MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca lepiej ostatnie 10 minut grać w 10 niż z Puigiem lub Destem od powiedzmy 60 minuty
7
Spoko, że Puig się rozgrzewa mógłby tak do końca spotkania
0
Dobrze że mamy na boisku pretendenta do złotej Piłki to może sam na wygra mecz... #Dzbanbele
0
Jakbym był trenerem to bym na odprawię mówił Ter Stegen zawsze zagra jakiegoś babola do środka pola, wystarczy uprzedzić pomocnika i strzelić
1
My juz mamy Halanda tylko celownik ma rozkalibrowany ;p co ten L. de Jong XD
2
Piłki przyjąć nie umie a 35 mln by chciał #dzbanbele
5
Chyba jako prawy obrońca lub wahadło w 352 bo inaczej tego nie widzę ;p
4
Dawaj Igaaa!!!!!
3
@marcin62 a kuwa starsi ludzie powiedzą że i tak PO by było gorsze (bo oczywiście istnieją dla nich tylko dwie partie) dlatego że ceny też by podnieśli ale 13tki i 14tki by nie dali ....
0
Z realnych opcji widzicie jakaś możliwość wymiany Dembele na innego gracza już w styczniu?
0
@amanter przecież Trincao z miejsca sprzedadzą ale Wolves go wykupią
0
@dawidor9 Cou i Trincao mają opcję wykupu, Pjanic może wróci do Juve
0
Dobra jedno mamy z głowy teraz czas na 100% skupić się nad Umtitim
8
0
@HERORICH2 on tam ma chyba w umówię że musi zagrać powyżej 50% żeby musieli go wykupić, jaja by były jakby przez kontuzję tego nie zrobił i znowu wrocil do Barcy ;p
25
Dobranoc moi drodzy, obyśmy po przebudzeniu przeczytali oficjalke o transferze Coutinho ;)
7
Niby Krystyny nie ma w Juve, a nadal cieszy jak stracą punkty :D
1
@VamosGirl
2
Jaja z takim Coutinho i Umtitim, nawet za darmo nikt ich nie chce ze względu na poebaną pensję...
6
@FafitFCB odejdzie z Ligue 1 to statystki spadną
4
@BARCA1899Messi jak mam wybierać Haland czy Messi to zdecydowanie ten pierwszy, niestety wieku nie oszukasz, trzeba patrzeć w przyszłość a nie być do końca na siłę romantycznym, a potem nie mieć pomysłu na marketing
1
@MesQueUnClub96 wygra jeszcze
0
@Gaucho Onana - bardzo spoko opcja, gdyby Neto został sprzedany, akurat za te pieniądze można by było zapłacić za podpis.
Mazraoui - szczerze nic o gościu nie wiem, byle lepszy niż Dest (co trudne nie jest) i zapraszam jeśli ma to choćby minimalnie przybliżyć do Barcy Halanda.
Pogba/Kessie/Zakaria - potrzebny pomocnik o innej charakterystyce niż Ci których aktualnie posiadamy, tutaj sprawa jest z punktu matematycznego oczywista im większą gwiazda, tym więcej za podpis i większe wynagrodzenie, trzeba to wyśrodkować, dla mnie Kessie.
Azpi/Christen/Rudiger - spoko opcja jako uzupełnienie środka obrony nie musząc wydawać w lecie pieniędzy. Docelowo mam w głowie de Ligta z formą z Ajaxu więc może za rok...
Dembele - gdyby nie przedłużył to dałbym sobię siana z podpisaniem kogoś do przodu, bo co jak co, ale będę wierzył w możliwość sprowadzenia Halanda, a potrzeba pieniędzy na pensję, jeśli to jest nierealne i tylko nas bajerują to taki Di Maria czemu nie... Dybala chyba większa gwiazda na social niż na boisku.
0
@barteq pewnie mniej niż Dembele, ale już chyba bym wolał Di Marie
0
Jak Dzban nie podpisze umowy to najlepszym wyjściem jest zamiana już teraz na Pogbe jeśli piłkarze byli by za?
1
może w umówię chce mieć pewny 1 skład? Niby taki potencjał na złota piłkę a się boi, że do Ferran ze składu wygryzie?
0
ale gówno teraz grają... :o
Taki Bayern czy City to do 90 minuty by nam 3 bramki wcisnęło
1
Dobra mamy 1/2.
Minqueza > L. de Jong ✅
Mingueza > Puig ⏰
a potem szybko pozbyć się wszystkich trzech Panów.
1
Puig prze uj... macha żeby mu grali, dostaję lekką piłkę do nogi i podaje na aut od niechcenia. Wolę kogokolwiek, Xavi rób zmianę
6
jednak FDJ ma jaja, a myślałem że mu zanikły bo nie było ostatnio ich widać na boisku