MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Jeszcze Coutinho za Higuaina i można zakończyć okienko transferowe.
2
@BarcaInfo Bartek chyba nową robotę sobie właśnie ogrania w Turynie
0
@Ghotti albo Pjanica :D
0
@Ghotti gdyby ich życie czegokolwiek uczyło to nie kupowali by Antka. Zamiast inwestować w młodych graczy jak Real to zostawią syf innemu zarządowi i niech sobie radzi... jak w Polskiej polityce, byle zarobić a co się stanie z nami za kilka lat to już nie ważne. Obecnie to mogli by popatrzeć na tego Kai Havertza bo nie mamy nikogo w pomocny kto daje jakiekolwiek liczby oprócz starego walczaka Vidala.
1
@BarcaInfo śmierdzi mi remisem...
0
@Ghotti wydaje mi się, że Barca od początku miała z tyłu głowy, że jeśli nie wkomponuje się on do składu to będą próbować jakiś deal z PSG. Gdyby nie był on francuskiej narodowości zapewne Barca nie zdecydowała by się na zakup.
1
Griezmann chyba długo nie zagości na Camp Nou, przy obecnym trenerze i systemie 433 nie ma dla niego miejsca razem z Messim na boisku. Czyżby Messi robił wszystko, aby klub postarał się o deal Griezmann za Neymara do PSG ;>
2
Się porobiło w 2 Bundeslidze. Heidenheim strzela w 94 minucie w meczu o 6 pkt. i HSV poza podium!
0
@adamt1996 dzięki ;D
0
Kto się interesuje Żużlem?
Postawiłem, że Hampel będzie miał min. 7 pkt w pierwszych 5 biegach a w statystykach widzę, że ma obecnie 3 oraz 2*. Suma 5+1. I tutaj moje pytanie co oznacza ta jedynka po plusie? Ma obecnie 5 pkt. czy 6? A jeśli 6 to czemu? ;)
2
Ciekawe ile trzeba by wyłożyć za takiego Rashforda, dobry grajek do tego ma ułożone w głowie, a teraz powinniśmy stawiać na takich graczy bo brazylijskie imprezy się nie sprawdzają...
0
@Malina1994 dzięki za krótki ale jednak uśmiech na twarzy ;p
5
Nie ma to jak grać Messim na prawym skrzydle, który musi schodzić po piłkę do połowy bo nikt nie jest w stanie jej rozegrać...
Thiago, tęsknię.
Pep, ratuj!
0
Setien też siedzi na tej ławce jak sierotka marysia z nogami jakby zaraz miał popuścić zamiast wyjść do linii i drzeć japę widząc naszą grę, ale widać lepiej siedzieć i się modlić.
0
Masaksra, Barca = Messi i niestety nawet piłkarze się pod tym podpisują nie mając wgl innego pomysłu niż oddanie mu piłki, co mają na celu te zmiany skoro zawsze kto nie wejdzie podaje krótko do Messiego i on zajmuje się rozgrywaniem... to już lepiej się ustawić 5 z tyłu do środka dać Messiego i niech rzuca piłki na wiatraków z boku oraz Suareza i Griezemanna. Eh ręce opadają, zero jaja w tym wszystkim ale jak trener nie wygląda na takiego żeby je miał to ciężko zmienić coś w drużynie, już chyba Gatusso byłby lepszy bo grać to oni potrafią a wprowadzić zasadę nie zapier..... = nie grasz moze cokolwiek by zmieniła. To już nie te czasy, że klepiąc pokonamy każdego, przeczytali to kilka lat temu.
PS. Marc dzięki za 1 pkt.
Dobrej nocki ludziska ;)
1
@mr_robot eleganckie! dzięki ;)
0
Jakieś mało znane a kozackie filmy? Typu ,,Cud w celi nr 7"
0
@SuperPatsonFCB jeśli chcemy wygrać ligę powinniśmy wygrać wszystko co zostało i nie patrzeć na innych, każdy może odebrać punkty nie tylko te wymienione drużyny.
1
Dobra wyłączam szkoda się wku i słuchać jacy to oni nie są zaje
6
Irytuje mnie to gadanie o Realu komentatorów 11ven
0
@kosmos91 a jaki problem ustawić choćby Grizemanna na PS, który by wracał do obrony?
0
@koziar od zawsze ;D
0
@SeeleyBooth jak widać mając takiego grajka można grać praktycznie 4 napastnikami (2 skrzydłowych, Lewy i Müller który gra zaraz za nim). U nas taki Kimmish z FDJ i przed nimi czwórka Messi, Suarez, Griezmann i Dembele. No można chyba tylko pomarzyć. Co do Bayernu to faworyt do wygrania LM jeśli będzie Thiago i Coutinho wróci na ławkę. Może uda im się jeszcze kogoś pozyskać przed finałem.
1
Ja bym karnego podyktował
0
@Hiacynk wiadomo z kim ten remis i przegrane tak na szybko? ;)
5
No to jak taki odpowiedzialny jest to niech teraz będzie poza 18stka z 2 tyg nie licząc kwarantanny jeśli jest konieczna
0
@Messibestplayerintheworld sytuacja była by inna jeśli odszedłby Roberto
5
@MesQueUnClub_87 o i ani Wernera ani Lautaro :D
0
@Messibestplayerintheworld no to czas w końcu kogoś kupić kto będzie tam pasował, a rywalizować z nim może Emerson
4
Mogło by City kupić tego Roberto