MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy według Was 6 pomocników tj. Busquets, de Jong, Kessie, Gavi, Nico, Pedri to wystarczającą ilość i jakoś na następny sezon? Myśląc logicznie, ponieważ wiadomo, że wzmocnień potrzeba również na innych pozycjach.
1
Jeśli skończymy w TOP4 i nie wygramy LE, będę zadowolony widząc to jak wygląda teraz drużyna. Ale jakoś do końca będę liczył na potknięcia rm z drużynami tj. Sevilla, Betis, Atletico i pościg do samego końca w lidze oraz walkę w LE o Puchar.
0
Mam podwójny niedosyt:
1) brak +4 bramek
2) brak Karima i Mendy'ego bo zawszę mogą powiedzieć ale, ale...
0
@Emhyr Braga ;)
1
Lepiej dla nas żeby Sevilla i Betis przeszli dalej i grali na 2 frontach
0
@kuz akurat w dogrywce wykonali 5 ;>
0
Sevilla wykonuje 6 zmianę, nie licząc tej w przerwie jest to zmiana wykonana w 5 różnych turach można tak?
0
@Kamiloza91 no Sevilla i Nadal
3
Zielono! Benfica i AM na kuponie ;)))
0
@GeneralXavi lubię jego grę na lewym skrzydle, ma skilla
2
Ucieszyło by mnie przedłużenie umowy przez Depaya, ale najpierw młodzież.
2
@Gaz w 46' Mingueza, zagrożony Araujo, Lenglet byli by na boisku
1
@Robert_Kubica lepiej wymazać z pamięci to co było i dać chłopakowi szansę... w innym klubie ;p
2
Wolverhampton wiem, że to retoryczne pytanie ale wielki Puig + słaby Trincao za Traore będzie ok?
3
@Kapitan hawk gracz Osasuny za nerwowe rzucenie piłką
1
Nie pamiętam kiedy ostatnio mógłbym powiedzieć ,,tylko 4?" #MeczTOP
0
@Bocheno1 dokładnie, weź mi wyślij
1
@Mario96w niech ma niedosyt to z Galata będzie śmigał
0
Dawać Depaya, chętnie zobacze trio Depay-Auba-Dembele
4
Oho ☎ Newsy o Messim - czytaj Haland w City...
4
Ale ładna Pani z którą Eleven zrobiło wywiad
1
@P33ck PSG > Sporting > USA
8
@FCMichalo jak już robią porządki to powinni zachować ciągłość i wręczyć złotą piłkę Lewandowskiemu
0
@patrykzmc2000 ehhh szkoda by było ale Christensen, Mazraoui obstawili by jego pozycję i nie było by tych obrońców za dużo.
2
Inter zamiast się rzucić na nich jak rekiny to czekał na jakiś cud
0
@MrShakira dla mnie ok, pytanie czy nie spadnie zaraz i czy warto czekać z wymianą
0
to co będzie rosła cena tego euro względem złotówki?
2
Gdyby faktycznie udało się podpisać graczy tj. Kessie, Azpi, Christensen, Mazraoui to byłby sztosik okienko.
Nie mówiąc jakby jeszcze wpadł pokopać Haland i Gaya!
0
@PatrychoO przegrana RM z Sociedad a potem z Barca, w założeniu że my zdobywamy komplet do El Classico i mamy tylko 6 pkt straty
0
@ArterkHD ja nie pomogę bo nie wiem