MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrCule_X ja tylko fifa, nigdy nie grałem w FMa
0
@matirix20 oby nie, bo zaboli. Zidane out i może nie będzie takiej siły przebicia.
1
Mbappe w Barcy marzenie i nie mówię tylko po tym meczu. Umiejętności i Marketing, czyli 2w1. Cou, Griz, Umti, Buski out i może ze 100 się uzbiera. Gdyby przejąć go za darmo zysk za tych graczy plus brak ich pensji można o nim marzyć, a największą satysfakcję byłby rewanż za wykupienie Neymara i zrujnowanie FCB
0
To chyba najmniejsza możliwa porażka także trzeba to przyjąć na klatę...
Messi nie ma przyjaciół, brakuje mu kogoś ze swojego kontynentu, jest tam totalnie sam, Dembele macha rękami po strzale sam na sam zamiast bić się w pierś. Myślę że to ostatni sezon Leo z tego powodu, oby nie poszedł tylko na łatwiznę i dołączył do PSG, jak juz to City.
Dobranoc.
2
Źle nie jest ale boli ta szansa Dembele tym bardziej że przypomina się Lpool, gdzie to się zemściło...
Co jak co ale Mbappe kocur, ludzie piszą że on tylko szybko biega i nic więcej, no akurat dzisiaj widać że on w tym biegu ma też technikę i instynkt killera, dobry jest.
12
Rada na dzisiejszy mecz: odłóż telefon i wejdź na stronę dopiero w przerwie, bo inaczej przejdziesz obok meczu, na który tyle czekałeś/aś.
3mam kciuki, vamos!
0
3:2 dla Barcelony
0
@BarcaInfo Na miejscu Barcy bym powalczył, mielibyśmy w końcu godnego LO do rotacji, może i nawet podstawowego SPD i opcję na LŚO, dzięki czemu obaj francuzi (Umtiti i Lenglet) mogli by zostać sprzedani.
3
Brawo Messi, brawo Trincao możesz wypić se drinka o ;) Busquets powinien dostawać szansę tylko z jakaś czerwoną latarnią ligi bo inaczej zaczynamy mecz z handi -1 a drugim jest Mingeza w ataku, oby Dest wrócił i był już zdrów. 3majmy kciuki za szybki powrót Araujo!
0
Tylko Mingueza, Umtiti i Lenglet mogą to zepsuć;D
1
I jak tu nie pić? xd
35
I oddać Suáreza bo pensja a zostawić tą ciole Busquetsa, nie mogę tego przeżyć
3
Busquets to taki realowy Militao
2
jak można trzymać tą mande Busquetsa na boisku o 77 minut za długo, on nie powinien się podnosić z ławki do końca sezonu!
1
@Barcza223 8 mordeczko, wybacz *
4
nr 5,8,9 panom dziękujęmy
zapraszamy na plac Messi, Dest, Pedri
0
@LyFT no to jest właśnie wszelki wypadek, brak prawej strony za równo w def i ofensywie
0
@LyFT skoro Dest jest powołany to niech gra, jak się nie nadaje to niech go nie bierze na mecz
0
napisałem 7 minut temu... co trener tego do jasnej anielki nie widzi?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9609342#comment-9609342
0
Mingueza, Busquets i Brait zmiana w połowie bo to jest masakra
1
Po co ten Minguza idzie do przodu jak widzi ze jest dziura a żaden z niego pozytek
0
Mingueza to oprócz obiegania na skrzydle to nie powinien się podłączać bo idzie strata i jadą z nimi jak chcą
1
5 minuta zmiana Dest za Mingueze - proszę. Sory ale jakoś mam wrażenie że gość jest mega słabym punktem drużyny
3
Miłego oglądania i po 3pkt!
4
nie żeby coś ale obawiam się wyniku po zobaczeniu składu
0
Po otwarciu okienka powinniśmy wymienić Neto na Onanę, pół roku damy sobie radę z wychowankiem a potem będziemy mieli kozackiego drugiego bramkarza xd
0
dzisiaj losowanie półfinałów?
dawać z mi tych rzeźników z Bilbao albo Levante, a ich zostawcie na finał.
1
Kurna marzenie jakby Laporta wygrał wybory i ściągnął Mpabbe za darmo po wygaśnięciu kontraktu, chciałbym zemsty za podkupienie Neymara bo to był początek "upadku" naszego klubu.
0
Co jak co, ale jeśli de Jong ma grać wyżej to do priorytetów jakim są napastnik oraz zmiennik dla Alby dochodzi SPD. To powinien być ostatni sezon Busquetsa i mam nadzieję, że będzie grał on tylko w mieczach gdzie wejdzie z ławki przy stanie minimum 2-0 do przodu. Nie ma co Alaba chce dużo ale jakby ogarnął nam LO i SPD a od biedy jeszcze ŚO jeśli w trakcie meczu była by taka potrzeba (patrz dzisiaj) to warto dać mu te 10-11 mln za sezon, jeśli przyjedzie za free.
1
Kończ to sprzedawczyku XD