitiego? ;)
0
@Kgorecki2500 a grał ktoś Gomezem 5/5 lub Griezmannem i się wypowie? old gen
0
@Kettger fajny chłopak ale ma jedna wade, nie umie grać w piłkę, jako 5 ŚO idealny
0
jak dla mnie to już 4 zmiany powinien zrobić i wrócić do obrony a nie grać zmiennikami... Araujo, Kounde, Balde i Raphinha od 45'
2
oczy krwawią, zero pomysłu
1
Xavi zaebał, nie zmienia się obrony jak nie traci bramek... a tu dwie zmiany i jeszcze rotacja pozycją to w sumie 4 się z tego robi.
1
wywalilo viaplay?
0
@Toretto lepszym wyborem Tajlandia?
1
MALEDIWY - ocena uzytkownikow.
*Proszę o wypowiedzi wyłącznie osób, które miały okazję być na Malediwach.
Jak oceniacie to miejsce? Co polecacie zobaczyć będąc na miejscu? Z jakich atrakcji skorzystać? oraz co Was zawiodło i nie warto na to tracić czasu oraz pieniędzy.
z góry dziękuję za pomoc < 3
0
@ChampionLW w sensie byles i żałujesz?
0
Co polecicie zobaczyć na Malediwach? Jakie lokalizację koniecznie odwiedzic?
0
@Pustelnik po pierwsze na jednej ręce można wymienić kto taki numer by udźwignął a po drugie nie wydaje mi się żeby numer powodował, że nie umie przyjąć piłki i ominąć obrońców. Wygląda trochę jak Coutinho na skrzydle czyli jeden zwód w swoim repertuarze, który każdy zna i ciężko mu zrobić coś z niczego
1
Jeśli temat Juliana Araújo zostanie uznany za oficjalnie zakończony na rynku wolnymi zawodnikami są dwaj byli obrońcy Atletico Madryt i wychowanek Barcy, ciekawe czy zdecydujemy się na sprowadzenie kogoś z nich na pół roku z opcją przedłużenia. Oto nazwiska: Sergi Palencia (26), Sime Vrsaljko (31) oraz Santiago Arias (31). Dodam, że bez klubu ostatecznie jest również Isco.
0
@Isso89
0
@doc tylko nie on :D
2
Beeeernardo Silva loan loading ;- )
0
Dawać mnie tu Bernardo Silve na wypożyczenie z opcja wykupu ile mam czekać na tego magika?
0
@MarcelNJ11 cena adekwatna, mamy dobre stosunki z City, wypożyczenie z opcją wykupu w w ratach było by sensowne, myślę że kogoś uda się sprzedać
0
Dobrze ze real w półfinale, w docelowym finale wszystko się może zdarzyć, jednak dwumecz może być na naszą korzyść
6
Ehhh jeśli Cancelo przejdzie nam koło nosa i to jeszcze do Bayernu to będzie porażka, idealny prawy obrońca dla nas, wydawało się nie do wyciągnięcia
5
Was też irytuje ten Kessie? Gość biega na świeżości wolniej niż Gavi po 90 minutach gry z nieustannym pressingiem. Oby go gdzieś sprzedali :)
1
@adi7adi8 najwięcej na całej transakcji straciło by w teorii Atletico ale mogło by zyskać topowego napastnika, który może by się odrodził
edit: ale według transfermarkt Inter i Atletico zyskują identycznie a to Barca jest w plecy 20 mln
1
@Sulimo ale potrafi grać jako PO oraz jest idealny do rotacji w pomocy - Koń
0
Trójkąt Barca-Atletico-Inter
proponuję:
Depay & Kessie > Inter
Lukaku > Atletico
Llorente > Barcelona
;)
0
@klopx hajto * X = 0
0
@MrShakira nie wiem czy dobrze liczę ale w przybliżeniu zostało 7,5h więc myślę ze o 7 rano mamy NEW WORLD REKORD!
1
Mamy tu matematyka? ;p Messi w ciągu 10 sekund zdobywa około 2 tysiące nowych polubień pod zdjęciem, do przebicia jajca pozostało 5,5 mln. O której godzinie padnie rekord jeśli tendencja się utrzyma?
0
@El dominatore w katalońskim
1
Rekord < 3 instagrama tuż tuż
https://www.instagram.com/p/CmUv48DLvxd/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
ma. ktoś może jakieś radio komentujące mecz po pl lub ang?