MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 no w tych czasach 20 mln za kolejny sezon nadzieji to dużo, cóż nie wiem ile mu tam zostało meczów do rozegrania ale może pół sezonu by mógł pograć i wtedy out ;p
0
@amanter tak ale u nas Messi niby występuje na drugim skrzydle ;)
0
@amanter ścisk na tym ataku się zrobił
3
@KrwawiaceoczyVEB moim zadaniem również przynajmniej jedno skrzydło musi mieć drygling i tempo
0
Kolejna szansa dla Coutinho? Skoro nie znaleźliśmy typowego box to box to może próba FDJ-Pedri-Coutinho ;>
1
Czyli może jednak Griezmann-Depay-Messi a na ławce Fati, Demebele i Kun
2
@Gwyn to przyjdź Ty 1:59min po czasie :D
7
@MSN30 o równej 7 idź do kierownika, że skończyłeś pracę i nie możesz zostać dłużej z powodów rodzinnych a Twojego zmiennika nadal nie ma, gość przyjedzie to kiero będzie stał przy jego stanowisku...i tak do skutku
0
@Abominacja szkoda chłopa, bo na skrzydle nie daje za wiele, podmiana za Pogbę w fifie by się sprawdziła :D
0
Mógłby Koeman spróbować Griezmanna na 10 skoro imponuje w pre sezonie, grałby za Augero/Depayem zakładając że skrzydła obejmą Messi (oby podpisał) oraz ktoś z latawców Fati/Dembele. Podzielacie moją opinie?
A Puig to już dawno powinień zostać sprzedany, co on tu jeszczę robi? Przychodzą młodsi i są bliżej składu meczowego niż on, gdzie miał tyle czasu na pokazanie czegoś extra
1
TAKczyNIE?
-Kepa na 2 bramkarza, jeśli zejdzie z pensji?
-Postawienie na Gaye, ponieważ jest w stanie wygrać rywalizację na LO i zmotywować Albe?
- Powalczenie o de Lighta oferując innych piłkarzy w zamian + ew. dopłata?
-Jeśli Moriba będzie wolał hajs od klubu, postarać się o wymianę za Pogbę z dopłatą?
Kessie jako box to box?
0
@tristan87 Jakby nie miał wymagań finansowych to na 2-go bramkarza spoko opcja.
0
Jeśli Dariusz to Darek to Gabi to Nico?
2
@JohnnyBarca czekaj otworzę folder Barcelona, następnie sezon 2020/2011 > kadra > Puig > spodenki > kolory > niebieskie i znajdę coś sensownego :D
0
@amanter priv poproszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zna się ktoś na tematyce akwarium, filtry itd? mam sprzęt do sprzedania i potrzebuje wyceny mniej więcej żeby nie oddać za pół darmo, wysłał bym zdjęcia ;)
3
Griezmann za de Ligta? Jestem na TAK
0
Tak sobie myślę, że gdyby Coutinho zszedł z pensji na przyzwoitą kwotę to może pozostawienie go na pół roku żeby się odbudował nie było by złym pomysłem i pilnowanie aby rozegrał dokladnie 19 meczów, nie 20.
0
Kiedy oficjalka z wymiary Griezmann-Pogba? :p
0
Gaya, de Light, Pogba, Haland, rezerwowy GK. Marzenie.
0
a wy co byście powiedzieli na wymianę Griezmann za Marcosa Llorente?
4
@AntekGriezmann zbyt ofensywna, a Pedri to chyba pewniak do 1 garnituru
2
Kogo z obecnym zawodników (+Messi) widzieli byście na kolejny sezon?
Osobiście: Mats, Emerson, Dest, Garcia, Pique, Araujo, Minqueza, Alba, Busquets (z rolą zmiennika), FDJ, Pedri, Moriba, Aguero, Messi, Depay, Fati, Collado oraz Dembele chyba, że pojawi się sensowna oferta.
Brakuje mi doświadczonego 2 bramkarza, LO typu Gaya, topowego ŚO niczym de Light, środkowego pomocnika do pierwszego składu oraz ewentualnie przy odejściu Dembele kogoś w jego miejsce ale na to na razie pieniędzy brak. Najważniejszy ktoś do środka pola typu Pogba, żeby uderzył zza 16tki jak trzeba.
0
Eh Saul, szkoda ze nie Pogba
0
@bleble123 lepiej Dembele ;p Grizmanna to jeszcze ktos kupi
1
@Kgorecki2500 Tak
0
kuponik na Argentynę poszedł
0
@tristan87 dawać go do nas
0
@Khajio przecież ich to już tam sezon nie ma