0

Gaya czy Angelino? A może team Alaba?

0

@Antimadridista~ to tylko teoria o Ty już porobiłeś w gacie ze szczęścia :D

0

Teoretycznie. Jesteś prezesem Barcy.

Mbappe nie przedłuża umowy, a PSG wiedząc że za rok odda go za darmo zwraca się do Barcy z propozycją wymiany za trio Grizmann, Dembele oraz Umtiti. Wchodzisz w to, czy może próbujesz zmienić układ wymiany, zaproponować kogoś innego? ;)

Ja wchodzę i będzie mi szkoda tylko Dembele ale coś za coś...

1

chyba za Mbappe

4

Takie 2-0 dla LFC dzisiaj będzie najlepsze, wynik dość bezpieczny ale do odrobienia, dlatego ZZ będzie musiał oszczędzać graczy w sobotnim meczu chcąc powalczyć o awans ;)

3

Jakby kogoś z Realu tak sfaulowali jak Desta to do tej pory na 11ven by było pierdu pierdu, że karnego nie było. #fuckU11

6

to jest karny...

0

Jest tu jeszcze ktoś kto przygarnął by Thiago na 3 lata do Barcy? Mam do niego słabość a w LFC się nie odnajduje

1

@DonMatteo901 jak znaczek marki auta

0

@Damian11 a możesz napisać ile ma Messi a ile wynoszą rekordy?

2

@333tricampeones333 żeby go pokazać Europie i sprzedać

0

Że nigdy im nie wyszło ze linia jest w tym samym miejscu... zawsze qwa centymetr ehe..

1

XDDD jakby dali odwrotnie te linie to może bym uwierzył...

3

No i gdzie ta linia spalonego? ...

6

Jakie pary LM chcielibyście zobaczyć w ćwierćfinale? Osobiście:
Bayern - Real
City - PSG
Atletico* - Liverpool
Dortmund - Porto

0

@Azi Alaba lewonożny tylko napisany pod lewą obronę, ale tak naprawdę grałby na kilku pozycjach

0

@grejtxkrzychu jeśli nie on to obowiązkowo Gaya

4

Widzę to tak :D

Marc, Neto*
Alaba, Alba
Garcia, Pique, Araujo, Mingueza
Emerson, Dest
Roberto, Busquets**
Wijnaldum, Pedri, FDJ, Moriba
Messi, Trincao, Fati, Dembele
Haland, Depay***

uzupełnienie Collado, Balde, Konrad de la Fuente

wypożyczenie Puiga

* jeśli nie będzie potrzeby sprzedaży w innym wypadku bramkarz drugiego zespołu
** nie widzę go ale wątpię, że może odejść i pewnie wypełni kontrakt
*** ewentualnie ten Aguero, ale Depay jest bardziej uniwersalny

a wy? kogo tu nie widzicie, a kogo byście dodali z realnych wzmocnień?

1

Hej Ty stolec, kolec, Ronald. Zmieniaj tego Lengleta bo jeszcze coś odpierdzieli ;)

1

ŻAL. Gość go normalnie przeskoczył nogą, którą był kontakt, podniósł drugą i się wyje.ał. Cyrk na CN brakuję tylko słonia.

5

Jest! Może ktoś go zechce kupić ;)

1

Ktoś tu rano pisał że Messi odpowie 3 bramkami na występ CR7. No jest dzisiaj w gazie, nie zdziwie się

0

Dawać tego Alabe tu! Warto dołożyć kasę na pensję choćby dlatego, że:
- rotacja dla Alby, lewonożny ŚO, dobry również do systemu 352 jako zarówno obrońca jak i wahadłowy oraz SPD.
- za darmo
- nie przejdzie do Realu

0

@bartoszekkk była jakaś plota ale czy prawdziwa, raczej nie i klauzula wynosi 150 mln.

https://www.fcbarca.com/90250-dlaczego-matthijs-de-ligt-nie-trafil-do-fc-barcelony.html

2

@Comentateiro włączając bezpośrednie czyli ze kto w nim wygra bo tak napisane jakby obie...

poza tym tracimy 6 pkt a wygrywając odzyskamy tylko 3 więc jakim cudem mamy byc przed nimi?

0

Rzucam temat. Czy wymienili byście 1:1 Neto za Kepe z Chelsea?

0

Marcos Llorente - widzielibyście gościa w Barcy?

0

@amanter w ogóle go nie widzę za boisku, dawałem mu czas ale teraz mnie irytuje, brawo dla trenera że nie boi się go dawać na ławkę.

0

@barcadreed irytujące było już to wczorajsze granie do boków a tyle razy była pozycja na strzał zza 16tki, trzeba urozmaicać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?