MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pres poszedł do PSG za kasą, więc się skreślił dla mnie chyba że zgodzi się na wynagrodzenie typu średnia Barcy B
1
@Grubson06 myślał że jest o 15 i był tylko 3 min przed ;p
5
Co za czasy ze człowieka by się cieszył jakby Laporta podpisał pakt z diabłem czytaj Raiolą
0
Link do Gromdy ktoś, coś? ;) (bez opłat)
2
@Katalonbar Araujo na PO to dobra decyzja, Davies robił by Desta jak w meczu USA-Kanada. Jedyne co mógł lepiej zrobic to przesunac Desta na LO gdy kontuzji doznał Alba a w jego miejsce puścić młodego wychowanka na skrzydło lub przesunac Depaya na lewe skrzydło, Dembele na prawe a do środka wpuścić od razu Nico, gdzie FDJ lub Gavi grałby jako fałszywa 9, wpuszczanie Minguezy było samobójstwem
1
od tego Desta to dwa razy lepszy na PO byłby Adama Traore, przynajmniej by się od niego odbijali jak pachołki
1
i co grał ktoś nieuprawniony w tym Bayernie lub Benfice? ;p
2
Mam nadzieję że to ostatni mecz Desta w tym klubie - dziecko we mgle na każdej pozycji, jak to mówią do wszystkiego znaczy do niczego, to samo Minqueza, jak tylko wchodził wiedziałem że prze.ebalismy... Tabumc, zwijamy cyrk
0
na Bayern Busquets-Nico-Gavi a z przodu Depay na lewej, FDJ jako fałszywa 9 i Dembele. Obrona wiadomo Alba, Garcia, Pique i? Araujo na prawej! GK Mats.
PS. Depay na skrzyde wcale nie wyglądał słabo za Koemana, u nas na 9 się nie nadaje.
0
sory ale jestem w pracy i ni uja nie mam czasu szukac w komentarzach odpowiesz. Powie mi ktoś co się stało Gaviemu? ostrożność czy raczej kontja?
0
Jeśli Dembele nie przedłuża kontraktu a Pogba postanowi tak samo to może podmianka ;)
0
Pochettino to chyba może sobie pomarzyć o MU po takich meczach PSG
1
Dobry ten real, nie tracą punktów
0
A gdyby...
Dembele został i przyszedł Ferran oraz Adeyemi to jaka powinna być 3ka z przodu?
0
@marcin62 nie chcesz zostać bo Ci źle ale jednak jest zajeb..... tylko kasa mała
0
@MrShakira ale jak Bartomeu widział jakie fochy odstawia w BVB to powinien od razu go skreślić z listy...
3
na treningach hihihi, hahaha a chce odejść... nie ogarniam takich ludzi
7
sprzedać przed operacja jako uszkodzony, dla hobbystów
0
@klopx haha dobre
1
Adeyemi to taka nagroda pocieszenia, ponieważ nie mamy szansy na Haalanda
0
to i tak w cale nie dużo, tyle że my nawet tyle nie uzbieramy, chyba że byłby to jedyny zawodników jaki by tu przyszedł
1
@Pawelec7 odbudowac mógłby nas Cancelo
1
@kuz gdyby zasłużył to by dostał widocznie Xavi nie ceni go bardziej niż Lengleta i liczy że zmądrzeje i odejdzie gdzieś wraz ze swoim wynagrodzeniem
1
Jednak złota piłka Vini, Lewy 2, Messi 3
5
Lepiej by było żeby chodziło o Bernardo lub Cancelo niż o Sterlinga ;p
9
@tristan87 idealne bydło do 1 ligi
0
@jeyx77x co za debilne wymienianie... ani TOP, ani realne, oprócz pierwszego nazwiska. Debilne to nie wymieniaj, ale masz problem, jak mnie nie interesuje swojego rodzaju zabawa forfun to pomijam.
0
3 wymarzone transfery, których potrzebujemy? może być sam TOP, nie patrzymy na to, że nie mamy pieniądzu, są to wymarzone transfery ;p
Haaland, de Ligt, Cancelo
0
@Gomess solidny zmiennik, który wie jak ma grać
0
Thiago z bramką, lubię gościa, mógłby wrócić do domu ;)