1

Czy według Was 6 pomocników tj. Busquets, de Jong, Kessie, Gavi, Nico, Pedri to wystarczającą ilość i jakoś na następny sezon? Myśląc logicznie, ponieważ wiadomo, że wzmocnień potrzeba również na innych pozycjach.

1

Jeśli skończymy w TOP4 i nie wygramy LE, będę zadowolony widząc to jak wygląda teraz drużyna. Ale jakoś do końca będę liczył na potknięcia rm z drużynami tj. Sevilla, Betis, Atletico i pościg do samego końca w lidze oraz walkę w LE o Puchar.

0

Mam podwójny niedosyt:
1) brak +4 bramek
2) brak Karima i Mendy'ego bo zawszę mogą powiedzieć ale, ale...

0

@Emhyr Braga ;)

1

Lepiej dla nas żeby Sevilla i Betis przeszli dalej i grali na 2 frontach

0

@kuz akurat w dogrywce wykonali 5 ;>

0

Sevilla wykonuje 6 zmianę, nie licząc tej w przerwie jest to zmiana wykonana w 5 różnych turach można tak?

0

@Kamiloza91 no Sevilla i Nadal

3

Zielono! Benfica i AM na kuponie ;)))

0

@GeneralXavi lubię jego grę na lewym skrzydle, ma skilla

2

Ucieszyło by mnie przedłużenie umowy przez Depaya, ale najpierw młodzież.

2

@Gaz w 46' Mingueza, zagrożony Araujo, Lenglet byli by na boisku

1

@Robert_Kubica lepiej wymazać z pamięci to co było i dać chłopakowi szansę... w innym klubie ;p

2

Wolverhampton wiem, że to retoryczne pytanie ale wielki Puig + słaby Trincao za Traore będzie ok?

3

@Kapitan hawk gracz Osasuny za nerwowe rzucenie piłką

1

Nie pamiętam kiedy ostatnio mógłbym powiedzieć ,,tylko 4?" #MeczTOP

0

@Bocheno1 dokładnie, weź mi wyślij

1

@Mario96w niech ma niedosyt to z Galata będzie śmigał

0

Dawać Depaya, chętnie zobacze trio Depay-Auba-Dembele

4

Oho ☎ Newsy o Messim - czytaj Haland w City...

4

Ale ładna Pani z którą Eleven zrobiło wywiad

1

@P33ck PSG > Sporting > USA

8

@FCMichalo jak już robią porządki to powinni zachować ciągłość i wręczyć złotą piłkę Lewandowskiemu

0

@patrykzmc2000 ehhh szkoda by było ale Christensen, Mazraoui obstawili by jego pozycję i nie było by tych obrońców za dużo.

2

Inter zamiast się rzucić na nich jak rekiny to czekał na jakiś cud

0

@MrShakira dla mnie ok, pytanie czy nie spadnie zaraz i czy warto czekać z wymianą

0

to co będzie rosła cena tego euro względem złotówki?

2

Gdyby faktycznie udało się podpisać graczy tj. Kessie, Azpi, Christensen, Mazraoui to byłby sztosik okienko.

Nie mówiąc jakby jeszcze wpadł pokopać Haland i Gaya!

0

@PatrychoO przegrana RM z Sociedad a potem z Barca, w założeniu że my zdobywamy komplet do El Classico i mamy tylko 6 pkt straty

0

@ArterkHD ja nie pomogę bo nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?