MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki ma sens wypożyczenie? to nie mogą go już wziąć na stałe?
5
Ukochany piłkarz w znienawidzonym klubie, serce pęka...
Nic już nie jest takie samo, po prostuuu chciałem żeby zakończył tą przygodę na boisku w naszych barwach, żebym mógł go jeszcze zobaczyć, w innym klubie to już nie to samo, czuje się jakbym stracił kogoś bliskiego, byłem jeszcze młody kiedy odchodził R10, teraz jestem przybity :/
PS. Osobiscie szkoda mi Aguero
3
Czyli tylko PSG? Szkoda, że taki Bayern nie ma graczy z Ameryki, żeby zachęcić Leo. LEO i RL9 było by miło ujrzeć.
0
Ale jeśli inne drużyny przegłosuje CVC to przecież jest szansa na zmieszczenie Leo, a wtedy będzie już za późno...
1
11:15 Messi bez szans na pozostanie
11:20 samobójstwo Bartomeu
11:21 Policja zaczyna dochodzenie
11:21:01 Policja zamyka sprawę z powodu braków dowodów na udział osób 3cich
9
Najgorsze jest to, że nie zdążyłem zobaczyć go na żywo w Barcy... :(
2
o proszę, gdyby tak było to można by mu dać szansę, bo teraz i tak jest mało wart
2
@A_Gomesinho_21 kot!
3
nie śpimy, działamy! Oby udało się wypchnąć BigSama ;)
2
@lucca87 Romero jest już w Spurs
4
@JimMorrisonFCB taak
0
@Messibestplayerintheworld żeby kupić najpierw trzeba tych sprzedać ;D
1
Uwaga: Oznacza to, że Barça może wydać 40,5 miliona euro bez dodawania sprzedaży graczy.
To może jakiś deal Moriba > Pogba ;p
4
@Bobo25 podobno za każdą liderkę w nazwie zespołu płacą 26,1 mln, dodatkowo jeśli ktoś ma powyżej 10 to za każdą już tylko 9 mln. To by się zgadzało - Real Madryt (10) = 261, FC Barcelona (10+1) = 270 mln.
0
@Katalończyk 99 a mi się ogólnie sport Narodowy kojarzy ze sportem drużynowym
2
z taką grą to z tamtej grupy to byśmy nie wyszli
4
Po co on tego Śliwkę od początku wstawiał w 5 secie, ani jednego ataku pewnego dzisiaj nie miał
0
6 do 16 w bloku...
0
Jaja, 8 to i tak za dużo w tym secie..
0
Kubiak serio musi wrócić
0
Kubiak mega słabe kiwki
2
@AntekGriezmann nieeeee
0
daj mu żółta ;p
1
@MesQueUnClub96 @adi7adi8 @AmigoBlancos a na którym kanale lepszy komentarz?
0
na jakim kanale bd PL-FRA?
1
Skoro Areola w WH to życzyłbym sobie Fabiańskiego w Barcy na zmiennika z doświadczem. Połączyć jakoś transfer Martina, jeśli plotki miały w sobie cokolwiek prawdy.
8
@BorzyKrzys wygrała?
0
@arasz1819 tam jakiś gwiazdor trener musi przyjść na nie taktyk :D
0
Messi? Aguero, Griezmann, Depay, Fati, Dembele a do tego jeszcze ten Martin nie chce odejść... tłoczno. Coutinho to chyba brany pod uwagę tylko na 10 przy takim przodzie.. Ewidentnie trzeba się pozbyć z 2-3 piłkarzy i wzmocnić inne formację.
0
@amanter no powinien, ale chyba mu niespieszno ;D