MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Najlepszymi transferem napastnika byłby transfer Griezmanna do innego klubu
1
Na obu Eurosportach ten sam mecz a nie ma Murreya....
0
Gdzie można oglądać Murreya?
21
To szybko ten Felix się postarzał, już +30 ☎
0
Tak patrzę po Holendrach, którzy są tani i +30 lat to realną opcją byłby grający często w pierwszej 11-tce w reprezentacji Holandii za kadencji Koemana... Uwaga: Ryan Babel!
0
Carlos Vela? Szukam mniej oczywistych opcji
7
Wiem, że najważniejsze 3 pkt, ale osobiscie mam niedosyt kiedy widzę że w 80 min wchodzi obrońca za napastnika żeby bronić wyniku, czekam na wejście Demira i powrót Coutinho.
1
180 + gracz Realu. Kto? Moim zdaniem Mendy. Do pełni szczęścia PSG brakuje bardzo dobrego LO. Za 180 mln ruszają po Hallanda, a za rok zgarniają Pogbę i Camavinge do środka pola i mają pakę mocniejszą niż team gwiazd w Fifie.
0
czy może mi ktoś podesłać jakaś stronę, a najlepiej link gdzie obejrzę cały dzisiejszy mecz? Dzieki!
0
ma ktoś link do tego high inny niz strimaworld?
12
Ndombele mogą zaproponować, wtedy nic nie musimy odpalać Betisowi za wymianę piłkarzy.
0
Jeśli pieniądze zrobione na Emersonie mają być choćby początkiem zbierania kupki na Halanda to można go pożegnać, inaczej dałbym chłopakowi szansę.
0
Martin za 20 mln do WH i do nas Ronaldo za 30 ;p oj ten świat już by był totalnie niezrozumiały ;d
2
Coutinho chyba już będzie w kadrze na Getafe?
2
PSG to złota klatka, nie puszczą Ymbape za żadne pieniądze, są zbyt dumni
0
Podeślę ktoś warte uwagi ligi Fantasy w PL choć nie tylko, w których można wygrać jakieś nagrody i warto do nich dołączyć? z góry dziękuję!
0
@DonMatteo901 szybko się zwróci nawet 150
0
@Homeopata8989 żeby wygrali to może jednak Umtiti
0
@messiistheking w Premier League to by przed nim upadali na kolana :D
1
@Yosemite nadal lepsze niż nasze 1 :(
0
@Woland10 a mandatu nie chciały wlepić?
1
https://zapodaj.net/7d02f49ca2d7d.jpg.html ;p
1
0
Messi sobię siedzą z Suárezem i mówią ale nudy... od godziny nic ciekawego nie piszą.
Messi:
i cyk ochrona zamówiona przed rezydencję i już nowe ploteczki.
2
@DaPidejpi słabe w uj, a stracone 10 minut. Pozdro
0
I jak to teraz widzicie?
Osobiście FDJ-Pedri-Demir, Depay-Grizemann-Fati/Dembele
84
Twitt, który dużo mówi. Zszedł ze pensji tyle ile mógł.
0
@Wiktoria13 ale PSG nie potrzebuje pieniędzy więc go nie sprzeda :D
1
- Panie Laporta a może zrobi Pan wszystko co w Pana mocy, aby mieć w zespole tego bezcennego Argentyńskiego piłkarza?
- A na uj mi ten kaktus?!
0
@rdza88 wtedy klub musiałby zredukować koszty ale nie musiałby się nikogo pytać czy Messi może grać, ale mi się wydaje ze sam Laporta nie chce tu już Leo i wykorzystał sytuację...