28

Najlepszymi transferem napastnika byłby transfer Griezmanna do innego klubu

1

Na obu Eurosportach ten sam mecz a nie ma Murreya....

0

Gdzie można oglądać Murreya?

21

To szybko ten Felix się postarzał, już +30 ☎

0

Tak patrzę po Holendrach, którzy są tani i +30 lat to realną opcją byłby grający często w pierwszej 11-tce w reprezentacji Holandii za kadencji Koemana... Uwaga: Ryan Babel!

0

Carlos Vela? Szukam mniej oczywistych opcji

7

Wiem, że najważniejsze 3 pkt, ale osobiscie mam niedosyt kiedy widzę że w 80 min wchodzi obrońca za napastnika żeby bronić wyniku, czekam na wejście Demira i powrót Coutinho.

1

180 + gracz Realu. Kto? Moim zdaniem Mendy. Do pełni szczęścia PSG brakuje bardzo dobrego LO. Za 180 mln ruszają po Hallanda, a za rok zgarniają Pogbę i Camavinge do środka pola i mają pakę mocniejszą niż team gwiazd w Fifie.

0

czy może mi ktoś podesłać jakaś stronę, a najlepiej link gdzie obejrzę cały dzisiejszy mecz? Dzieki!

0

ma ktoś link do tego high inny niz strimaworld?

12

Ndombele mogą zaproponować, wtedy nic nie musimy odpalać Betisowi za wymianę piłkarzy.

0

Jeśli pieniądze zrobione na Emersonie mają być choćby początkiem zbierania kupki na Halanda to można go pożegnać, inaczej dałbym chłopakowi szansę.

0

Martin za 20 mln do WH i do nas Ronaldo za 30 ;p oj ten świat już by był totalnie niezrozumiały ;d

2

Coutinho chyba już będzie w kadrze na Getafe?

2

PSG to złota klatka, nie puszczą Ymbape za żadne pieniądze, są zbyt dumni

0

Podeślę ktoś warte uwagi ligi Fantasy w PL choć nie tylko, w których można wygrać jakieś nagrody i warto do nich dołączyć? z góry dziękuję!

0

@DonMatteo901 szybko się zwróci nawet 150

0

@Homeopata8989 żeby wygrali to może jednak Umtiti

0

@messiistheking w Premier League to by przed nim upadali na kolana :D

1

@Yosemite nadal lepsze niż nasze 1 :(

0

@Woland10 a mandatu nie chciały wlepić?

1

1

0

Messi sobię siedzą z Suárezem i mówią ale nudy... od godziny nic ciekawego nie piszą.
Messi:


i cyk ochrona zamówiona przed rezydencję i już nowe ploteczki.

2

@DaPidejpi słabe w uj, a stracone 10 minut. Pozdro

0

I jak to teraz widzicie?

Osobiście FDJ-Pedri-Demir, Depay-Grizemann-Fati/Dembele

84


Twitt, który dużo mówi. Zszedł ze pensji tyle ile mógł.

0

@Wiktoria13 ale PSG nie potrzebuje pieniędzy więc go nie sprzeda :D

1

- Panie Laporta a może zrobi Pan wszystko co w Pana mocy, aby mieć w zespole tego bezcennego Argentyńskiego piłkarza?
- A na uj mi ten kaktus?!

0

@rdza88 wtedy klub musiałby zredukować koszty ale nie musiałby się nikogo pytać czy Messi może grać, ale mi się wydaje ze sam Laporta nie chce tu już Leo i wykorzystał sytuację...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?