0



jaki ma sens wypożyczenie? to nie mogą go już wziąć na stałe?

5

Ukochany piłkarz w znienawidzonym klubie, serce pęka...

Nic już nie jest takie samo, po prostuuu chciałem żeby zakończył tą przygodę na boisku w naszych barwach, żebym mógł go jeszcze zobaczyć, w innym klubie to już nie to samo, czuje się jakbym stracił kogoś bliskiego, byłem jeszcze młody kiedy odchodził R10, teraz jestem przybity :/

PS. Osobiscie szkoda mi Aguero

3



Czyli tylko PSG? Szkoda, że taki Bayern nie ma graczy z Ameryki, żeby zachęcić Leo. LEO i RL9 było by miło ujrzeć.

0

Ale jeśli inne drużyny przegłosuje CVC to przecież jest szansa na zmieszczenie Leo, a wtedy będzie już za późno...

1

11:15 Messi bez szans na pozostanie
11:20 samobójstwo Bartomeu
11:21 Policja zaczyna dochodzenie
11:21:01 Policja zamyka sprawę z powodu braków dowodów na udział osób 3cich

9

Najgorsze jest to, że nie zdążyłem zobaczyć go na żywo w Barcy... :(

2



o proszę, gdyby tak było to można by mu dać szansę, bo teraz i tak jest mało wart

2

3



nie śpimy, działamy! Oby udało się wypchnąć BigSama ;)

2

@lucca87 Romero jest już w Spurs

4

0

@Messibestplayerintheworld żeby kupić najpierw trzeba tych sprzedać ;D

1

Uwaga: Oznacza to, że Barça może wydać 40,5 miliona euro bez dodawania sprzedaży graczy.

To może jakiś deal Moriba > Pogba ;p

4

@Bobo25 podobno za każdą liderkę w nazwie zespołu płacą 26,1 mln, dodatkowo jeśli ktoś ma powyżej 10 to za każdą już tylko 9 mln. To by się zgadzało - Real Madryt (10) = 261, FC Barcelona (10+1) = 270 mln.

0

@Katalończyk 99 a mi się ogólnie sport Narodowy kojarzy ze sportem drużynowym

2

z taką grą to z tamtej grupy to byśmy nie wyszli

4

Po co on tego Śliwkę od początku wstawiał w 5 secie, ani jednego ataku pewnego dzisiaj nie miał

0

6 do 16 w bloku...

0

Jaja, 8 to i tak za dużo w tym secie..

0

Kubiak serio musi wrócić

0

Kubiak mega słabe kiwki

2

@AntekGriezmann nieeeee

0

daj mu żółta ;p

1

@MesQueUnClub96 @adi7adi8 @AmigoBlancos a na którym kanale lepszy komentarz?

0

na jakim kanale bd PL-FRA?

1

Skoro Areola w WH to życzyłbym sobie Fabiańskiego w Barcy na zmiennika z doświadczem. Połączyć jakoś transfer Martina, jeśli plotki miały w sobie cokolwiek prawdy.

8

@BorzyKrzys wygrała?

0

@arasz1819 tam jakiś gwiazdor trener musi przyjść na nie taktyk :D

0

Messi? Aguero, Griezmann, Depay, Fati, Dembele a do tego jeszcze ten Martin nie chce odejść... tłoczno. Coutinho to chyba brany pod uwagę tylko na 10 przy takim przodzie.. Ewidentnie trzeba się pozbyć z 2-3 piłkarzy i wzmocnić inne formację.

0

@amanter no powinien, ale chyba mu niespieszno ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?