0

będzie spalony przy wolnym? w końcu to strzelec

0

FDJ... sabotaż!

0

A Ty DembeLLLLLku jedź!

0

Tez was tak jarzy w oczy murawa ze sie zle ogląda?

2

Co do 2 bramki Elche. Faul raczej był ale ręki bym sobie nie dał uciąć, ostatnia powtórka trochę dała powodów do wątpliwości. Co jak co, ale powinien to po prostu sprawdzić na varze.

0

@KorNick mam to samo, oby bez błędów Busquetaa

4

0

F. de Jong zaczyna na ławce

0

@KrwawiaceoczyVEB nieno oddajemy go za darmo i podpisuje kontrakt z MU

3



Chyba lepiej zaoszczędzić na pensji niż zostawić żeby wprowadzał zła aurę do drużyny, a jeszcze nie daj Boże się połamie i będziemy płacić za to że będzie w domu na konsoli grał

23

3

@ShawnC ok to Liga Mistrzów 20/21 w wykonaniu Mbappe: 10 bramek, 4 asysty, 1/3 tego co Dembele w ciągu 5 sezonów we wszystkich rozgrywkach, Liga Mistrzów też ogórkowa?

Poza tym Messi coś słabo w tej ogórkowej lidze.

6



Ewidentnie widać podobieństwo z Mbappe!

Mbappe w sezonie 20/21
Puchar Francji + Ligue 1: 34 bramki
Dembele łącznie w FCB: 31 bramek

0

właśnie włączyłem mecz Valencii żeby zobaczyć jak gra Gaya... po oglądane

5

☎☎☎☎☎

0

Jakiś spoko zegarek męski do powiedzmy 800 zł? Typowo elegancki, nie smartwatch. Ktoś coś może polecić?

23

Xavi prosto z mostu i oto chodzi




0

@FCBurza nie tak łatwo! 2x Chelsea

1

Coś na pobudzenie szarych komórek z rana!

Kogo widzieli byście w Barcy, kto mógłby się w niej odnaleźć na swojej pozycji? Podajemy cała 11stkę w ustawieniu 1433. Utrudnienie:
1) Max 1 piłkarz z tego samego klubu
2) Max 1 piłkarz tej samej narodowości
3) Piłkarze, którzy nigdy nie grali w Barcy

Dodatkowo jakiego PL piłkarza życzeniowo zobaczyli byście w aktualnej Barcy? (nie musi być to grasz do pierwszej jedenastki)

GK - Oblak
LO - Theo Hernandez
SO - Pau Torres
SO - de Ligt
PO - Cancelo
SPD - Kimmich
SP - Kevin DB
SP - Verratti
LS - Son
N - Haland
PS - Salah

Życzeniowo PL w Barcy: Fabian na 2 GK

0

Czy dzisiaj jest jakaś konferencja PZPN? A jeśli tak to o której?

3



oj taki Theo to klasa, ale na teraz jedynie opcja budżetowa Gaya wchodzi w grę

0

15




Taaaa...po czym dodał za 40 mln rocznie oczywiście

0

@BARCA1899Messi po następnym rok kontraktu zostanie Grimaldo więc wtedy widzę bardziej Gaya + Grimaldo

4

Christensen, Zakaria, Mazraoui za free + Haland i Gaya - moje wymarzone transfery na lato

0

zgasił ją jak peta xd

0

jaki narcyzZzZzZz zaraz zasnę

3

śmiech na sali ta gala w top 3 Salah ale w top 11 CR7 hahaha

0

szkoda, że nie ma umowy zlecenie Umtiti bo by nie dostał kasy ;p

3

@Derean no niech gra tylko pytanie co jeśli wypadnie przez kontuzję lub covid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?