MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pogba wrócił na wysoki poziom, nic tylko wymieniać za Dembele i dorzucić francuskiego obrońcę
0
poratuje ktos linkiem bo nie mam tv
2
Kurna no mogli by zaproponować Dembele za Pogbe, obaj maja tylko roczny kontrakt i nie spieszą się z jego przedłużeniem. MU szuka skrzydłowego, a my silnego boxtoboxa. Nawet by mogli dorzucić Big Sama z jego wielką pensją.
0
@Fenelon drugi argument jest bezsensowny, obecnie nie ma gwarancji pierwszego składu w Wolver
0
Powiem wam że ja widziałbym Traore w ustawieniu 5-3-2 jako wahadłowego, tyle, że jest Dest i Emerson
2
@Rewolucja123 “Barcelona is my home,” said Traore. “It’s the reality. I grew up since I was 10.
“From here, we will have to manage with my agents and see what role Barcelona wants.”
1
@Vebrol zamiana na Dembele, akurat szukamy gracza o tym profilu
4
@barcanawieki 8:30 pobudka
9:00 śniadanie
10:00 basen
0
Xavi do Barcy B, inaczej nie rozumiem decyzji
0
@Striker postraszyć go i zmotywować zawsze można, na pewno idzie go sprzedać 2x drożej
0
@Pilka_jest_okragla co ten Pep ma sobię ogarnąć ludzi z City, których chce i wraca? lol ciągle coś o kimś z City
0
@tristan87 pierwszy i ostatni do 1 zespołu a Puig na wypożyczenie
1
Kurcze Onana za 7mln może dołączyć do 4rsenalu, chłopak obecnie jest zawieszony przez doping do lutego, ale mimo wszystko promocja, można by o niego powalczyć, tym bardziej że wychowanek
1
@Barca_Big_Moment zaimponowałeś mi :D
2
@Deeespacito no dokładnie tak, człowiek spał 3h to głupoty w głowie ha
19
Na dzisiaj małe wymagania: Depay
Na jutro: de Ligt
Czwartek: Gaya
Piątek: sprzedaż wszystkich Francuzów
Sobota: Haland
Niedziela: Laporta zaskocz jakims CM
0
@MrShakira można tak napisać o każdej pozycji, ale. transfer napastnika powoduję że na PS ląduje Messi, a na LS zakładam Fati/Depay
2
brakujące elementy układanki to de Ligt, Haland oraz kreatywny pomocnik typu Thiago
0
Ciekawe kto planem B w przypadku braku porozumienia z Wijnaldumem. Darmowy transfer Hakana Calhanoglu? Osobiście za rzuciłbym sieci na nie mogącego się odnaleźć w Anglii Thiago.
0
@Yosemite zawsze mnie śmieszy że MVP nie jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji
0
Wyciąć redaktorów i byłby świetny materiał.
0
Pytanie czy wygrana Juve w Pucharze daje im LM?
0
@LeoMessiah rozwiązanie kontaktu z Messim jeśli ma być prawdopodobne ;p
0
@lukaszmatusiewicz Lenglet
4
#PepBack
Plisssssss
0
Rozumiem, że chodzi wyłącznie o rewanż ale tak źle to rozegrali że szok! Mógł sam Kasjo zagrać brudnym boksem i że może włączyć nawet w małych rękawicach żeby tego uniknąć i niby pokazać kto lepszy ale włodarze federacji na pierwszym planie... bardzo słabo PRowo to wyszlo... Piw paw
Oni juz to wiedzą ze musza dobra gadke ułożyć, zje**li otoczke rewanżu bo teraz będzie że to FAME do tego dąży aby jednak wygral Kasjo
1
siema, ile jeszcze walk do Kasio?
1
Ale ten Fernandes ma sezon, pomyśleć że był do wyjścia w dobrych pieniądzach
0
@7DavidVilla śmiej się, przynajmniej Ty będziesz miał dzisiaj pozytywny wieczor ;)
0
Jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji, nie mamy kasy, a z naszego składu nie widzę połowy, oto moja lista zostaje/musi odejść:
Marc - poniżej swojego poziomu, natomiast bramkarz i charakter w szatni na lata ZOSTAJE
Neto - dobra opcja do zarobienia, skoro rzadko gra drugi bramkarz OUT
Pena - jako, że jestem za posiadaniem solidnego drugiego bramkarza, ale sytuacja klubu jest jaka jest któryś z bramkarzy Barcy B musi zostać drugim wyborem ZOSTAJE
Lenglet - nie ma co się rozpisywać, jego jedyny atut to lewa noga, po MŚ OUT
Umtiti - zapowiadał się na kozaka ale stał się przeciętniakiem OUT
Araujo - oby utrzymał poziom ZOSTAJE
Mingueza - jako jeden z wielu, zapchaj dziura i wychowanek ZOSTAJE
Pique - zbyt drogi na takie umiejętności, ale jeden z nielicznych charakterów, zejdź z pensji i stań się pierwszym wyborem z ławki tutaj PYTAJNIK
Alba - krótko i na temat ZOSTAJE
Firpo - również krótko, to nie ten typ lewego obrońcy OUT
Dest - dajemy szanse rozwoju ZOSTAJE
Roberto - uniwersalny grajek, który na każdej pozycji trzyma poziom, niestety poziom Levante OUT
Busqi - sorry dla mnie spowalniania mega grę, a taka pensja za magiczne zagranie raz na miesiąc ze średniakiem to za mało OUT
Fernandes - a kto to k. jest? OUT
FDJ - szkielet drużyny ZOSTAJE
Pjanic - wymienić go, tyle że za gotówkę... OUT
Puig - mądre wypożyczenie i pożyjemy, zobaczymy OUT
Moriba - w końcu jakiś kot, który potrafi uderzyć ZOSTAJE
Pedri - Iniesta wersja 1.5 ZOSTAJE
Coutinho - zbyt wolno gra, przykro mi ale pensja też robi swoje i kolejna kasa za rozegrane mecze OUT
Fati - czekamy byczq ZOSTAJE
Konrad - to rotacji między 1 i 2 drużyna super opcja ZOSTAJE
Messi - oby ZOSTAJE
Trincao - tu mam problem, więc dobra oferta sprzedać, słaba zostawić kolejny sezon. Liczę na uniwersalnego zamiennika w postaci Depaya. PYTAJNIK
Dembele - kot, szkoda, że na pustyni wśród tygrysów, najpierw przedłużyć umowę potem słuchać ofert i się zastanowić, ale +70mln OUT
Brait - dzięki, że byłeś OUT
Griz - oby ktoś dał z 80 mln bo szukamy pod niego ustawienia, w 433 się nie nadaje, szkoda się męczyć, klasa światowa lecz OUT
Słabo, oj słabo z graczami, na których barkach możemy budować drużynę...