MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gaya czy Angelino? A może team Alaba?
0
@Antimadridista~ to tylko teoria o Ty już porobiłeś w gacie ze szczęścia :D
0
Teoretycznie. Jesteś prezesem Barcy.
Mbappe nie przedłuża umowy, a PSG wiedząc że za rok odda go za darmo zwraca się do Barcy z propozycją wymiany za trio Grizmann, Dembele oraz Umtiti. Wchodzisz w to, czy może próbujesz zmienić układ wymiany, zaproponować kogoś innego? ;)
Ja wchodzę i będzie mi szkoda tylko Dembele ale coś za coś...
1
chyba za Mbappe
4
Takie 2-0 dla LFC dzisiaj będzie najlepsze, wynik dość bezpieczny ale do odrobienia, dlatego ZZ będzie musiał oszczędzać graczy w sobotnim meczu chcąc powalczyć o awans ;)
3
Jakby kogoś z Realu tak sfaulowali jak Desta to do tej pory na 11ven by było pierdu pierdu, że karnego nie było. #fuckU11
6
to jest karny...
0
Jest tu jeszcze ktoś kto przygarnął by Thiago na 3 lata do Barcy? Mam do niego słabość a w LFC się nie odnajduje
1
@DonMatteo901 jak znaczek marki auta
0
@Damian11 a możesz napisać ile ma Messi a ile wynoszą rekordy?
12
https://x.com/dcana/status/1373750775546064897
2
@333tricampeones333 żeby go pokazać Europie i sprzedać
0
Że nigdy im nie wyszło ze linia jest w tym samym miejscu... zawsze qwa centymetr ehe..
1
XDDD jakby dali odwrotnie te linie to może bym uwierzył...
3
No i gdzie ta linia spalonego? ...
6
Jakie pary LM chcielibyście zobaczyć w ćwierćfinale? Osobiście:
Bayern - Real
City - PSG
Atletico* - Liverpool
Dortmund - Porto
0
@Azi Alaba lewonożny tylko napisany pod lewą obronę, ale tak naprawdę grałby na kilku pozycjach
0
@grejtxkrzychu jeśli nie on to obowiązkowo Gaya
4
Widzę to tak :D
Marc, Neto*
Alaba, Alba
Garcia, Pique, Araujo, Mingueza
Emerson, Dest
Roberto, Busquets**
Wijnaldum, Pedri, FDJ, Moriba
Messi, Trincao, Fati, Dembele
Haland, Depay***
uzupełnienie Collado, Balde, Konrad de la Fuente
wypożyczenie Puiga
* jeśli nie będzie potrzeby sprzedaży w innym wypadku bramkarz drugiego zespołu
** nie widzę go ale wątpię, że może odejść i pewnie wypełni kontrakt
*** ewentualnie ten Aguero, ale Depay jest bardziej uniwersalny
a wy? kogo tu nie widzicie, a kogo byście dodali z realnych wzmocnień?
1
Hej Ty stolec, kolec, Ronald. Zmieniaj tego Lengleta bo jeszcze coś odpierdzieli ;)
1
ŻAL. Gość go normalnie przeskoczył nogą, którą był kontakt, podniósł drugą i się wyje.ał. Cyrk na CN brakuję tylko słonia.
5
Jest! Może ktoś go zechce kupić ;)
1
Ktoś tu rano pisał że Messi odpowie 3 bramkami na występ CR7. No jest dzisiaj w gazie, nie zdziwie się
0
Dawać tego Alabe tu! Warto dołożyć kasę na pensję choćby dlatego, że:
- rotacja dla Alby, lewonożny ŚO, dobry również do systemu 352 jako zarówno obrońca jak i wahadłowy oraz SPD.
- za darmo
- nie przejdzie do Realu
0
@bartoszekkk była jakaś plota ale czy prawdziwa, raczej nie i klauzula wynosi 150 mln.
https://www.fcbarca.com/90250-dlaczego-matthijs-de-ligt-nie-trafil-do-fc-barcelony.html
2
@Comentateiro włączając bezpośrednie czyli ze kto w nim wygra bo tak napisane jakby obie...
poza tym tracimy 6 pkt a wygrywając odzyskamy tylko 3 więc jakim cudem mamy byc przed nimi?
0
Rzucam temat. Czy wymienili byście 1:1 Neto za Kepe z Chelsea?
0
Marcos Llorente - widzielibyście gościa w Barcy?
0
@amanter w ogóle go nie widzę za boisku, dawałem mu czas ale teraz mnie irytuje, brawo dla trenera że nie boi się go dawać na ławkę.
0
@barcadreed irytujące było już to wczorajsze granie do boków a tyle razy była pozycja na strzał zza 16tki, trzeba urozmaicać.