0

Takie City ma kozak zawodników, Bernardo w pierwszej kolejności chciałbym zobaczyć w Barcy, ten Rodri to młody Busquets, Cancelo wykreowanych przez Pepa idelanie nadawałby się do nas na PO

1

@Ojciec5tkidzieci to chyba plota była z tym ze Big Sam imponuje na treningach ;p jestem za, niech jeszcze drugiego francuskiego obrońcę wystawi na listę transferową i Coutinho bo się nie odblokuje już chłop

0

@Encore zwalniać wiadomo, że nie ale z miła chęcią go oddadzą za klauzulę

11

4

Widzicie tą młodzież? Gavi, Demir, Nico, Pedri... do czego zmierzam, powinniśmy szybko wypchnąć Puiga z klubu za choćby 5mln. Nie ta półka ;)

0

Demir gra niczym w okresie przygotowawczym, nie boi się wchodzić w drybling i strzelać, nawet jak kilka razy mu nie wyjdzie. Brawo młody, pokaż że warto Cię wykupić, taki trochę Trincao z niego więc warty swojej klauzuli, nawet żeby sprzedać z profitem jeśli trener będzie go widział w szerokiej kadrze

1

@DaPidejpi na trybunach? Bo Roberto kontuzjowany ;p

12

Big Sam za Lengleta bo już mina aktywowana...

0

@masq mam tak samo jak Ty chociaż PO również wymaga natychmiastowego wzmocnienia

0

Jaaa to bym Busquetsem grał z drużynami z dolnej części tabeli a w ważniejszych meczach spróbował FDJ na spd a przed nim Gavi - Pedri. A wy kogo widzicie w środku pola?

0

@mekston polskie Buki jakieś mają ofertę ponownie?

0

@Krzychu1010 Villareal ;p

5

Taki Abde robi większe wow niż Coutinho... przykre

11



No i fajnie na mniej wymagające spotkania, bo na najważniejszych spotkaniach są o 5 sekund za późno przy gościu

3

@AmigoBlancos szkodą że nie zgodzili się na zamianę za Griza

0

pracuje ktoś w serwisie drukarek lub ogarnia temat? Mam pytanie odnośnie usterki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore a w Niemczech?

0

Jakiś buk oferuje jeszcze zakład na złota piłkę?

1

Ale by pogadał takiego Cancelo ogarniętego przez Pepa w Barcy na PO

5

No powiem wam, że nie było to sportowe zachowanie Ibry, mógłby pokazać mu czerwo

0

@tomek8756 najpierw narzucić podwyżki a potem zostać bohaterem bo dało się bony zniżkowe i kolejne wybory wygrane bo dali coś za darmo...

32

1 raz kiedy Xavi mi podpadł ;p


0

Czysto teoretycznie bo sytuacja nierealna, zamienili byście Cou za E. Hazarda?

4

Pasowało by podpisać Onane, żeby Marc miał konkurenta o 1 skład

1

Delegacja Barcy podczas obiadu w Katarze

0

@Encore "solidny" ale na swojej stronie, na pewno nie był poziom wyżej niż Semedo

1

Guardiola to jest jednak Pan trener z miernego prawego obrońcy Cancelo zrobił jednego z najlepszych lewych obrońców. My nawet z prawych obrońców nie robimy klasy światowej i szukamy drugiego Alvesa

0

@sintesox oby Gavi-FDJ-Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?