0

ten Foyth może nie taka głupia opcja skoro nie ma teraz nikogo do wyciągnięcia na rynku z dobrych prawych obrońców. Dobrze broni więc zamykamy prawą stronę a lewe gra wyżej, co skutkuje płynnym przechodzeniem z 433 na 343

1

@BulaKG co jak co ale trzeba sprzedać tego FDJ, gość z taką pensja powinien być kozakiem a zagra 1 dobry mecz na 3, pisze dobry nie kozacki...

1

@MrShakira oczywiście nie bardziej niż LO i PO, po prostu równie ważny

3

kurcze mamy tyle opcji do środka pomocy a brakuje tam lidera, który pociągnie tą grę w trudnym momencie, co jak co, ale Bernardo Silva jest na prawdę potrzebny

0

FDJ znowu pokazuję że jak nie ma za sobą 6tki to słabo to wygląda, traci piłkę i jesteśmy w tyłku, Sergio może i gra na stojąco ale lepiej rozrzuca z kółeczka jak FDJ który próbuje zdobyć teren ale nic z tego

1

@Pawel13sz przewidywalna bo wolno zmieniamy strony

1

ten z eleven to zawsze się ubierze jak pajac, jeszcze włosy sobię pofarbował... no gdzie to tak do tv, rozumiem jakaś gwiazdę disco polo ale redaktor xd

1

no way..............

0

@Gaucho gdzie pijemy?

1

w końcu z realu odchodzi bezkarny casemiro... tyle razy co powinien dostać czerwoną a nie dostał nic albo żółtko...

0

@Messibestplayerintheworld te to już chyba totalnie nierealne

0

Lapcio się w futbol managera bawi w tym okienku transferowym ;) ciekawe kto ostatecznie z LO i PO przyjdzie do klubu. Bardzo chciałbym wiedzieć jaki mamy budżet na zawodników (bo że na wynagrodzenia obecnie zerowy to wiem).

Marzenia to: B. Silva do pomocy i Theo Hernandez na LO

1

@Toretto jeśli nie gokarty to kasyno na 2h, spoko sprawa jak jeszcze nigdy nie był

1

Mam nadzieję że Aubameyang opuści Barce tylko i wyłącznie gdy transfer Bernardo będzie możliwy, w innym wypadku uważam że powinien zostać, o zarejestrowanie Kounde się nie boję, myślę że uda się obniżając pensję kapitanów oraz wytransferowaniu Depaya

0

@taris dokładnie ;d

0

@JimMorrisonFCB podoba mi się Twój tok myślenia

4



i to jest z jednej strony dobra wiadomość

0

@messi564 Theo marzenie

0

@Kidd Oglądasz Villareal?

1

Szuka ktoś może dysku SSD 2TB do PS5? Mam pytanko jeśli ktoś szuka i jest oczytany

0

@Transu96 nie? :o

0

@Niente zapomniałem dodać * przy jego nazwisku, skład życzeniowy

0

@Mocher91 zakładając że mamy kogo mamy, zrobiłbym tak samo, natomiast ja trochę życzeniowo z Bernardo podałem

0

Ciekawi mnie jakby poradził Sobię taki skład w formacji 1-3-5-2 jak:

Mats
Kounde - FDJ - Araujo
Dembele - Busquets - Raphinha
B. Silva - Pedri
Ferran /Ansu - Lewandowski

1

@dzefrej234 wiadomo że lepiej, ale z drugiej strony lepiej mieć 30mln niż 0

0

Dobra z bólem serca sprzedajmy Aubameyanga za 30mln i daj Boże tego Desta za 20mln i zaklepujmy tego B. Silve bo szkoda czasu.

PS. Co z Depayem po. odejściu Aubameyanga? Powinien zostać?

0

Spoko jakby MU pomyślał i chciał ściągnąć do Siebie Griezmanna, Atletico nie musiało by go wykupywać jeśli nie widzą go w pierwszej 11stce, a Barca mogła by zarobić tego sezonu jakieś +50 euro

0

@norbi77 kto komu?

2

Aubameyang + Dest + Depay vs FDJ za B. Silve? kogo byście poświęcili?

Osobiście Dest i Depay mogą dla mnie spadać, Aubameyanga mi szkoda, nawet ze względu na fakt, że Dembele przy nim odżył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?