MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karim > Mbappe
dzisiaj na pewno ;p
1
dr hab wf Luis Enrique, Pan napastnik Karim Benzema
0
@Jakub1513 warto warto
0
Gra ktoś może w worzone? Poziom średni, samemu się nie chce więc może w duecie lub większej ekipie byśmy zagrali
0
@endriuuu2 zawsze można kogoś włączyć w deal, np. Puig
19
Co wam powiem to wam powiem, ale te 15 mln, które ma FCB do wykorzystania to mogą starczyć jedynie na kogoś takiego jak Yéremi Pino i właśnie tak bym je spożytkował
0
@AmigoBlancos ☎ nie-e
2
Jakbym szukał pozytywów na siłę to mamy młodych: Pedriego, Fatiego, Gaviego, Araujo oraz solidnego ter Stegena i FDJ. Gdybyśmy mieli trenera poziomu Lucho to mógłby coś z tego stworzyć
0
@ArterkHD ter Stegen
Llorente - Van dijk - de Ligt - Mendy
Kimmich - Kante
Bernardo - Bruno
Haaland - Mbappe
0
@Messibestplayerintheworld on już dawno za marginesem. Zero pomysłu na grę, wrócą po kontuzji a on rzuci piłkę, macie, grajcie co chcecie
1
@zadafcb dzieki za info
0
co to za mecz NFL? jakiś finał?
15
Marzenie
0
@barteggg08 może chce koszulkę kupić Realu L?
0
@Kgorecki2500 Bayern może się podłożyć w jednym meczu z Benfica
2
TikTak TikTak ☎
0
@Jon_Snow irytują mnie jak mało kto. Ostatni, przerzucam się na bein
3
gość nie ma jaj, gadając takie głupoty
9
Mecz, meczem ale komentarz Evelen jest ża-ło-sny! Ocenianie jak może boleć faul, sugerują, że ktoś udaje i śmianie się z połowy akcji Barcelony... amatorka! Nie mówię, że FCB cokolwiek grała ale to jest mecz ligowy a nie roast FCB. Ostatni raz oglądam mecz z komentarzem tej stacji, wolę już słuchać arabskich bełkotów. Upadłości życzę, przy takich pracownikach.
0
Dobrze że Roberto na boku to przynajmniej Mingueza będzie miał często piłeczkę (#Sergi "do tyłu" Roberto)
0
Jeśli wejdzie Puig to znaczy, że Koeman prowadzi Barcę po raz ostatni. Róbcie screeny, inaczej go nie wpuści.
0
Dobra, dawać szybkie 3 i idę spać bo nie mam już siły na to patrzeć
0
@maroon ja bym widział obrońcę na przyszłość w zestawieniu Araujo-de Ligt
0
Nie wiem jakim cudem ale przydało by się dogadać z Raiolą i przygarnąć tutaj jego 3 zawodników :D Haland, Pogba, de Ligt potrzebni do odrodzenia tej drużyny
23
@mekston może najpierw sprawdź w ilu grał meczach w tych 7 kolejkach
0
@JimMorrisonFCB haha
2
A według was kto z grona Xavi, Martinez, ten Hag, Bielsa, Conte i Pirlo jest najbardziej odpowiednią opcją?
Osobiście jestem za wyborem: ten Hag, a Xavi niech go zastąpi w Ajaxie
0
Co wam powiem to wam powiem, ale smutne jest to w jakim miejscu jesteśmy, teraz to ja bym się cieszył jakby Barcelona grała jak YB z United lub dzisiaj gra BRU z PSG. Bardzo dobre wrażenie robią, można na live nawet pokusić się o czystą 1 :o
0
@Bobo25 najlepsza opcja, też mam tylko taką w głowie.
1
@KrwawiaceoczyVEB też jakoś nie kojarzę żeby uderzali z dystansu, ale nie śledzę na codzień ligi włoskiej ;p