8

Jeśli PSG nie dołączy do Super Ligi to wiadomo że gwiazdeczki umów nie przedłużą

0

ebany Arsenal zepsuł kupon na tysiaka

0

@Dankhog no to wszystko zależy od Barcelony ;) nie miałbym nic przeciwko remisowi bo oznaczałoby by to mistrzostwo Hiszpanii ;) ale 50 też przytule chętnie ;p

0

Musi Geta wygrać bo to jest przekręt na naszych oczach!

1

co kurva?!?!?!?!?!

3

Komentator narzeka na operatora kamery, że do znudzenia pokazuje akcje (dla mnie kontrowersyjną z kontaktem w polu karnym), które juz dawno są za nami a sam w 37min mówi o spalonym Mariano, że niby VAR porównywał zła stopklatke ...

1

ciekawe czy komentator tak samo by mówił jakby to kogoś z Realu tak dotknęli w polu karnym... eh to Eleven niech te prawa Ligi Hiszpańskiej jak najszybciej przejdą w ręce Canal+

3

O nie wkleili Coutinho ;p

0

Mingueza gra bardzo wysoko jako PŚO, widziałbym to po drugiej stronie w wykonaniu D. Alaby, gdyby zdecydował się do nas dołączyć

1

@MrShakira jak dla mnie mnóstwo plusów, pomimo wysokiej pensji:
a) zmiennik/rywal dla Alby na lewej obronie lub lewym wahadle
b) lewonożny LŚO, co umożliwia pozbycie się naszych Francuzów z obrony
c) w systemie z 3 z tyłu może grać jako środkowy i podłączać się do akcji, tak jak obecnie FDJ, co pozwala ustawić Holendra na stałe wyżej
d) jako SPD oddaje strzały z dystansu - to czego nam bardzo brakuje
e) spokojnie uniwersalny grajek na 5 lat na wysokim poziomie

0

@Ghazul3293 nie powiedziałabym, wczoraj pokazał że potrafi uderzyć z dystansu, wprowadzić piłkę też umie więc idealne żeby nikt z pomocy nie musiał się cofać do obrony po piłkę, a jako SPD przynajmniej by uderzył jak by była okazja a nie na upartego grał do kolegów.

2

Alaba
Thiago
Depay
Garcia
Haland
Emerson

moje wymarzone, trudne, lecz nie nierealnie wzmocnienia.

2

@MrShakira Coutinho za 50 mln + Thiago brzmi aż za dobrze

6

Męczy się ten Thiago w LFC - nie ma z kim poklepać. Moglibysmy go sprowadzić do rotacji, aby w systemie 433 SPD zastąpił Busquetsa. Thiago - FDJ - Pedri (y)

1

No nic przynajmniej ich półfinał coś zmęczy na ligę a Chelsea będzie z pewnością drużyna lepiej broniącą więc może akurat stracą punkty oraz odpadną w półfinale ;)

1

@BarcaInfo niech siedzi tam do końca życia, sprzedał rodzinę Barcy za pieniądze od szejka, nie ma powrotu dla takich ludzi.

0

@Dankhog 1/3 hehe

0

@tbas może nie wiele ale potrafi dograć piłkę a nie podawać do tylu, boku a my właśnie tak gramy w kółko i nic z tego...

1

Wiem ze będę w 1/10 z was ale jestem za sprzedażą naszych francuskich obrońców i pozyskaniem Alaby. Gościu rozegrał by piłkę jako pół lewy w ustawieniu z 3ką z tyły, był rotacją dla Alby na LO oraz potrafiłby uderzyć jako SPD, a nawet zagrać jako środkowy obrońca jak FDJ ostatnio w ustawieniu z 3ką z tyłu, dając mu mozliwosc gry z przodu. Uniwersalność i więcej kreatywności + brak pozyskania przez real. Trudno czasem trzeba przepłacić i mieć juz w klubie agenta Halanda.

0

@Dankhog no to mamy to ;) już kiedyś przegrałem zakład na LR i 50 przelewem poszło.

1

@fart oglądałem z narzeczona. Nawet ona mówi "a real to tak od razu atakuje"...

0

@Dankhog zakładzik? 50 ziko?
Każdy straci wygrywam ja. Real nie straci wygrywasz Ty. Nie każdy straci, ale Real tak remis?

2

No i gramy sobie, gramy na Messi cofa sie po piłkę na własną połowę. Kiedy w końcu ktoś weźmie się za rozegranie? Jak FDJ grał jako środkowy ŚO nie było tego problemu. Mamy FDJ, Pedriego a Messi dalej musi harować, potrzeba nowej jakości na SPD. Powrót Thiago?

0

@Dankhog każdy straci ;)

0

@dafik85 szanuje opinie ;) to tylko moje skromne zdanie

0

@Dankhog wygrać z Atletico i wracamy do gry jeśli pozostałe mecze zagramy przyzwoicie

1

Moje zdanie:

1. Zła decyzja z postawieniem na 3 obrońców z Araujo. Albo FDJ albo 433 bez Lengleta.
2. Busquets nie nadaje się do gry kiedy FDJ jest przed nim, zastanawiam sie czy w ogóle nadaje sie na top rywala, bo mam wrażenie ze Moriba od poczatku zrobiłby więcej (po prostu nie rozumiem jak mozna nie strzelać zza 16 jak sie ma okazje tylko grać w tłum licząc że piłka przejdzie).
3. Pedri super ale jak przychodzi topka chłopak znika albo tak dobrze go odciągają - technika super ale zero z tego pożytku.
4. Brak szczęścia a do tego pech...
5. Dest zmieniony? A Vini na skrzydle - myślałem ze to samobójstwo na szczęście nie wpadły kontry.
6. Niestety Messi w klasykach to "tylko" dobry gracz a nie Messi.
7. Dembele jak co 2 mecz gónwo.
8. Za wolno
9. Lenglet zejdź mi z oczu bo jak patrzę to wolę Alabe z chorą pensja na półlewym przynajmniej coś poda.
10. Liga trwa, gramy dalej VeB!

2

Uj mnie strzela jak patrze na Lengleta, dajcie już tą kasę Alabie żeby grał na lewego w 3ce obrońców przynajmniej coś rozegra, albo na SPD za Busqiego przynajmniej by uderzył z za 16...

0

@BarcaInfo walkower dla nas.

0

@szymon6847 ostatnio gramy formacją z wahadłami więc tym bardziej by pasowali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?