MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie City ma kozak zawodników, Bernardo w pierwszej kolejności chciałbym zobaczyć w Barcy, ten Rodri to młody Busquets, Cancelo wykreowanych przez Pepa idelanie nadawałby się do nas na PO
0
@Transu96 jest jedynie zdjęcie
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1462882119311630345/photo/1
1
@Ojciec5tkidzieci to chyba plota była z tym ze Big Sam imponuje na treningach ;p jestem za, niech jeszcze drugiego francuskiego obrońcę wystawi na listę transferową i Coutinho bo się nie odblokuje już chłop
0
@Encore zwalniać wiadomo, że nie ale z miła chęcią go oddadzą za klauzulę
11
4
Widzicie tą młodzież? Gavi, Demir, Nico, Pedri... do czego zmierzam, powinniśmy szybko wypchnąć Puiga z klubu za choćby 5mln. Nie ta półka ;)
0
Demir gra niczym w okresie przygotowawczym, nie boi się wchodzić w drybling i strzelać, nawet jak kilka razy mu nie wyjdzie. Brawo młody, pokaż że warto Cię wykupić, taki trochę Trincao z niego więc warty swojej klauzuli, nawet żeby sprzedać z profitem jeśli trener będzie go widział w szerokiej kadrze
1
@DaPidejpi na trybunach? Bo Roberto kontuzjowany ;p
12
Big Sam za Lengleta bo już mina aktywowana...
0
@masq mam tak samo jak Ty chociaż PO również wymaga natychmiastowego wzmocnienia
0
Jaaa to bym Busquetsem grał z drużynami z dolnej części tabeli a w ważniejszych meczach spróbował FDJ na spd a przed nim Gavi - Pedri. A wy kogo widzicie w środku pola?
0
@mekston polskie Buki jakieś mają ofertę ponownie?
0
@Krzychu1010 Villareal ;p
5
Taki Abde robi większe wow niż Coutinho... przykre
11
No i fajnie na mniej wymagające spotkania, bo na najważniejszych spotkaniach są o 5 sekund za późno przy gościu
3
@AmigoBlancos szkodą że nie zgodzili się na zamianę za Griza
0
pracuje ktoś w serwisie drukarek lub ogarnia temat? Mam pytanie odnośnie usterki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore a w Niemczech?
0
Jakiś buk oferuje jeszcze zakład na złota piłkę?
1
Ale by pogadał takiego Cancelo ogarniętego przez Pepa w Barcy na PO
5
No powiem wam, że nie było to sportowe zachowanie Ibry, mógłby pokazać mu czerwo
0
@tomek8756 najpierw narzucić podwyżki a potem zostać bohaterem bo dało się bony zniżkowe i kolejne wybory wygrane bo dali coś za darmo...
32
1 raz kiedy Xavi mi podpadł ;p
0
Czysto teoretycznie bo sytuacja nierealna, zamienili byście Cou za E. Hazarda?
4
Pasowało by podpisać Onane, żeby Marc miał konkurenta o 1 skład
1
Delegacja Barcy podczas obiadu w Katarze
0
@Encore "solidny" ale na swojej stronie, na pewno nie był poziom wyżej niż Semedo
1
Guardiola to jest jednak Pan trener z miernego prawego obrońcy Cancelo zrobił jednego z najlepszych lewych obrońców. My nawet z prawych obrońców nie robimy klasy światowej i szukamy drugiego Alvesa
0
@sintesox oby Gavi-FDJ-Pedri