MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alozuer0900 Bóg zapłać! wielkie dzięki bo już się wkurzałem, że nic nie zobacze
0
proszę o link! inny niz strimsworld
0
Jak tu sprzedać te wszystkie gwiazdeczki. Griz, Dembele, Coutinho, Pjanic, francuscy obrońcy, połowa składu do wy... wtawienia na sprzedaż
5
Legenda głosi, że Zidane nadal bije brawo
0
Neymar tylko za rok jako wolny zawodnik, za zdrajcę ani grosza, poczekać i zgarnąć Halanda ;)
4
Jeśli wygramy z Atletico to zdobędziemy mistrza. Róbcie screeny, mogę iść o zakład ;)
10
@masq FDJ też bardzo dobry mecz
5
Juve jeden z faworytów do zwycięstwa w przyszłorocznej Lidze Europy :D
Messi może odrobi brameczki do CR7 w LM ;p ale wtedy będzie gadanie, że w LE ma mniej haaaa ;D
10
Xavi: Halo?
Laporta: nie mogę teraz rozmawiać, zastanawiam się nad posadą trenera na następny sezon.
Xavi: ale to Ty dzwonisz Joan...
Laporta: Narazie!
3
No to po meczu z Atletico przynajmniej będzie jasne czy jest po sezonie czy podłączymy się do prądu
3
Wzystko przez ebanego Kowala, mówił że mistrz Atletico, a jak ich doszliśmy to już zmiana decyzji, że Barca. Kowal nigdy nie trafi z typem...
0
@Dankhog ehhh no niestety nie smakuje dobrze wygrana, szkoda ze przegrali
7
Jazda z #rwami, hej Chelsea jazda z #rwami, jazda z #rwami, hej Chelsea jazda z #rwami! Auuu! Auuu!
1
Pierdzielą na tym Polsacie o meczu zamiast o kuchni porozmawiać...
3
Typy?
Mój RM 0:2 CHE
0
@socha Lazio ;)
1
@Encore Cantona, Gerrard, Lampard, Schmeichel, Vieira i może Wright
0
@Gaucho plusy:
a) zmiennik/rywal dla Alby na lewej obronie lub lewym wahadle
b) lewonożny LŚO, co umożliwia pozbycie się naszych Francuzów z obrony, w tym Langleta
c) w systemie z 3 z tyłu może grać jako środkowy i podłączać się do akcji, tak jak obecnie FDJ, co pozwala ustawić Holendra na stałe wyżej
d) jako SPD oddaje strzały z dystansu - to czego nam bardzo brakuje
e) spokojnie uniwersalny grajek na 5 lat na wysokim poziomie - wcale nie jest stary! ma tylko 28 lat!
f) nie wzmacnia RM.
minusy:
a) pensja
0
Powinniśmy podpisać uniwersalnego Alabe przed RM, jeśli Ramos oraz Varane by odeszli, było by ciężko im znaleść równie dobra parę obrońców, nie mówiąc o tym, że chcą podpisać Mbappe
1
@amanter obstawiam że razem z Milanem powalczą w LE.
0
Będzie ogień we włoskiej. Obstawiam 6 miejsce dla Juve, 4 ciężkie mecze w ich terminarzu, miała być wygrana LM z CR7 to może chociaż LE się uda ;p
Swoja drogą jeśli Juve będzie poza LM myślicie ze Ronaldo odejdzie mając przed oczami Leo, który goni jego rekord strzelonych bramek? Samo Juve może nie mieć kasy na jego utrzymanie.
0
@Chakalaka zamiast Lengleta podpisać Alabe i można walczyć o trofea!
0
Według mnie patrząc na kalendarz w walce o mistrza pozostają 2 zespoły: Atletico i Barca. Real oraz Sevilla mają mocnych rywali, do tego Real gra w LM.
1
Zajebisty dzień! VeB!
8
Niech lepiej ta LM wróci do wcześniejszej formuły a nie jakieś grupy, w których nawet nie ma meczów każdy z każdym...
1
@Lionel_Messi10 mniejsze ale dalej duże, lepiej mieć uniwersalnego grajka za większe zarobki niż kontuzjogennego napastnika z mniejszymi ;p
5
A na uj mi ten bezcenny argentyński napastniktus
Jak nie wezmą Depaya a Aguero to ręce opadają, jeśli obu to jeszcze ale nie chcieć Alaby ze względu na duże zarobki a brać się za Aguero, gdzie tu logika
0
widać dlaczego były członek bo ma pusto w głowie, może wgl niech anulują wyniki drużyn z Super ligi w grupach i kto inny z nich wyjdzie haha
0
@Encore nie wiadomo, świeża sprawa, zobaczymy ;)
1
Wiecie czego będzie mi szkoda? Tego, że rekord bramek CR7 w LM jest do przebicia a dołączając do SuperLigi nie uda się zrobić tego Leo, chyba że Juve nie awansuje a Messi w następnej edycji (o ile jeszcze jedną zagrają) będzie miał sezon życia tzn. cud.