0

Ejjj Dembele skocz sobię po poduszkę pod tyłek będzie Ci wygodniej przez kolejne 45 minut!

0

No i gitaraaaaa

5

Athletic ciśnie a real strzeli o i tak to będzie...

0

Eh. Dajmy sobie spokój z Brazylijczykami i Francuzami......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MichalZZZ Adama tak, Auba zależy czy mają budżet aby go zarejestrować czy muszą komuś obniżyć kontrakt

3

Mateu Alemany TOP!

0

Jeszcze Dembele przedłuży kontrakt, przyjdzie za darmo Auba i Tagliafico na wypożyczenie z opcją wykupu za 5 mln XD zapinamy pasy ☎

1

Człowiek będzie do 1 w nocy odświeżał twittera czy jakiś transfer się dokonał a tu gówno będzie a nie transfer...

2

@HighestInTheRoom z CR7 jako jokerem na ławce? TOP

1

Moim zdaniem jeśli w ogóle cokolwiek jest w tych plotkach to lepiej brać 20 mln za Dzbanbele i podpsiać wypożyczenie Aubame, ponieważ prawdopodobnie są dogadani na dogodne warunki wynagrodzenia i nie mamy tutaj przymusu wykupu, do tego Tagliafico, którego można teraz wyciągnąć za małe pieniądze (wypożyczenie z opcją wykupu). No i jeszcze zostanie budżet na wzmocnienia latem docelowo Haland.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może się zgodzi PSG na 20mln, wtedy nie musieli by płacić dużej prowizji za podpis Dembele jako wolnego zawodnika

2

W Fifie 22 w karierce Barca, Adama mi smiga jako fałszywy prawy obrońca, oby było podobnie w rzeczywistości ;p

1

Oby Traore został sprawdzony na prawej obronie, jeśli do nas dołączy

3

Polecam serial na Netflix o Neymarze, w sumie dużo o Barcy jest

0

Kessie czy Zakaria?

0

@Firestone a da się gorzej?

1

Urwa my już nawet podawać nie umiemy? 1/3 podań przerwana, za lekka, niecelna

0



i tu jest pies pogrzebany, dlatego nie można mieć pretensji to Xaviego bo póki co nie ma opcji manewru stąd brak stabilizacji, gry w ciemno, nawet nie czuć rywalizacji bo oprócz środka pola nie ma kim zmieniać

2

@Pawel13sz Pedri

2



serio? będzie udawał że negocjuje do końca okienka a potem powie ciao!

2

@Striker a na widzę tam FDJ

1

dramatyczny wieczór

0

Pedri skurcz raczej

0

Oby płacz to był tylko atak histerii i drobny uraz... urwa no

1

Xavi posłuchaj mnie proszę!

de Jong dzisiaj niedopuszczalnie, zrób mu wędkę i daj Nico do środka bo chłopaka na skrzydle nie ma. Na atak Nazario!

0

czemu nie ma spalonego tak serio? ten co strzelił się nie liczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?