0

@pres poszedł do PSG za kasą, więc się skreślił dla mnie chyba że zgodzi się na wynagrodzenie typu średnia Barcy B

1

@Grubson06 myślał że jest o 15 i był tylko 3 min przed ;p

5

Co za czasy ze człowieka by się cieszył jakby Laporta podpisał pakt z diabłem czytaj Raiolą

0

Link do Gromdy ktoś, coś? ;) (bez opłat)

2

@Katalonbar Araujo na PO to dobra decyzja, Davies robił by Desta jak w meczu USA-Kanada. Jedyne co mógł lepiej zrobic to przesunac Desta na LO gdy kontuzji doznał Alba a w jego miejsce puścić młodego wychowanka na skrzydło lub przesunac Depaya na lewe skrzydło, Dembele na prawe a do środka wpuścić od razu Nico, gdzie FDJ lub Gavi grałby jako fałszywa 9, wpuszczanie Minguezy było samobójstwem

1

od tego Desta to dwa razy lepszy na PO byłby Adama Traore, przynajmniej by się od niego odbijali jak pachołki

1

i co grał ktoś nieuprawniony w tym Bayernie lub Benfice? ;p

2

Mam nadzieję że to ostatni mecz Desta w tym klubie - dziecko we mgle na każdej pozycji, jak to mówią do wszystkiego znaczy do niczego, to samo Minqueza, jak tylko wchodził wiedziałem że prze.ebalismy... Tabumc, zwijamy cyrk

0

na Bayern Busquets-Nico-Gavi a z przodu Depay na lewej, FDJ jako fałszywa 9 i Dembele. Obrona wiadomo Alba, Garcia, Pique i? Araujo na prawej! GK Mats.

PS. Depay na skrzyde wcale nie wyglądał słabo za Koemana, u nas na 9 się nie nadaje.

0

sory ale jestem w pracy i ni uja nie mam czasu szukac w komentarzach odpowiesz. Powie mi ktoś co się stało Gaviemu? ostrożność czy raczej kontja?

0

Jeśli Dembele nie przedłuża kontraktu a Pogba postanowi tak samo to może podmianka ;)

0

Pochettino to chyba może sobie pomarzyć o MU po takich meczach PSG

1

Dobry ten real, nie tracą punktów

0

A gdyby...

Dembele został i przyszedł Ferran oraz Adeyemi to jaka powinna być 3ka z przodu?

0

@marcin62 nie chcesz zostać bo Ci źle ale jednak jest zajeb..... tylko kasa mała

0

@MrShakira ale jak Bartomeu widział jakie fochy odstawia w BVB to powinien od razu go skreślić z listy...

3



na treningach hihihi, hahaha a chce odejść... nie ogarniam takich ludzi

7



sprzedać przed operacja jako uszkodzony, dla hobbystów

0

@klopx haha dobre

1

Adeyemi to taka nagroda pocieszenia, ponieważ nie mamy szansy na Haalanda

0

to i tak w cale nie dużo, tyle że my nawet tyle nie uzbieramy, chyba że byłby to jedyny zawodników jaki by tu przyszedł

1

@Pawelec7 odbudowac mógłby nas Cancelo

1

@kuz gdyby zasłużył to by dostał widocznie Xavi nie ceni go bardziej niż Lengleta i liczy że zmądrzeje i odejdzie gdzieś wraz ze swoim wynagrodzeniem

1

Jednak złota piłka Vini, Lewy 2, Messi 3

5



Lepiej by było żeby chodziło o Bernardo lub Cancelo niż o Sterlinga ;p

9

@tristan87 idealne bydło do 1 ligi

0

@jeyx77x co za debilne wymienianie... ani TOP, ani realne, oprócz pierwszego nazwiska. Debilne to nie wymieniaj, ale masz problem, jak mnie nie interesuje swojego rodzaju zabawa forfun to pomijam.

0

3 wymarzone transfery, których potrzebujemy? może być sam TOP, nie patrzymy na to, że nie mamy pieniądzu, są to wymarzone transfery ;p

Haaland, de Ligt, Cancelo

0

@Gomess solidny zmiennik, który wie jak ma grać

0

Thiago z bramką, lubię gościa, mógłby wrócić do domu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?