MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że nie przegapimy takiej okazji jak Guereiro bez klubu za pół roku
0
@MateuszPL09 jakiego macbooka szukasz?
0
@Cotutajsiedzieje Messi wróci do Barcy aby pobić ten śmieszny rekordzik sprzedanych koszulek ;p
2
@Encore znowu będzie 1000 newsów o transferze do potencjalnie 20 klubów w Europie, do póki każdy z nich nie zdementuje... szuka roboty podobnie jak siwy bajerant naglowkami z mocnymi drużynami żeby jakiś średniak się skusił
0
@Zip Obserwatorem się zawiedziesz, żałuje że tyle czasu spędziłem nad nim...
3
@Kszysiek7 mecz Liverpool 4-0 Barcelona
0
Był ktoś z Was na egzotycznej podróży w miejscach typu Tajlandia, Malediwy, Dominikana itp? Może możecie napisać coś od siebie, na co zwracać uwagę lub jaki hotel/pośrednika polecacie ;) szukam czegoś na podróż poślubną, z góry dziękuję!
0
Visca el Polska!
0
Dembele to jest na boisku? Prawa strona nie istnieje
1
@Ronin47 Grimaldo i Dalot - obie opcje za darmo za pół roku, natomiast Dalot w domyśle jako zmiennik dla kogoś TOP
0
@4drian0 ja już widzę jak transfer wymusza ;p przecież śmieje
0
Messi chyba aż transfer wymusi w styczniu żeby zagrać vs siuuuurasa
2
@Lionel_Messi10 mordo nie pitol, tfuuu na PSG do końca życia
1
@kuz ja mam 1x Betis wrócił Canales, Fekir powinni pociągnąć zespół w derbach, drugiego nie obstawiłem ale jak coś to kartki w 1 połowie może...
1
Długo Setien nie po trenuje tego Villareal :D
1
@michal26 a co zrobił w LM? 2x, jak widać nie wpłynęło na formę
1
Xavi daj szansę temu Fatiemu, gorzej z wykończeniem Ferrana już być nie może, ewentualnie tak samo źle
Jak to mówią fajny chłopak ale ma jedną wadę: nie umie grać w piłkę.
0
@Onie zależy po której stronie są zwycięstwa a po której porażki
1
@FrankliN7 może to opcja B a pierwszym wyborem jest ktoś z wielkim nazwiskiem
1
nie znam, może ktoś obserwuje?
1
@DonMatteo901 skoro Lewy jest 4 to słaby ten ranking
0
@Emhyr Llorente i Kessie
1
Co jak co ale nie ma co się podniecać Torresem bo bramki strzelił w dość klarownych sytuacjach... jak dla mnie obecnie on jak i Fati powinni być w hierarchii za Depayem bo formy to u nich brak, nawet chęci powodują przemotywowanie
1
@czółkovsky bardziej zasłania kosz w momencie skupienia się na rzucie i trochę rzucasz na oślep
0
@MrShakira Jedziemy z tą zabawa.
1 a) Guerreiro
2 b) Martinez
3 b) Kante
4 a) Dalot d) Cancelo
5 B. Silva
6 a) Messi
podsumowując aż 4 portugalczyków, obyty z ligą hiszpan, skromny francuz i powrót Króla
0
Później przedstawiam potencjalne ruchy transferowe na następny sezon. Chętnie dowiem się kogo z wolnych graczy zobaczyli byście w Barcy, a może według Was pozycję, które wymienię nie wymagają korekty? Którą pozycję byście wzmocnili, mogąc zaznaczyć tylko raz opcję d) ?
1. Pozyskanie lewego obrońcy w miejsce Alby&Alonso. Twój wybór?
a) R. Guerreiro - za darmo
b) A. Grimaldo - za darmo
c) zostawiam Albe/Alosno (kogo?)
d) kupuje kogoś z topu (napisz kogo)
2. Pozyskanie środkowego obrońcy do rotacji, który nie dostanie gwarancji gry, a zastąpi w składzie Pique.
a) M. Skriniar - za darmo
b) I. Martínez - za darmo
c) pozostawienie Pique i liczenie na brak kontuzji w zespole
d) inny wybór (jaki?)
3. Zejście ze sceny Busquetsa i próba załatania dziury. Kim?
a) Jorginho - za darmo
b) Kante - za darmo
c) jeszcze rok Busquetsa ale z rolą rezerwowego
d) dokonuje zakupu SPD (kogo?)
e) FDJ i Nico jako dwaj SPD o innej chrakterystyce
4. Jak myślę o tej pozycji to mnie boli głowa, czyli prawa obrona i tu konieczność zaznaczenia dwóch opcji, bo teoretycznie możemy powiedzieć, że nie mamy tutaj pewniaka do pozostania. A więc, dwóch nowych? dwóch starych? a może mieszkanka?
a) D. Dalot - za darmo
b) powrót Semedo - za darmo
c) przestawienie na PO Kounde (na stałe) i wzmocnienie środka obrony
d) nowy nabytek (kto?)
e) tańsza opcją z rynku (kto?)
f) powrót Desta i jego pozostanie
g) pozostanie Roberto
h) pozostanie Bellerina
5. Załóżmy, że masz jeszcze trochę siana, kogo i na jaką pozycję kupiłbyś do klubu? Bernardo? a może młody talent z Brazylii? Po prostu napisz. Możesz nie wpisywać żadnego nazwiska, co pozwoli Ci na wybór dodatkowej opcji w pytaniu 6.
6. Kogo z wolnych zawodników sprowadził byś jeszcze aby wzmocnić drużynę? wybierz max. 1 (musimy pozostawić trochę realizmu w tej zabawie). *jeśli w pytaniu nr 5 nie wpisałeś nazwiska, możesz zaznaczyć 2 opcję.
a) Messi
b) Tielemans
c) Gündogan
e) Firmino
f) napisz kogo masz na myśli
Dzięki za zabawę i odpowiedzi!
6
Nie ma karnego bo przecież nie chciał xd
0
@FC1899Barca okokok
3
@GeneralXavi chłopie a co Ty ich oceniasz na podstawie kilku minut? Balde lepszy niż Alonso, Kessie na PO lepszy niż Roberto
0
Moje podsumowanie meczu:
Alonso = strzał w stopę...