MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 z tonickiem też ciekawa, możesz kupić na spróbowanie mała buteleczkę i zrobić jednego drinka, ale najlepiej z colą ;)
1
Pep jak kochasz to wróć bo jeszcze chwila i spadniemy z tej ligi z takim zaangażowaniem
0
Bomba pierdylnie za 3..2..1..
2
Ale czerwonych kartek w tej kolejce :o
1
@SonBarcaGoku nie bo wtedy nie ma gola z karnego więc ten co wywalczył już nie asystuje
0
Cieszyć się czy płakać? znowu Messi ratuje tyłek Bartomeu
0
W 2020 najlepszy komedio-dramat jaki oglądałem to Barcelona. Dobra obsada, polecam ;)
4
Grając w lidze angielskiej z taką gra walczyliśmy o utrzymanie, przykre ale prawdziwe
5
Jakby Messi udzielił wywiadu po meczu w którym mówiłby co uważa to nie było by co zbierać, widać bezsilność na jego twarzy i zero przyjemności z gry
3
Wyglądamy jakbyśmy mieli po prostu wyje**** jakim wynikiem skończy się ten mecz. Coś jest nie tak :/
7
Jak dalej tak będzie to wyglądać to Messi nie ma powodu żeby przedłużyć umowę bo się tylko męczy nosząc Barcelonę na plecach
0
Vamos Barca, vamos Villareal!
2
Trzymamy kciuki dzisiaj za
- wygraną Levante z Celtą
- wygraną Betisu z Alaves
- wygraną Leganes z Bilbao
- wygraną Villarrealu z Realem
- wygraną Barcelony z Osasuna
0
@Pablo481 biereeeee, sprzedane
2
@BarcaInfo ten nie, tamten nie, a na obecną kadrę narzekamy... Akurat Alaba to zawodnik jeszcze bardziej uniwersalny niż Roberto i gra on półkę wyżej od naszego wychowanka. Osobiście jestem za przyjściem takiego piłkarza, bo lepiej pozbyć się pacjenta Umtitiego i rotować Alabą wśród trójki obrońców oraz na lewej obronie, tak aby zagrał 75% spotkań jeśli prezentowałby odpowiedni poziom. Sprzedać Firpo oraz Umtitiego a zakupić Alabe, dla mnie mega korzystnie to wygląda zarówno w kwestii finansowej jak i sportowej.
0
@BarcaInfo bracia Alcantara wracać bo kreatywnych zagrań naszych pomocników ze świecą szukać!
6
@sacherski faktycznie dziwne to przeczucie ;p
0
@Veb1233 masz błąd, zmień Setien na Messi ;p
0
@SonBarcaGoku racja, ale z Live też miałeś mecz z gigantem i było to samo ;p
1
Ciężkie losowanie, ale patrząc na naszą formę to gdyby udało się wygrać ten mecz to w półfinale widzę tylko 3 niewygodne dla nas drużyny, na które możemy trafić ;)
10
Halo Bayern? słuchajta głupio wyszło z tym Coutinho, jednak będzie nam potrzebny na ligę mistrzów ;p
0
@Fabik Messi na 10, Thiago na 8, FDJ na 6
0
Neymar-Suarez-Griezmann
________Messi___________
___Thiago___de Jong_____
W obronie Messi zamieniałby się pozycją z Griezmannem i on wracałby do obrony.
zbyt ofensywnie czy może idealne?
0
Można na jakimś buku obstawić jeszcze mistrza Włoch czy już za późno na tego typu zakłady? Jeśli ktoś wie gdzie jest możliwe to proszę o odpowiedź ;)
16
Dembele + Umtiti jest sensowną opcją
0
Podrzuci ktoś stronkę z powtórkami? Chce zobaczyć cały wyścig F1 i cały mecz Barcelony, znajdę gdzieś to wszystko w 1 miejscu? :)
0
@kkbarca wbijam ;p
0
@sintesox wiadomo, że Pep! On to jeszcze by zrobił pożytek z Coutinho, Dembele oraz Griezmanna ;)
0
@ShawnC jak widać Liverpoolowi to nie przeszkadza, a my zostańmy z tym co mamy bo 30 lat to skończy zaraz karierę.. Messi może grać do 40stki ale kto inny to już dziadek.
1
Powinniśmy się bić o Thiago a tym czasem Kloop robi krok ku kolejnemu mistrzostwu Anglii. Kupią Thiago za śmieszne pieniądze, dowalą Koulibalim rozbijając skarbonkę i dorzuca kogoś na ławkę do rotacji z przodu i będą mieć kozaki skład :/