MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będzie spalony przy wolnym? w końcu to strzelec
0
FDJ... sabotaż!
0
A Ty DembeLLLLLku jedź!
0
Tez was tak jarzy w oczy murawa ze sie zle ogląda?
2
Co do 2 bramki Elche. Faul raczej był ale ręki bym sobie nie dał uciąć, ostatnia powtórka trochę dała powodów do wątpliwości. Co jak co, ale powinien to po prostu sprawdzić na varze.
0
@KorNick mam to samo, oby bez błędów Busquetaa
4
Vamos drużyna!
https://x.com/ReshadRahman_/status/1484247004306087937
0
F. de Jong zaczyna na ławce
0
@KrwawiaceoczyVEB nieno oddajemy go za darmo i podpisuje kontrakt z MU
3
Chyba lepiej zaoszczędzić na pensji niż zostawić żeby wprowadzał zła aurę do drużyny, a jeszcze nie daj Boże się połamie i będziemy płacić za to że będzie w domu na konsoli grał
23
3
@ShawnC ok to Liga Mistrzów 20/21 w wykonaniu Mbappe: 10 bramek, 4 asysty, 1/3 tego co Dembele w ciągu 5 sezonów we wszystkich rozgrywkach, Liga Mistrzów też ogórkowa?
Poza tym Messi coś słabo w tej ogórkowej lidze.
6
Ewidentnie widać podobieństwo z Mbappe!
Mbappe w sezonie 20/21
Puchar Francji + Ligue 1: 34 bramki
Dembele łącznie w FCB: 31 bramek
0
właśnie włączyłem mecz Valencii żeby zobaczyć jak gra Gaya... po oglądane
5
☎☎☎☎☎
0
Jakiś spoko zegarek męski do powiedzmy 800 zł? Typowo elegancki, nie smartwatch. Ktoś coś może polecić?
23
Xavi prosto z mostu i oto chodzi
0
@FCBurza nie tak łatwo! 2x Chelsea
1
Coś na pobudzenie szarych komórek z rana!
Kogo widzieli byście w Barcy, kto mógłby się w niej odnaleźć na swojej pozycji? Podajemy cała 11stkę w ustawieniu 1433. Utrudnienie:
1) Max 1 piłkarz z tego samego klubu
2) Max 1 piłkarz tej samej narodowości
3) Piłkarze, którzy nigdy nie grali w Barcy
Dodatkowo jakiego PL piłkarza życzeniowo zobaczyli byście w aktualnej Barcy? (nie musi być to grasz do pierwszej jedenastki)
GK - Oblak
LO - Theo Hernandez
SO - Pau Torres
SO - de Ligt
PO - Cancelo
SPD - Kimmich
SP - Kevin DB
SP - Verratti
LS - Son
N - Haland
PS - Salah
Życzeniowo PL w Barcy: Fabian na 2 GK
0
Czy dzisiaj jest jakaś konferencja PZPN? A jeśli tak to o której?
3
oj taki Theo to klasa, ale na teraz jedynie opcja budżetowa Gaya wchodzi w grę
0
☎ Czyżby dymy?
https://x.com/BarcaTimes/status/1483463669564465169
15
Taaaa...po czym dodał za 40 mln rocznie oczywiście
0
@BARCA1899Messi po następnym rok kontraktu zostanie Grimaldo więc wtedy widzę bardziej Gaya + Grimaldo
4
Christensen, Zakaria, Mazraoui za free + Haland i Gaya - moje wymarzone transfery na lato
0
zgasił ją jak peta xd
0
jaki narcyzZzZzZz zaraz zasnę
3
śmiech na sali ta gala w top 3 Salah ale w top 11 CR7 hahaha
0
szkoda, że nie ma umowy zlecenie Umtiti bo by nie dostał kasy ;p
3
@Derean no niech gra tylko pytanie co jeśli wypadnie przez kontuzję lub covid