0

na MU lepiej zagrać rogi choćby +4,5 MU
na Mallorca - Celta Vigo to samo, np. +8,5 rogów w meczu
mecz Barcelony to loteria, może lepiej odpuścić albo zagrać tylko 1x
na Lazio zagrałbym bez liczby bramek, tak samo Seville, chociaż nikt nie daje gwarancji, że wygrają swoje mecze
dodaj sobie Famalicao - Portimonense - tutaj 1x albo 1 Spotkanie bez remisu
oraz Stal Mielec 2x

0

@Kamiloza91 Ciężko, nawet jeśli chodzi o pierwszy typ

0

Moi drodzy, czy ktoś z was pełni, bądź pełnił posadę Brand managera lub Jr Brand managera? :-)

0

Hakimi chyba byłby idealnym typem prawego obrońcy dla nas, więc dobrze, że będzie w Interze, a nie Realu, chyba że wymyślą jakąś klauzulę anty Barca

0

@DanielOOL dobra oferta last minute

0

@BarcaInfo Niech kupią i się z nami wymienią za Semedo i Rakiticia

54

Poniżej argumenty za tym, aby Bartomeu pozostał w klubie:


0

Słabe statystyki ma ten Lautaro patrząc na to, że gra w ofensywnie grającej drużynie

0

@barteq jakby co to całość wpisu ma na celu wyśmianie tego ruchu transferowego. Tak wiem że dali 80 mln tylko dlatego, żeby kreatywna księgowość się zgadzała bo równie dobrze mogli by dać za 11 mln a Juve Pjanicia za 1 mln.

5

Bardzo dobry ruch zarządu! Arthura będzie można odkupić za 7 lat za te 80mln a Pjanicia nie bo skończy już karierę ;) Myślenie przyszłościowe ha!

0

Hmmm za kogo by tu teraz wymienić Pjanicia :D

1

Bartek weź Ty zadziw cały świat, sprzedaj tego Arthura za te 80 mln, a potem powiedź ,,chcieliście wydymać Freda? To teraz Fred wydyma was" i nie przelewaj kasy za Pjanicia. Więcej życzeń na dzisiaj nie mam, jutro może wspomnę coś o Thiago ^^

0

@BarcaInfo nasz zarząd powinien się uczyć od BVB jak działać na rynku transferowym

0

@Encore Taki Guardiola mógłby coś z niego ulepić sensownego

2

Czy uważacie że ściągnięcie A. Traore na prawą obronę to szalony pomysł? :D

0

@jeyx77x wymiana na Coutinho była by dobrym posunięciem ;p Pogba ma jeden problem mianowicie jest nim jego szurnięty agent

2

Jestem za powrotem obu braci Alcantara ;)

0

Bracia Alcantara w środku pola!

0

@cat_r37 mógłby grać w Barcelonie, chyba nie ma przeciwskazań

0

@takisobiektos dobrze sobie radzi jak na kogoś kto gra tam bez przyjemności ;)

0

@Striker z tego co kojarzę to kiedyś nie chciał grać na środku obrony, ale obecnie chyba nie ma z tym problemu.

0

@Edoss dopóki Messi się z nim dogaduje jak mało z kim to jest nie do ruszenia tak jak Suarez. Osobiście to jestem za sprowadzeniem Grimaldo, jeśli Alba miałby odejść.

4

Marzy mi się Thiago i Alaba w Barcy, obaj z rocznym kontraktem, więc nie kosztowali by nie wiadomo ile. Pierwszy z nich byłby w końcu zawodnikiem, który kreuje grę w środku pola, nie podając jedynie do Messiego. Drugi ze wspomnianych jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem i mógłby spełniać rolę zarówno rywalizującego z Albą o pozycję lewego obrońcy jak też byłby jednym z 3 środkowych obrońców, tym samym moglibyśmy pozbyć się szpitalnego Samuela.

0

W końcu Barca niczym Tatra. Z charakterem.

1

Prosto do samolotu i niech leci do tego Turynu

1

Czy dla nas ten mecz jest tak łatwy że postanowiliśmy podnieść sobie poprzeczkę mogąc strzelać tylko z podania Messiego oraz uznać bramki tylko Leo? Mamy piłkę na 16tym metrze to lepiej wycofać do tyłu do Messiego bo przecież to najbardziej zaskakujące zagranie eh!

3

Cyk piwko i teraz będzie tylko lepiej, vamos!

0

Niech zejdzie z boiska Leo to przynajmniej nie będą widzieć do kogo zostanie podana piłka, bo nasi gracze sami by nie wiedzieli co to robić ;p

2

Transfer Arthura nabiera na wiarygodności... Popatrzcie tylko Barcelona musi zyskać 70 mln do końca tego miesiąca ze sprzedaży swoich zawodników. Sprzedając Arthura za 80 już spełnia ten wymóg, a kiedy rok zacznie się nowy rok obliczeniowy kupią Pjanica za 70 mln bo tak się ugadują z Juwe, że chociaż żaden z nich nie jest tyle wart pomogą Barcelonie zamknąć bilans finansowy na plus.

13

@BarcaInfo nie wiem jak to działa ale po takim ruchu jakieś votum nieufności powinno być i wywalenie tego konia trojanskiego na zbity pysk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?