MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten Foyth może nie taka głupia opcja skoro nie ma teraz nikogo do wyciągnięcia na rynku z dobrych prawych obrońców. Dobrze broni więc zamykamy prawą stronę a lewe gra wyżej, co skutkuje płynnym przechodzeniem z 433 na 343
1
@BulaKG co jak co ale trzeba sprzedać tego FDJ, gość z taką pensja powinien być kozakiem a zagra 1 dobry mecz na 3, pisze dobry nie kozacki...
1
@MrShakira oczywiście nie bardziej niż LO i PO, po prostu równie ważny
3
kurcze mamy tyle opcji do środka pomocy a brakuje tam lidera, który pociągnie tą grę w trudnym momencie, co jak co, ale Bernardo Silva jest na prawdę potrzebny
0
FDJ znowu pokazuję że jak nie ma za sobą 6tki to słabo to wygląda, traci piłkę i jesteśmy w tyłku, Sergio może i gra na stojąco ale lepiej rozrzuca z kółeczka jak FDJ który próbuje zdobyć teren ale nic z tego
1
@Pawel13sz przewidywalna bo wolno zmieniamy strony
1
ten z eleven to zawsze się ubierze jak pajac, jeszcze włosy sobię pofarbował... no gdzie to tak do tv, rozumiem jakaś gwiazdę disco polo ale redaktor xd
1
no way..............
0
@Gaucho gdzie pijemy?
1
w końcu z realu odchodzi bezkarny casemiro... tyle razy co powinien dostać czerwoną a nie dostał nic albo żółtko...
0
@Messibestplayerintheworld te to już chyba totalnie nierealne
0
Lapcio się w futbol managera bawi w tym okienku transferowym ;) ciekawe kto ostatecznie z LO i PO przyjdzie do klubu. Bardzo chciałbym wiedzieć jaki mamy budżet na zawodników (bo że na wynagrodzenia obecnie zerowy to wiem).
Marzenia to: B. Silva do pomocy i Theo Hernandez na LO
1
@Toretto jeśli nie gokarty to kasyno na 2h, spoko sprawa jak jeszcze nigdy nie był
1
Mam nadzieję że Aubameyang opuści Barce tylko i wyłącznie gdy transfer Bernardo będzie możliwy, w innym wypadku uważam że powinien zostać, o zarejestrowanie Kounde się nie boję, myślę że uda się obniżając pensję kapitanów oraz wytransferowaniu Depaya
0
@taris dokładnie ;d
0
Warto?
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/cube-access-19-zoll-rahmen/2185720619-217-6861?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android
0
@JimMorrisonFCB podoba mi się Twój tok myślenia
4
i to jest z jednej strony dobra wiadomość
0
@messi564 Theo marzenie
0
@Kidd Oglądasz Villareal?
1
Szuka ktoś może dysku SSD 2TB do PS5? Mam pytanko jeśli ktoś szuka i jest oczytany
0
@Transu96 nie? :o
0
@Niente zapomniałem dodać * przy jego nazwisku, skład życzeniowy
0
@Mocher91 zakładając że mamy kogo mamy, zrobiłbym tak samo, natomiast ja trochę życzeniowo z Bernardo podałem
0
Ciekawi mnie jakby poradził Sobię taki skład w formacji 1-3-5-2 jak:
Mats
Kounde - FDJ - Araujo
Dembele - Busquets - Raphinha
B. Silva - Pedri
Ferran /Ansu - Lewandowski
1
@dzefrej234 wiadomo że lepiej, ale z drugiej strony lepiej mieć 30mln niż 0
0
Dobra z bólem serca sprzedajmy Aubameyanga za 30mln i daj Boże tego Desta za 20mln i zaklepujmy tego B. Silve bo szkoda czasu.
PS. Co z Depayem po. odejściu Aubameyanga? Powinien zostać?
0
Spoko jakby MU pomyślał i chciał ściągnąć do Siebie Griezmanna, Atletico nie musiało by go wykupywać jeśli nie widzą go w pierwszej 11stce, a Barca mogła by zarobić tego sezonu jakieś +50 euro
0
@norbi77 kto komu?
2
Aubameyang + Dest + Depay vs FDJ za B. Silve? kogo byście poświęcili?
Osobiście Dest i Depay mogą dla mnie spadać, Aubameyanga mi szkoda, nawet ze względu na fakt, że Dembele przy nim odżył