0

Dembele powołany?

0

Sergi Barjuan tymczasowym trenerem

0

mam nadzieje że Xavi odbuduje naszych pomocników bo kreatywności to tam nie widać

0

@aldewir jakby nie patrzeć legenda klubu

3

Dziękujemy Koeman i życzymy powodzenia w kolejnym klubie :)

2

@Khajio Haland to będzie przykład Lewandowskiego, który akurat się sprawdzi w każdym topowym zespole

1

Bardzo dobry odcinek Wojewódzkiego ze Stanowskim, obejrzałem już na playerze

3

Garcia Pimienta: "W zespole panuje bałagan z piłkarzami, którzy nie grają na swoich pozycjach. Stawianie na Desta w roli skrzydłowego zamiast Demira pokazuje, że mu nie ufasz."

w punkt.

0

@barcelonaLM no nie bardzo :D

0

Erik ten Hag, Laporta musisz.

0

@sokot lepiej niech już Depay zagra na prawym skrzydle a nie Dest...

0

@Derean miałem na myśli to, że uderzy z głowy ale nigdy nie trafi :p

4

Luuk de Jong powinien otrzymać kartę specjalną w Fifie, najlepiej jakaś halloween bo zawszę się boje, że przegramy jeśli jest na boisku, statystyki 99 główek ale 0 wykończenia.

0

No cóż, krótko. Nie ma 3 pkt, nie powinno być Koemana, inaczej Laporta będzie drugim Bartomeu, który zamiastu reagować traci czas i marnuje potencjał*...

2

@ElKamil po stracie było kilka momentów gdzie można było to przerwać, bez przesady nie stracił pod własną 16tką

0

Dest w formacji ataku, co może puść nie tak? To już chyba lepiej żeby Fati lub Depay grał na niezbyt ulubionej pozycji PS a Aguero pomykał na środku...

PS. Chyba wejdzie Cou więc się szykuję 4-1-2-1-2 lub 4-2-2-2

0

o której Pudzian moi drodzy?

1

@Emhyr chyba bardziej chodzi o podpisanie do za darmo a nie zapłatę za niego...

6

Erik ten Hag czy Erik ten Hag na trenera Barcy? ;)

0

@Survier w życiu! w drugiej połowie Depay pokazał nie jestem zaje.. ty zwód!

9

Oby szejk z Newcastle nie oglądał meczu a jedynie flashscore i gol Coutinho

0

@tadzik447 teraz to na kolanach się kibicuje żeby wygrać 1 bramką

0

ale bym sobie pooglądał taką Barce co 5 bramek strzela w 1 połowie, eh marzenia

PS. Bayern kozak

1

@Encore co to ma do czego skoro akcja powinna być przerwana w momencie podania, więc nie powinni już grać po odebraniu Francuza

0

Zawsze jak zjebyoł to nie pokażą wyrysowanej linii... już wolę żeby 2x dłużej to trwało ale bez takich wałków! Bo niby gdzie potwierdzenie dla kibiców? Goal line z 2 metra pokazują...

2

Nie wierze, pokaż replay

3

ta 8 z Francji podobny trochę do Pogby, fryzury jakieś śmisznej mu brakuje

2

Upamecano się wydaje słaby jak Lenglet

0

@MrShakira no to postrzelaneee

7

No spoko jakby Gavi trafił na 2-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?