1

@Alozuer0900 Bóg zapłać! wielkie dzięki bo już się wkurzałem, że nic nie zobacze

0

proszę o link! inny niz strimsworld

0

Jak tu sprzedać te wszystkie gwiazdeczki. Griz, Dembele, Coutinho, Pjanic, francuscy obrońcy, połowa składu do wy... wtawienia na sprzedaż

5

Legenda głosi, że Zidane nadal bije brawo

0

Neymar tylko za rok jako wolny zawodnik, za zdrajcę ani grosza, poczekać i zgarnąć Halanda ;)

4

Jeśli wygramy z Atletico to zdobędziemy mistrza. Róbcie screeny, mogę iść o zakład ;)

10

@masq FDJ też bardzo dobry mecz

5

Juve jeden z faworytów do zwycięstwa w przyszłorocznej Lidze Europy :D

Messi może odrobi brameczki do CR7 w LM ;p ale wtedy będzie gadanie, że w LE ma mniej haaaa ;D

10

Xavi: Halo?
Laporta: nie mogę teraz rozmawiać, zastanawiam się nad posadą trenera na następny sezon.
Xavi: ale to Ty dzwonisz Joan...
Laporta: Narazie!

3

No to po meczu z Atletico przynajmniej będzie jasne czy jest po sezonie czy podłączymy się do prądu

3

Wzystko przez ebanego Kowala, mówił że mistrz Atletico, a jak ich doszliśmy to już zmiana decyzji, że Barca. Kowal nigdy nie trafi z typem...

0

@Dankhog ehhh no niestety nie smakuje dobrze wygrana, szkoda ze przegrali

7

Jazda z #rwami, hej Chelsea jazda z #rwami, jazda z #rwami, hej Chelsea jazda z #rwami! Auuu! Auuu!

1

Pierdzielą na tym Polsacie o meczu zamiast o kuchni porozmawiać...

3

Typy?

Mój RM 0:2 CHE

0

@socha Lazio ;)

1

@Encore Cantona, Gerrard, Lampard, Schmeichel, Vieira i może Wright

0

@Gaucho plusy:
a) zmiennik/rywal dla Alby na lewej obronie lub lewym wahadle
b) lewonożny LŚO, co umożliwia pozbycie się naszych Francuzów z obrony, w tym Langleta
c) w systemie z 3 z tyłu może grać jako środkowy i podłączać się do akcji, tak jak obecnie FDJ, co pozwala ustawić Holendra na stałe wyżej
d) jako SPD oddaje strzały z dystansu - to czego nam bardzo brakuje
e) spokojnie uniwersalny grajek na 5 lat na wysokim poziomie - wcale nie jest stary! ma tylko 28 lat!
f) nie wzmacnia RM.

minusy:
a) pensja

0

Powinniśmy podpisać uniwersalnego Alabe przed RM, jeśli Ramos oraz Varane by odeszli, było by ciężko im znaleść równie dobra parę obrońców, nie mówiąc o tym, że chcą podpisać Mbappe

1

@amanter obstawiam że razem z Milanem powalczą w LE.

0

Będzie ogień we włoskiej. Obstawiam 6 miejsce dla Juve, 4 ciężkie mecze w ich terminarzu, miała być wygrana LM z CR7 to może chociaż LE się uda ;p

Swoja drogą jeśli Juve będzie poza LM myślicie ze Ronaldo odejdzie mając przed oczami Leo, który goni jego rekord strzelonych bramek? Samo Juve może nie mieć kasy na jego utrzymanie.

0

@Chakalaka zamiast Lengleta podpisać Alabe i można walczyć o trofea!

0

Według mnie patrząc na kalendarz w walce o mistrza pozostają 2 zespoły: Atletico i Barca. Real oraz Sevilla mają mocnych rywali, do tego Real gra w LM.

1

Zajebisty dzień! VeB!

8

Niech lepiej ta LM wróci do wcześniejszej formuły a nie jakieś grupy, w których nawet nie ma meczów każdy z każdym...

1

@Lionel_Messi10 mniejsze ale dalej duże, lepiej mieć uniwersalnego grajka za większe zarobki niż kontuzjogennego napastnika z mniejszymi ;p

5

A na uj mi ten bezcenny argentyński napastniktus

Jak nie wezmą Depaya a Aguero to ręce opadają, jeśli obu to jeszcze ale nie chcieć Alaby ze względu na duże zarobki a brać się za Aguero, gdzie tu logika

0

widać dlaczego były członek bo ma pusto w głowie, może wgl niech anulują wyniki drużyn z Super ligi w grupach i kto inny z nich wyjdzie haha

0

@Encore nie wiadomo, świeża sprawa, zobaczymy ;)

1

Wiecie czego będzie mi szkoda? Tego, że rekord bramek CR7 w LM jest do przebicia a dołączając do SuperLigi nie uda się zrobić tego Leo, chyba że Juve nie awansuje a Messi w następnej edycji (o ile jeszcze jedną zagrają) będzie miał sezon życia tzn. cud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?