0

Karim > Mbappe


dzisiaj na pewno ;p

1

dr hab wf Luis Enrique, Pan napastnik Karim Benzema

0

@Jakub1513 warto warto

0

Gra ktoś może w worzone? Poziom średni, samemu się nie chce więc może w duecie lub większej ekipie byśmy zagrali

0

@endriuuu2 zawsze można kogoś włączyć w deal, np. Puig

19

Co wam powiem to wam powiem, ale te 15 mln, które ma FCB do wykorzystania to mogą starczyć jedynie na kogoś takiego jak Yéremi Pino i właśnie tak bym je spożytkował

0

@AmigoBlancos ☎ nie-e

2

Jakbym szukał pozytywów na siłę to mamy młodych: Pedriego, Fatiego, Gaviego, Araujo oraz solidnego ter Stegena i FDJ. Gdybyśmy mieli trenera poziomu Lucho to mógłby coś z tego stworzyć

0

@ArterkHD ter Stegen
Llorente - Van dijk - de Ligt - Mendy
Kimmich - Kante
Bernardo - Bruno
Haaland - Mbappe

0

@Messibestplayerintheworld on już dawno za marginesem. Zero pomysłu na grę, wrócą po kontuzji a on rzuci piłkę, macie, grajcie co chcecie

1

@zadafcb dzieki za info

0

co to za mecz NFL? jakiś finał?

15

Marzenie


0

@barteggg08 może chce koszulkę kupić Realu L?

0

@Kgorecki2500 Bayern może się podłożyć w jednym meczu z Benfica

2

TikTak TikTak ☎

0

@Jon_Snow irytują mnie jak mało kto. Ostatni, przerzucam się na bein

3



gość nie ma jaj, gadając takie głupoty

9

Mecz, meczem ale komentarz Evelen jest ża-ło-sny! Ocenianie jak może boleć faul, sugerują, że ktoś udaje i śmianie się z połowy akcji Barcelony... amatorka! Nie mówię, że FCB cokolwiek grała ale to jest mecz ligowy a nie roast FCB. Ostatni raz oglądam mecz z komentarzem tej stacji, wolę już słuchać arabskich bełkotów. Upadłości życzę, przy takich pracownikach.

0

Dobrze że Roberto na boku to przynajmniej Mingueza będzie miał często piłeczkę (#Sergi "do tyłu" Roberto)

0

Jeśli wejdzie Puig to znaczy, że Koeman prowadzi Barcę po raz ostatni. Róbcie screeny, inaczej go nie wpuści.

0

Dobra, dawać szybkie 3 i idę spać bo nie mam już siły na to patrzeć

0

@maroon ja bym widział obrońcę na przyszłość w zestawieniu Araujo-de Ligt

0

Nie wiem jakim cudem ale przydało by się dogadać z Raiolą i przygarnąć tutaj jego 3 zawodników :D Haland, Pogba, de Ligt potrzebni do odrodzenia tej drużyny

23

@mekston może najpierw sprawdź w ilu grał meczach w tych 7 kolejkach

0

2

A według was kto z grona Xavi, Martinez, ten Hag, Bielsa, Conte i Pirlo jest najbardziej odpowiednią opcją?

Osobiście jestem za wyborem: ten Hag, a Xavi niech go zastąpi w Ajaxie

0

Co wam powiem to wam powiem, ale smutne jest to w jakim miejscu jesteśmy, teraz to ja bym się cieszył jakby Barcelona grała jak YB z United lub dzisiaj gra BRU z PSG. Bardzo dobre wrażenie robią, można na live nawet pokusić się o czystą 1 :o

0

@Bobo25 najlepsza opcja, też mam tylko taką w głowie.

1

@KrwawiaceoczyVEB też jakoś nie kojarzę żeby uderzali z dystansu, ale nie śledzę na codzień ligi włoskiej ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?