2

Tak sobie myślę tylko teoretycznie po co nam taki Lautaro skoro obecnie jest ciężko aby pomieścić na boisku Griezmanna, Leo, Cou oraz Dembele i może się to udać tylko przy dobrych wiatrach. Ale chyba mnie olśniło! Przecież to nie problem, im więcej zawodników światowej klasy choćby na ławce tym lepiej, narzekać mógłbym w sytuacji kiedy nie było by kim rotować. Tak więc od teraz nie jestem zwolennikiem ale protestował nie będę w końcu lepiej mieć młodego napadziora, który może być top, niż Braithwaita, który nigdy nie był i nie będzie top.

0

@szkutnik91 za to go Kocham :)

4

Wypożyczenie Aarona było by świetną wiadomością, bez konieczności zakupu po końcu sezonu. Jeśli by się sprawdził to byśmy go kupili, a jeśli nie to dali szanse Emersonowi. Do tego oczywiście Dest i gra dwójką nowych obrońców na prawej stronie.

0

@culesjasiules do tego Garcia i nowy lewy obrońca w miejsce Firpo i jest w miarę okej. Zakładając, że Depay to zmiennik na pozycję numer 9 bo nie widzę go w 1 skladzie.

0

Widzielibyście Urugwajski duet napastników w Atletico? Suarez-Cavani

1

Firpo na ławce eh... no ja bym jednak starał się sprowadzić konkurenta dla Alby oraz nowego zawodnika do środa pola kosztem Aleni

3

Halo Roma, bardzo nam przykro, że sytuacja z Milikiem się tak komplikuje, dlatego też z bólem serca ale oddamy za 20mln Braithwaitea

0

To niech to pierdzieli i zostanie, a wielki Bartek będzie mu płacił pensję. Nie wierze, że gdyby został Koeman nie wykorzystywałby go choćby jako zmiennika, byłby głupcem.

0

@MrShakira osobiście:
PO - Dest - skoro sam Bayern negocjuje z Ajaxem to widzą w nim potencjał.
ŚO - Garcia - wychowanek, który pod okiem Pepa bardzo się rozwinął.
LO - jestem za opcja Gaya, ponieważ Valencia sprzedaje w tym okienku za grosze.
ŚP - Camavinga - młody, zdolny i sprzątaniety z przed nosa realowi.
9 - Jako, ze widzę Griezmanna w tej roli to na zmianę Depay jest dobrym wyborem.

0

Według mnie obecnie potrzebujemy prawego obrońcę, który z miejsca wyskoczy do pierwszego składu, środek obrony okej spróbujmy z Garcia, lewa obrona? na razie cicho a United romansuje z promocyjną ceną za Tellesa. Brak 9 - Depay na ławkę sie nada ale nic więcej no i trzeba nam kogos do pomocy bo grając 14231 to do tego systemu mamy tylko FDJ, Pjanicia oraz starego Busquetsa. Pozostałych na tej pozycji nie widzę. Podsumowując potrzebujemy: PO, ŚO, LO, SP, 9. Kogo byście wiedzieli na te pozycje, kto nie kosztuje bajecznej sumy?

60

@BarcaInfo Koeman: jeśli chcesz ponownie być niedocenianym wbijaj do Barcy

5

@VeB77 nie bo Emerson 6 XD

0

@svensonFCB bigmac i jalapeno

0

@Niedzwiad na wahadle już grywa, czas oswoić go jeszcze niżej

4

Dawać tego Traore za Semedo, się zrobi z chłopaka obrońcę

0

Fajnie jakby Cavani rownież trafił do Atletico

0

Ma ktoś może jakieś kontakty za granicą jeśli chodzi o pracę w Szwajcarii, Austrii czy innym lepiej płatnym kraju, np. przy zbiorach lub na hotelu? Szukam czegoś dla par ale zależy mi na sprawdzonym pośredniku lub bezpośrednim kontrakcie z pracodawcą. Gdyby jakaś dobra duszyczka miała jakieś kontakty to piszcie, smialo można na priv! ;) z góry dziękuję za pomoc ^^

0

Barcelona niby chce przez rok dopłacać Suarezowi brakującą różnice między tym co oferuję Altetico a tym co zarabia u nas...

Suarez: potrzymaj mi piwo, halo Altetico ja to mogę u was w sumie za darmo grać pierwszy sezon tylko za podpis dajcie wiecej :D

41

Pewne gdyby Puig miał 32 lata to na luzie byłby w planach a tak nie pasuje do strategii klubu

0

James na 2:1 a WBA czerwona, jeszcze trener czerwo. Co to sie stanelo?!

0

No nic, po mojemu to Puig na wypożyczenia do Ajaxu za free i dobicie targu za Desta.

0

Koeman odpowiadający na pytanie dziennikarza, czy brak powołania Pugia to jakaś pomyłka:


0

@Qexi no jeśli mamy grać na 2 to musi pełnić taką role, sam FDJ się zabiega

3

Jeśli mamy grać na 2 pomocników box to box to mamy FDJ, Pjanicia i reszty nie widzę... Busquets nie biega ani do przodu, ani do tyłu. Alena nie poradzili sobie nawet w Betisie i kto nam zostaje? Roberto? może Jeśli ma robić jako zapchajdziura na dwie pozycję.

Skoro chcemy tak grać to akurat Thiago się nadawał a Liverpool zapłacić za niego w ratach grosze....

0

Ale tak serio Depay, Wilnajdum, Dest, czy Koeman chce jakiegoś gracza z innej narodowości niż jego? Bo o Garcie to klub pytał już jak go jeszcze nie było.

1

@Adamski69 slowo klucz #powoli

17

Koeman poinformował Puiga, że nie jest brany pod uwagę, ponieważ nie jest Holendrem.

4

Miały być zmiany to są Setien nie wpuszczał Puiga z ławki a Koeman nie wpuszcza go ławkę. #AveBusquets

0

Smutne czasy nadeszły, cieszymy się z tego, że zawodnicy są zmęczeni po treningu

0

@alianta2 a gdyby stała na głowie to by była skarbonką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?