1

Pogba wrócił na wysoki poziom, nic tylko wymieniać za Dembele i dorzucić francuskiego obrońcę

0

poratuje ktos linkiem bo nie mam tv

2

Kurna no mogli by zaproponować Dembele za Pogbe, obaj maja tylko roczny kontrakt i nie spieszą się z jego przedłużeniem. MU szuka skrzydłowego, a my silnego boxtoboxa. Nawet by mogli dorzucić Big Sama z jego wielką pensją.

0

@Fenelon drugi argument jest bezsensowny, obecnie nie ma gwarancji pierwszego składu w Wolver

0

Powiem wam że ja widziałbym Traore w ustawieniu 5-3-2 jako wahadłowego, tyle, że jest Dest i Emerson

2

@Rewolucja123 “Barcelona is my home,” said Traore. “It’s the reality. I grew up since I was 10.

“From here, we will have to manage with my agents and see what role Barcelona wants.”

1

@Vebrol zamiana na Dembele, akurat szukamy gracza o tym profilu

4

@barcanawieki 8:30 pobudka
9:00 śniadanie
10:00 basen

0

Xavi do Barcy B, inaczej nie rozumiem decyzji

0

@Striker postraszyć go i zmotywować zawsze można, na pewno idzie go sprzedać 2x drożej

0

@Pilka_jest_okragla co ten Pep ma sobię ogarnąć ludzi z City, których chce i wraca? lol ciągle coś o kimś z City

0

@tristan87 pierwszy i ostatni do 1 zespołu a Puig na wypożyczenie

1

Kurcze Onana za 7mln może dołączyć do 4rsenalu, chłopak obecnie jest zawieszony przez doping do lutego, ale mimo wszystko promocja, można by o niego powalczyć, tym bardziej że wychowanek

1

@Barca_Big_Moment zaimponowałeś mi :D

2

@Deeespacito no dokładnie tak, człowiek spał 3h to głupoty w głowie ha

19

Na dzisiaj małe wymagania: Depay
Na jutro: de Ligt
Czwartek: Gaya
Piątek: sprzedaż wszystkich Francuzów
Sobota: Haland
Niedziela: Laporta zaskocz jakims CM

0

@MrShakira można tak napisać o każdej pozycji, ale. transfer napastnika powoduję że na PS ląduje Messi, a na LS zakładam Fati/Depay

2

brakujące elementy układanki to de Ligt, Haland oraz kreatywny pomocnik typu Thiago

0

Ciekawe kto planem B w przypadku braku porozumienia z Wijnaldumem. Darmowy transfer Hakana Calhanoglu? Osobiście za rzuciłbym sieci na nie mogącego się odnaleźć w Anglii Thiago.

0

@Yosemite zawsze mnie śmieszy że MVP nie jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji

0

Wyciąć redaktorów i byłby świetny materiał.

0

Pytanie czy wygrana Juve w Pucharze daje im LM?

0

@LeoMessiah rozwiązanie kontaktu z Messim jeśli ma być prawdopodobne ;p

0

4

#PepBack
Plisssssss

0

Rozumiem, że chodzi wyłącznie o rewanż ale tak źle to rozegrali że szok! Mógł sam Kasjo zagrać brudnym boksem i że może włączyć nawet w małych rękawicach żeby tego uniknąć i niby pokazać kto lepszy ale włodarze federacji na pierwszym planie... bardzo słabo PRowo to wyszlo... Piw paw

Oni juz to wiedzą ze musza dobra gadke ułożyć, zje**li otoczke rewanżu bo teraz będzie że to FAME do tego dąży aby jednak wygral Kasjo

1

siema, ile jeszcze walk do Kasio?

1

Ale ten Fernandes ma sezon, pomyśleć że był do wyjścia w dobrych pieniądzach

0

@7DavidVilla śmiej się, przynajmniej Ty będziesz miał dzisiaj pozytywny wieczor ;)

0

Jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji, nie mamy kasy, a z naszego składu nie widzę połowy, oto moja lista zostaje/musi odejść:

Marc - poniżej swojego poziomu, natomiast bramkarz i charakter w szatni na lata ZOSTAJE
Neto - dobra opcja do zarobienia, skoro rzadko gra drugi bramkarz OUT
Pena - jako, że jestem za posiadaniem solidnego drugiego bramkarza, ale sytuacja klubu jest jaka jest któryś z bramkarzy Barcy B musi zostać drugim wyborem ZOSTAJE
Lenglet - nie ma co się rozpisywać, jego jedyny atut to lewa noga, po MŚ OUT
Umtiti - zapowiadał się na kozaka ale stał się przeciętniakiem OUT
Araujo - oby utrzymał poziom ZOSTAJE
Mingueza - jako jeden z wielu, zapchaj dziura i wychowanek ZOSTAJE
Pique - zbyt drogi na takie umiejętności, ale jeden z nielicznych charakterów, zejdź z pensji i stań się pierwszym wyborem z ławki tutaj PYTAJNIK
Alba - krótko i na temat ZOSTAJE
Firpo - również krótko, to nie ten typ lewego obrońcy OUT
Dest - dajemy szanse rozwoju ZOSTAJE
Roberto - uniwersalny grajek, który na każdej pozycji trzyma poziom, niestety poziom Levante OUT
Busqi - sorry dla mnie spowalniania mega grę, a taka pensja za magiczne zagranie raz na miesiąc ze średniakiem to za mało OUT
Fernandes - a kto to k. jest? OUT
FDJ - szkielet drużyny ZOSTAJE
Pjanic - wymienić go, tyle że za gotówkę... OUT
Puig - mądre wypożyczenie i pożyjemy, zobaczymy OUT
Moriba - w końcu jakiś kot, który potrafi uderzyć ZOSTAJE
Pedri - Iniesta wersja 1.5 ZOSTAJE
Coutinho - zbyt wolno gra, przykro mi ale pensja też robi swoje i kolejna kasa za rozegrane mecze OUT
Fati - czekamy byczq ZOSTAJE
Konrad - to rotacji między 1 i 2 drużyna super opcja ZOSTAJE
Messi - oby ZOSTAJE
Trincao - tu mam problem, więc dobra oferta sprzedać, słaba zostawić kolejny sezon. Liczę na uniwersalnego zamiennika w postaci Depaya. PYTAJNIK
Dembele - kot, szkoda, że na pustyni wśród tygrysów, najpierw przedłużyć umowę potem słuchać ofert i się zastanowić, ale +70mln OUT
Brait - dzięki, że byłeś OUT
Griz - oby ktoś dał z 80 mln bo szukamy pod niego ustawienia, w 433 się nie nadaje, szkoda się męczyć, klasa światowa lecz OUT

Słabo, oj słabo z graczami, na których barkach możemy budować drużynę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?