1

@FC1899Barca lepiej ostatnie 10 minut grać w 10 niż z Puigiem lub Destem od powiedzmy 60 minuty

7

Spoko, że Puig się rozgrzewa mógłby tak do końca spotkania

0

Dobrze że mamy na boisku pretendenta do złotej Piłki to może sam na wygra mecz... #Dzbanbele

0

Jakbym był trenerem to bym na odprawię mówił Ter Stegen zawsze zagra jakiegoś babola do środka pola, wystarczy uprzedzić pomocnika i strzelić

1

My juz mamy Halanda tylko celownik ma rozkalibrowany ;p co ten L. de Jong XD

2

Piłki przyjąć nie umie a 35 mln by chciał #dzbanbele

5



Chyba jako prawy obrońca lub wahadło w 352 bo inaczej tego nie widzę ;p

4

Dawaj Igaaa!!!!!

3

@marcin62 a kuwa starsi ludzie powiedzą że i tak PO by było gorsze (bo oczywiście istnieją dla nich tylko dwie partie) dlatego że ceny też by podnieśli ale 13tki i 14tki by nie dali ....

0

Z realnych opcji widzicie jakaś możliwość wymiany Dembele na innego gracza już w styczniu?

0

@amanter przecież Trincao z miejsca sprzedadzą ale Wolves go wykupią

0

@dawidor9 Cou i Trincao mają opcję wykupu, Pjanic może wróci do Juve

0

Dobra jedno mamy z głowy teraz czas na 100% skupić się nad Umtitim

8

0

@HERORICH2 on tam ma chyba w umówię że musi zagrać powyżej 50% żeby musieli go wykupić, jaja by były jakby przez kontuzję tego nie zrobił i znowu wrocil do Barcy ;p

25

Dobranoc moi drodzy, obyśmy po przebudzeniu przeczytali oficjalke o transferze Coutinho ;)

7

Niby Krystyny nie ma w Juve, a nadal cieszy jak stracą punkty :D

1

@VamosGirl

2

Jaja z takim Coutinho i Umtitim, nawet za darmo nikt ich nie chce ze względu na poebaną pensję...

6

@FafitFCB odejdzie z Ligue 1 to statystki spadną

4

@BARCA1899Messi jak mam wybierać Haland czy Messi to zdecydowanie ten pierwszy, niestety wieku nie oszukasz, trzeba patrzeć w przyszłość a nie być do końca na siłę romantycznym, a potem nie mieć pomysłu na marketing

1

@MesQueUnClub96 wygra jeszcze

0

@Gaucho Onana - bardzo spoko opcja, gdyby Neto został sprzedany, akurat za te pieniądze można by było zapłacić za podpis.

Mazraoui - szczerze nic o gościu nie wiem, byle lepszy niż Dest (co trudne nie jest) i zapraszam jeśli ma to choćby minimalnie przybliżyć do Barcy Halanda.

Pogba/Kessie/Zakaria - potrzebny pomocnik o innej charakterystyce niż Ci których aktualnie posiadamy, tutaj sprawa jest z punktu matematycznego oczywista im większą gwiazda, tym więcej za podpis i większe wynagrodzenie, trzeba to wyśrodkować, dla mnie Kessie.

Azpi/Christen/Rudiger - spoko opcja jako uzupełnienie środka obrony nie musząc wydawać w lecie pieniędzy. Docelowo mam w głowie de Ligta z formą z Ajaxu więc może za rok...

Dembele - gdyby nie przedłużył to dałbym sobię siana z podpisaniem kogoś do przodu, bo co jak co, ale będę wierzył w możliwość sprowadzenia Halanda, a potrzeba pieniędzy na pensję, jeśli to jest nierealne i tylko nas bajerują to taki Di Maria czemu nie... Dybala chyba większa gwiazda na social niż na boisku.

0

@barteq pewnie mniej niż Dembele, ale już chyba bym wolał Di Marie

0

Jak Dzban nie podpisze umowy to najlepszym wyjściem jest zamiana już teraz na Pogbe jeśli piłkarze byli by za?

1



może w umówię chce mieć pewny 1 skład? Niby taki potencjał na złota piłkę a się boi, że do Ferran ze składu wygryzie?

0

ale gówno teraz grają... :o
Taki Bayern czy City to do 90 minuty by nam 3 bramki wcisnęło

1

Dobra mamy 1/2.
Minqueza > L. de Jong ✅
Mingueza > Puig ⏰

a potem szybko pozbyć się wszystkich trzech Panów.

1

Puig prze uj... macha żeby mu grali, dostaję lekką piłkę do nogi i podaje na aut od niechcenia. Wolę kogokolwiek, Xavi rób zmianę

6

jednak FDJ ma jaja, a myślałem że mu zanikły bo nie było ostatnio ich widać na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?