MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest jakiś zawodnik do wyjęcia (czyli nie grający w TOP drużynie), który regularnie zdobywa bramki z dystansu? W ogóle kto wam przychodzi do głowy,jeśli chodzi o takich pomocników? Mam na myśli kogoś pokroju Bruno, KDB, lecz na nich trzeba by było rozbić bank.
7
Demir zagrał 59 minut w oficjalnych meczach a już tyle krytyki, że nie powinien grać... wczoraj 31 przeciwko Bayernowi! nie dużo więcej niż Messi w meczu z Reims a pokazał tyle samo. Dajcie mu czas, nie wyjdzie to nie wyjdzie ale za wcześnie na krytykę.
0
Może jednak ten Xavi to nie głupi pomysł już dzisiaj, tak czy tak nic nie ugramy w tym sezonie, a on by się oswoił z ligą i krytyką ;}
1
@LecimyPoMajstra jak można tak mówić o kimś kto zagrał 59 minut w oficjalnych meczach?! Przereklamowany to jest Twój nick :D
1
Chyba nikt zaskoczony nie jest ;) Szkoda, że Coutinho i Demir nie grali od początku z przodu z Depayem. 5 z tyłu nam kompletnie nic nie dała, lepiej przegrać 0:3 grając do przodu niż 5 z tyłu i Busquetsem. na SPD...
4
@KORTIS super grajek i kandydat na silnego boxTObox
0
@Encore ile ma Lewy?
4
I uśmiech pojawia się na twarzy!
0
@mikiiki nie wymyślili jeszczę oglądania Googlebox w googlebox?
3
@matirix20 ja tam mam nadzieję :D
0
@Cule1234 głupota... jak nie odejdzie to powinni go zgłosić z nr. 25 i już
0
Było jakieś info co z Collado? Koniec końców zostanie zgłoszony do 1 drużyny?
1
@agaFCB wyślij ;p
0
@Dzemik55 no chybaaaa
1
Jeśli to prawda, że Pjanic obniża wynagrodzenie o 60% tzn. że obecnie będzie zarabiał koło 6,4 mln z czego Besiktas opłaci 2,7 mln. Barca z 16 mln schodzi na 3,7?! ☎ Było by super.
0
Słabe te warunki... 2,7 tylko zaoszczędzimy
0
@Kgorecki2500 myśle, że ktoś inny by kupił jakby zaczęli w pore negocjować i go oferować
1
@MrShakira PS. po prostu są mądrzy i nie chcą wzmacniać rywala tak jak my
0
Co za szkoda, że się nie udało ehhhh!
2
Szkoda że francuskich obrońców, Martina oraz Pjanica nie udało się wypchnąć z klubu... wtedy może znalazłam by się sensowniejsza opcja do wzmocnienia ataku niż De Jong
1
Grizi królem strzelców w tym sezonie
6
Kto uważa że poniższe rozwiązanie jest idealne:
23:58 Deal done Saul
23:59 Deal done Griz
00:00:01 Deal... to late with De Jong
3
Jeszcze chwila i Saul zostanie wypożyczony do nas, żeby tylko Atletico kupiło Griza :p
2
Ohooo ☎
0
OBOWIĄZEK ☎☎☎
0
40?! za tyle to Abraham do Romy przeszedł... co jak co, ale porażka zarządu. Bo chyba wykup w 2022 jest obowiązkiem inaczej stwierdzam że to kolejny sabotaż.
0
@fart tu nie tylko chodzi o jakość, a co do tego nie mamy wątpliwości, ale też o marketing i twarz zespołu, która przyciąga ludzi na trybuny. Ilu ludzi jest takich jak ja że zostawiało zobaczenie go na żywo "na później" w barwach ukochanego klubu i to już się nie uda.. marzenie niespełnione
2
Powiem wam że mi smutno ze świadomością, że gdy Griezmann odejdzie i może jakimś cudem Pjanic to Messi mógłby być nadal w domu -.-
1
De Jong i Bakambu ☎☎☎
jak mamy sprowadzać kogoś tylko dlatego, żeby był jak Martin i potem męczyć się z jego sprzedażą to lepiej zostać bez Griezmanna (co jak co ale wysoka pensja a różnicy nie robi) bez zastępcy.
0
Przepraszam za to: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10586387#comment-10586387
Myślałem, że w jego miejsce przyjdzie ktoś sensowny :D