MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele powołany?
0
Sergi Barjuan tymczasowym trenerem
0
mam nadzieje że Xavi odbuduje naszych pomocników bo kreatywności to tam nie widać
0
@aldewir jakby nie patrzeć legenda klubu
3
Dziękujemy Koeman i życzymy powodzenia w kolejnym klubie :)
2
@Khajio Haland to będzie przykład Lewandowskiego, który akurat się sprawdzi w każdym topowym zespole
1
Bardzo dobry odcinek Wojewódzkiego ze Stanowskim, obejrzałem już na playerze
3
Garcia Pimienta: "W zespole panuje bałagan z piłkarzami, którzy nie grają na swoich pozycjach. Stawianie na Desta w roli skrzydłowego zamiast Demira pokazuje, że mu nie ufasz."
w punkt.
0
@barcelonaLM no nie bardzo :D
0
Erik ten Hag, Laporta musisz.
0
@sokot lepiej niech już Depay zagra na prawym skrzydle a nie Dest...
0
@Derean miałem na myśli to, że uderzy z głowy ale nigdy nie trafi :p
4
Luuk de Jong powinien otrzymać kartę specjalną w Fifie, najlepiej jakaś halloween bo zawszę się boje, że przegramy jeśli jest na boisku, statystyki 99 główek ale 0 wykończenia.
0
No cóż, krótko. Nie ma 3 pkt, nie powinno być Koemana, inaczej Laporta będzie drugim Bartomeu, który zamiastu reagować traci czas i marnuje potencjał*...
2
@ElKamil po stracie było kilka momentów gdzie można było to przerwać, bez przesady nie stracił pod własną 16tką
0
Dest w formacji ataku, co może puść nie tak? To już chyba lepiej żeby Fati lub Depay grał na niezbyt ulubionej pozycji PS a Aguero pomykał na środku...
PS. Chyba wejdzie Cou więc się szykuję 4-1-2-1-2 lub 4-2-2-2
0
o której Pudzian moi drodzy?
1
@Emhyr chyba bardziej chodzi o podpisanie do za darmo a nie zapłatę za niego...
6
Erik ten Hag czy Erik ten Hag na trenera Barcy? ;)
0
@Survier w życiu! w drugiej połowie Depay pokazał nie jestem zaje.. ty zwód!
9
Oby szejk z Newcastle nie oglądał meczu a jedynie flashscore i gol Coutinho
0
@tadzik447 teraz to na kolanach się kibicuje żeby wygrać 1 bramką
0
ale bym sobie pooglądał taką Barce co 5 bramek strzela w 1 połowie, eh marzenia
PS. Bayern kozak
1
@Encore co to ma do czego skoro akcja powinna być przerwana w momencie podania, więc nie powinni już grać po odebraniu Francuza
0
Zawsze jak zjebyoł to nie pokażą wyrysowanej linii... już wolę żeby 2x dłużej to trwało ale bez takich wałków! Bo niby gdzie potwierdzenie dla kibiców? Goal line z 2 metra pokazują...
2
Nie wierze, pokaż replay
3
ta 8 z Francji podobny trochę do Pogby, fryzury jakieś śmisznej mu brakuje
2
Upamecano się wydaje słaby jak Lenglet
0
@MrShakira no to postrzelaneee
7
No spoko jakby Gavi trafił na 2-1