0

@matirix20 z tonickiem też ciekawa, możesz kupić na spróbowanie mała buteleczkę i zrobić jednego drinka, ale najlepiej z colą ;)

1

Pep jak kochasz to wróć bo jeszcze chwila i spadniemy z tej ligi z takim zaangażowaniem

0

Bomba pierdylnie za 3..2..1..

2

Ale czerwonych kartek w tej kolejce :o

1

@SonBarcaGoku nie bo wtedy nie ma gola z karnego więc ten co wywalczył już nie asystuje

0

Cieszyć się czy płakać? znowu Messi ratuje tyłek Bartomeu

0

W 2020 najlepszy komedio-dramat jaki oglądałem to Barcelona. Dobra obsada, polecam ;)

4

Grając w lidze angielskiej z taką gra walczyliśmy o utrzymanie, przykre ale prawdziwe

5

Jakby Messi udzielił wywiadu po meczu w którym mówiłby co uważa to nie było by co zbierać, widać bezsilność na jego twarzy i zero przyjemności z gry

3

Wyglądamy jakbyśmy mieli po prostu wyje**** jakim wynikiem skończy się ten mecz. Coś jest nie tak :/

7

Jak dalej tak będzie to wyglądać to Messi nie ma powodu żeby przedłużyć umowę bo się tylko męczy nosząc Barcelonę na plecach

0

Vamos Barca, vamos Villareal!

2

Trzymamy kciuki dzisiaj za
- wygraną Levante z Celtą
- wygraną Betisu z Alaves
- wygraną Leganes z Bilbao
- wygraną Villarrealu z Realem
- wygraną Barcelony z Osasuna

0

@Pablo481 biereeeee, sprzedane

2

@BarcaInfo ten nie, tamten nie, a na obecną kadrę narzekamy... Akurat Alaba to zawodnik jeszcze bardziej uniwersalny niż Roberto i gra on półkę wyżej od naszego wychowanka. Osobiście jestem za przyjściem takiego piłkarza, bo lepiej pozbyć się pacjenta Umtitiego i rotować Alabą wśród trójki obrońców oraz na lewej obronie, tak aby zagrał 75% spotkań jeśli prezentowałby odpowiedni poziom. Sprzedać Firpo oraz Umtitiego a zakupić Alabe, dla mnie mega korzystnie to wygląda zarówno w kwestii finansowej jak i sportowej.

0

@BarcaInfo bracia Alcantara wracać bo kreatywnych zagrań naszych pomocników ze świecą szukać!

6

@sacherski faktycznie dziwne to przeczucie ;p

0

@Veb1233 masz błąd, zmień Setien na Messi ;p

0

@SonBarcaGoku racja, ale z Live też miałeś mecz z gigantem i było to samo ;p

1

Ciężkie losowanie, ale patrząc na naszą formę to gdyby udało się wygrać ten mecz to w półfinale widzę tylko 3 niewygodne dla nas drużyny, na które możemy trafić ;)

10

Halo Bayern? słuchajta głupio wyszło z tym Coutinho, jednak będzie nam potrzebny na ligę mistrzów ;p

0

@Fabik Messi na 10, Thiago na 8, FDJ na 6

0

Neymar-Suarez-Griezmann
________Messi___________
___Thiago___de Jong_____

W obronie Messi zamieniałby się pozycją z Griezmannem i on wracałby do obrony.

zbyt ofensywnie czy może idealne?

0

Można na jakimś buku obstawić jeszcze mistrza Włoch czy już za późno na tego typu zakłady? Jeśli ktoś wie gdzie jest możliwe to proszę o odpowiedź ;)

16

Dembele + Umtiti jest sensowną opcją

0

Podrzuci ktoś stronkę z powtórkami? Chce zobaczyć cały wyścig F1 i cały mecz Barcelony, znajdę gdzieś to wszystko w 1 miejscu? :)

0

@kkbarca wbijam ;p

0

@sintesox wiadomo, że Pep! On to jeszcze by zrobił pożytek z Coutinho, Dembele oraz Griezmanna ;)

0

@ShawnC jak widać Liverpoolowi to nie przeszkadza, a my zostańmy z tym co mamy bo 30 lat to skończy zaraz karierę.. Messi może grać do 40stki ale kto inny to już dziadek.

1

Powinniśmy się bić o Thiago a tym czasem Kloop robi krok ku kolejnemu mistrzostwu Anglii. Kupią Thiago za śmieszne pieniądze, dowalą Koulibalim rozbijając skarbonkę i dorzuca kogoś na ławkę do rotacji z przodu i będą mieć kozaki skład :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?