1

@Kgorecki2500 no w tych czasach 20 mln za kolejny sezon nadzieji to dużo, cóż nie wiem ile mu tam zostało meczów do rozegrania ale może pół sezonu by mógł pograć i wtedy out ;p

0

@amanter tak ale u nas Messi niby występuje na drugim skrzydle ;)

0

@amanter ścisk na tym ataku się zrobił

3

@KrwawiaceoczyVEB moim zadaniem również przynajmniej jedno skrzydło musi mieć drygling i tempo

0





Kolejna szansa dla Coutinho? Skoro nie znaleźliśmy typowego box to box to może próba FDJ-Pedri-Coutinho ;>

1



Czyli może jednak Griezmann-Depay-Messi a na ławce Fati, Demebele i Kun

2

@Gwyn to przyjdź Ty 1:59min po czasie :D

7

@MSN30 o równej 7 idź do kierownika, że skończyłeś pracę i nie możesz zostać dłużej z powodów rodzinnych a Twojego zmiennika nadal nie ma, gość przyjedzie to kiero będzie stał przy jego stanowisku...i tak do skutku

0

@Abominacja szkoda chłopa, bo na skrzydle nie daje za wiele, podmiana za Pogbę w fifie by się sprawdziła :D

0

Mógłby Koeman spróbować Griezmanna na 10 skoro imponuje w pre sezonie, grałby za Augero/Depayem zakładając że skrzydła obejmą Messi (oby podpisał) oraz ktoś z latawców Fati/Dembele. Podzielacie moją opinie?

A Puig to już dawno powinień zostać sprzedany, co on tu jeszczę robi? Przychodzą młodsi i są bliżej składu meczowego niż on, gdzie miał tyle czasu na pokazanie czegoś extra

1

TAKczyNIE?

-Kepa na 2 bramkarza, jeśli zejdzie z pensji?

-Postawienie na Gaye, ponieważ jest w stanie wygrać rywalizację na LO i zmotywować Albe?

- Powalczenie o de Lighta oferując innych piłkarzy w zamian + ew. dopłata?

-Jeśli Moriba będzie wolał hajs od klubu, postarać się o wymianę za Pogbę z dopłatą?

Kessie jako box to box?

0

@tristan87 Jakby nie miał wymagań finansowych to na 2-go bramkarza spoko opcja.

0

Jeśli Dariusz to Darek to Gabi to Nico?

2

@JohnnyBarca czekaj otworzę folder Barcelona, następnie sezon 2020/2011 > kadra > Puig > spodenki > kolory > niebieskie i znajdę coś sensownego :D

0

@amanter priv poproszę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zna się ktoś na tematyce akwarium, filtry itd? mam sprzęt do sprzedania i potrzebuje wyceny mniej więcej żeby nie oddać za pół darmo, wysłał bym zdjęcia ;)

3

Griezmann za de Ligta? Jestem na TAK

0

Tak sobie myślę, że gdyby Coutinho zszedł z pensji na przyzwoitą kwotę to może pozostawienie go na pół roku żeby się odbudował nie było by złym pomysłem i pilnowanie aby rozegrał dokladnie 19 meczów, nie 20.

0

Kiedy oficjalka z wymiary Griezmann-Pogba? :p

0

Gaya, de Light, Pogba, Haland, rezerwowy GK. Marzenie.

0

a wy co byście powiedzieli na wymianę Griezmann za Marcosa Llorente?

4

@AntekGriezmann zbyt ofensywna, a Pedri to chyba pewniak do 1 garnituru

2

Kogo z obecnym zawodników (+Messi) widzieli byście na kolejny sezon?

Osobiście: Mats, Emerson, Dest, Garcia, Pique, Araujo, Minqueza, Alba, Busquets (z rolą zmiennika), FDJ, Pedri, Moriba, Aguero, Messi, Depay, Fati, Collado oraz Dembele chyba, że pojawi się sensowna oferta.

Brakuje mi doświadczonego 2 bramkarza, LO typu Gaya, topowego ŚO niczym de Light, środkowego pomocnika do pierwszego składu oraz ewentualnie przy odejściu Dembele kogoś w jego miejsce ale na to na razie pieniędzy brak. Najważniejszy ktoś do środka pola typu Pogba, żeby uderzył zza 16tki jak trzeba.

0

Eh Saul, szkoda ze nie Pogba

0

@bleble123 lepiej Dembele ;p Grizmanna to jeszcze ktos kupi

1

0

kuponik na Argentynę poszedł

0

@tristan87 dawać go do nas

0

@Khajio przecież ich to już tam sezon nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?