MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ejjj Dembele skocz sobię po poduszkę pod tyłek będzie Ci wygodniej przez kolejne 45 minut!
0
No i gitaraaaaa
1
Ale jak? :D
https://www.facebook.com/100000299311693/posts/4772195472800383/
5
Athletic ciśnie a real strzeli o i tak to będzie...
0
Eh. Dajmy sobie spokój z Brazylijczykami i Francuzami......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MichalZZZ Adama tak, Auba zależy czy mają budżet aby go zarejestrować czy muszą komuś obniżyć kontrakt
3
Mateu Alemany TOP!
0
Jeszcze Dembele przedłuży kontrakt, przyjdzie za darmo Auba i Tagliafico na wypożyczenie z opcją wykupu za 5 mln XD zapinamy pasy ☎
1
Człowiek będzie do 1 w nocy odświeżał twittera czy jakiś transfer się dokonał a tu gówno będzie a nie transfer...
2
@HighestInTheRoom z CR7 jako jokerem na ławce? TOP
1
Moim zdaniem jeśli w ogóle cokolwiek jest w tych plotkach to lepiej brać 20 mln za Dzbanbele i podpsiać wypożyczenie Aubame, ponieważ prawdopodobnie są dogadani na dogodne warunki wynagrodzenia i nie mamy tutaj przymusu wykupu, do tego Tagliafico, którego można teraz wyciągnąć za małe pieniądze (wypożyczenie z opcją wykupu). No i jeszcze zostanie budżet na wzmocnienia latem docelowo Haland.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może się zgodzi PSG na 20mln, wtedy nie musieli by płacić dużej prowizji za podpis Dembele jako wolnego zawodnika
2
W Fifie 22 w karierce Barca, Adama mi smiga jako fałszywy prawy obrońca, oby było podobnie w rzeczywistości ;p
1
Oby Traore został sprawdzony na prawej obronie, jeśli do nas dołączy
3
Polecam serial na Netflix o Neymarze, w sumie dużo o Barcy jest
0
Kessie czy Zakaria?
0
@Firestone a da się gorzej?
1
Urwa my już nawet podawać nie umiemy? 1/3 podań przerwana, za lekka, niecelna
0
i tu jest pies pogrzebany, dlatego nie można mieć pretensji to Xaviego bo póki co nie ma opcji manewru stąd brak stabilizacji, gry w ciemno, nawet nie czuć rywalizacji bo oprócz środka pola nie ma kim zmieniać
2
@Pawel13sz Pedri
2
serio? będzie udawał że negocjuje do końca okienka a potem powie ciao!
2
@Striker a na widzę tam FDJ
1
dramatyczny wieczór
0
Pedri skurcz raczej
0
Oby płacz to był tylko atak histerii i drobny uraz... urwa no
1
Xavi posłuchaj mnie proszę!
de Jong dzisiaj niedopuszczalnie, zrób mu wędkę i daj Nico do środka bo chłopaka na skrzydle nie ma. Na atak Nazario!
0
czemu nie ma spalonego tak serio? ten co strzelił się nie liczy?