MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
może Ci co przyszli do sędziego to sprzedawczyki i pytali czego casemiro kartki nie ma za faul taktyczny i tą symulkę bo innej sytuacji nie kojarzę xd
1
chłopaki juz dogadali że ma karnego dać bo oni uja grają
4
biali na czas...
1
mam nadzieję ze w końcu go pokarało i będzie musiał zejsc #tfuuCasemiro
1
@BART97 też myślę bo jest promka
https://www.goboo.com/goods/117785
0
@BART97 masz, polecasz?
1
@FAD zaklepany jest
0
No to grubo! ☎☎☎
3
@Rust_Cohle strzał w 10
0
@Gappeq wiadomość wysłana ;) Dziękuję!
0
@pt9 dzięki Ci dobry człowieku! ;) poszła wiadomość priv.
0
Siemka, porównał by mi ktoś dwa rowery z linków? dajcie znać w komentarzu to wyśle priv, jeśli ktos sie zna ;)
0
zna się ktoś na rowerach? mam pytanko ;) czy Cube Aim cmpt jest lepszy czy gorszy niż Cube Aim Pro? A może bardzo podobne i cena nie powinna się różnic?
0
Minqueza prze słaby....
0
Adama strzel i elo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
No narzeczona wkuviona że ją obudziłem krzyczac Pedriiiiii, a co Gaviiiii by jej nie obudziło czy co?! Kobiety....
0
hahahahahaha jaka reka? gdzie miał ją schować
0
Przegrana = brak mistrza xd
0
Nico zaczął żeby nie płakał a widać ze nie ma o co bo się nie nadaje. Pedri dawaj!
1
@Kz1234 https://www.mmarocks.pl/khamzat-chimaev/polsat-sport-nie-pokaze-walki-khamzata-chimaeva-z-gilbertem-burnsem-na-ufc-273
0
@Kz1234 a kto to a co to? dzieję się cos w nocy co warto obejrzeć? a jeśli tak to jaki kanał, nie musi byc pl tv
0
@Emhyr spokojnie jutro Dembuś nadrobi
3
Mbappe w Barcy to byłby kosmos!
0
@kewin oj tam kto nie kibicuje Barcy widzi tylko rywalizację bramek vs Penaldo
3
Dobry mecz Coutinho, oby go wykupili bez zastanowienia
0
Daniiii, ostatnia, ale na prawdę już ostatnią prośba, weź przedzwoń do tego Mbappe i powiedz mu jak tu u nas jest (czyt. zajeb...ście)
0
@Gacu95 na 9 ......
2
Barca sprytnie chce włączyć Desta w transfer Lewego, żeby Bayern odpuścił Mazrouiego ;p
Nkunku spoko opcja ale jakby kosztował jakieś 30mln
0
Mbappe vs Haland, jakie plusy ma Norweg?
Mbappe:
+ zna język hiszpański
+ brak Raioli za agenta
+ brak tylu kontuzji
+ zagra na skrzydle i ataku
+ utarcie nosa PSG za Neya i rm
PS. nie kończę dyskusji na fakcie, że Mbappe fan rm i nie może dołączyć do Barcy, Lewy też fan rm a ploty są a nawet spotkania agentów