1

WOW! Ale by to wyglądało na papierze.

Sterling - Aguero - Messi
KDB - Rodri - Silva
_____ - Laporte - Koulibaly? - Walker
Ederson

Osobiście bardzo lubię Thiago i jeśli Barca nie wykona po niego ruchu widziałbym go w City w zastępstwie za D.Silvę

5

@Sysia11 Koulibaly

0

@PatrykGhost sprzedać wszystkie święte krowy i oszczędzić na ich wynagrodzeniach ^^

0

No nic, teraz pozostaje tylko sprowadzić Mbappe i stworzyć francuskie trio na ataku ^^

1

@JimMorrisonFCB solidny średniak

4

ter Stegen, de Jong, Fati - trójka na której można coś budować

0

@Irmscher10 gdyby nie on to by z grupy nie wyszli więc co to za durny wpis

0

@DonMatteo901 Guardiola go tak wkomponuje, że wszyscy się zmieszczą

9

@MaFCB będę rzygał

0

@MesQueUnClub96 a nie wiem po co ;D po prostu chetnie bym ich zobaczyl razem

0

Może taki Bayern skusi się na Messiego, Lewandowski z Messim - chciałbym to zobaczyć.

1

Bartomeu mądry to nie jest zamiast od razu podać się do dymisji to pozwoli odejść Messiemu, który potem da taki wywiad, że nie wyjdzie z domu jak ludzie poznają prawdę co się tam dzieje. Podejrzewam, że nie brakuje szaleńców zakochanych w Barcelonie Messiego i myślę, że jego odejście może być zagrożeniem życia dla Bartomeu.

0

@Naturopata mądra jeśli wymusi jego odejście już teraz bo nie straci kolejnego roku

0

@Kimar Guardiola będzie jego translatorem :p

0

@aleksande_r jakie 700 mln?! skoro za rok może odejść za darmo do ten zarząd zgodziłby się nawet na 50 milionów byle coś za niego dostać. Mistrzami transferów to oni nie są, nie zapominaj.

3

Juventus wymieni Ronaldo na Messiego robiąc najgłośniejszy transfer w historii :D

1

@kamilop lajk wyłącznie za 1 zdanie :D

0

Messi to powinien ogłosić, że z nie widzi projektu sportowego Barcelony, który proponuje obecny zarząd i ma dość kompromitacji na arenie międzynarodowej, może w końcu ludzie zebrali by te podpisy potrzebne do wotum nieufności.

0

@Coutinho007 o tych nawet nie wspominałem ale to nie znacz że mają zostać, po prostu ich odejście jest bardziej oczywiste

2

Jakie macie podejście do Coutinho?

Osobiście nic do niego nie mam, jestem osobą, która dała by mu drugą szansę ale niestety go po prostu nie widzę w naszym systemie gry. Nie pasuje mi jego styl do bycia skrzydłowym, a tak zagrał nawet w finale Ligi Mistrzów, znowu grając w pomocy nie wraca się do obrony, a widzimy jak piłka poszła do przodu, kto nie biega i nie broni słabo na tym wychodzi. Ciężka sytuacja bo nikt nie chce za niego dać nawet połowy, którą zapłaciliśmy a on po prostu tu nie pasuje, chociaż jest dobrym zawodnikiem.

0

@Transu96 właśnie przeczytałem posty niżej... cały świat będzie mógł ponownie nas wyśmiać ale w sumie chyba już się przyzwyczailiśmy. W sumie Suarez ma dobry argument, żeby nie rozwiązać kontraktu - kazać go w pełni wypłacić.

5

Oddawać Suareza za darmo rozwiązując z nim kontrakt (edit. jeszcze czytam, że mamy mu go wypłacić to już w ogóle brak słów) to będzie szczyt debilizmu, mógłby być solidnym jokerem, jego płaca wynosi ponad 20 milionów czyli tyle ile wydali na Braithwaita, który ledwo co powąchał murawę. Najlepiej rozwiązywać kontrakty i oddawać za darmo a potem brać co popadnie bo nie ma kto zastąpić kontuzjowanych graczy. Pierwszy w kolejne do odstrzału powinien być Busquets a potem dopiero Luis i dalej Pique, Alba oraz waleczny Roberto. Jeśli zawodnicy zgodzą się na obniżkę pensji i zaakceptują rolę zmienników to nie widzę powodu, dlaczego mamy ich oddawać komuś za darmo. Minimum po 20 milionów za takich graczy jak wymieniona święta piątka.

0

Skoda że ten Mbappe jest bliżej Realu niż Barcelony bo chętnie zobaczyłby francuskiego trio DGM z przodu i Messiego na 10 rzucającego im piłeczki a Griezmann biegał by za niego w obronie.

0

Nie wiem jak trener chce pomieścicie na boisku Dembele, Griezmanna, Messiego, napastnika, który jest priorytetem (Lautaro) oraz Coutinho. Jeśli mają na ławce siedzieć zawodnicy z takimi wynagrodzeniami do tego Busquets to oni dalej nie myślą logiczne. Pique i Alba przynajmniej mają szanse na pierwszy skład lub będą solidnymi zmiennikami, bo chyba nie ma szans na wydatek rzędu de Ligta a z lewym obrońcą nie trafią od dawna a Alba czuję Messiego,chociaż Gaya lub Grimaldo mogli by się sprawdzić i wnieść trochę świeżości.

0

@Maker0 masakra jakie wynagrodzenie, jeśli trener nie widzi go w 1 jedenastce to powinien odejść i to szybko

0

@robsesh dzięki

2

Roberto na SPD powinien grać, będąc ławce obstawiłby minimum dwie pozycje.

3

@BarcaInfo najpierw to niech znajdą zmiennika dla Alby a potem myślą o jego pozbyciu się. Mogli by również zapytać o de Ligta.

0

@SiSenior Semedo...

2

@bixmix tak łatwo jak City miało ograć Lyon ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?