MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon jak mogła tego nie wygrać..
0
Come on Azarenka!
0
@PatrychoO Messi na prawym skrzydle czyli brak skrzydła ;p
1
@PatrychoO Coutinho na skrzydle i dalej nawet nie patrze :D
0
Jeśli nic sie nie zmieniło w ilości osób na ławce i może być tam 7 piłkarzy to zakładając, że przód będzie wyglądał Griezmann, Messi, Fati, Dembele oraz FDJ z Pjaniciem to na ławce mamy miejsce dla 1. Roberto (bo uniwersalny), 2. Puig, 3.Coutinho, 4.Trincao oraz 5.typowa 9, zostaję miejsce dla bramkarza oraz środkowego obrońcy, więc po co nam Busquets z taka pensją, który ma zajmować komuś miejsce za same nazwisko i z taką grą?
4
Nie wiem po co nam ten Busquets, szkoda żeby zajmował miejsce na ławce bo po co ma wchodzic ktoś kto nie biega
0
Busquets oczywiście stoi zamiast doskoczyć...
0
@BarcaInfo zaraz połowa składu to będą Holendrzy, osobiście widziałbym tutaj jednego - de Ligta. Jeśli Depaya zaakceptuje rolę zmiennika to OK jest to jeszcze sensowna opcja, bo da więcej jakości jak Brait, ktorego należy sprzedać.
1
Świetny półfinał w kobiecym tenisie ;)
0
S. Williams czy Azarenka?
2
@Roni/VEB jest co oglądać Denver Nuggets - Los Angeles Clippers czy formalność? Oglądam okazjonalnie NBA więc nie wiem ;)
4
Pooglądałby 7 mecz ale może lepiej nie ryzykować ;) vamos Celtics!
1
@zadafcb no
1
Zacięty pojedynek w NBA - TOR vs BOS ;)
0
@DaPi Dobra daje Chelsea, potrajam Interem i mnożę Barcą. W Niemczech chyba formalność, ale szkoda stawiać takiego kursu.
1
Upamecano dzisiaj bardzo słabo
1
Zdrowy Umtiti jest wart spokojnie 25 mln. Negocjacje zaczynałbym od oferty 1:1 za Depaya, ale oni oczywiście zakończą to na 30mln + BigSam..
4
Zarząd mógłby się obudzić i działać w sprawię nowych bocznych obrońców bo z Firpo i Semedo daleko nie zajedziemy
2
@Coutinho007 nawet na pewno :)
2
@YoungTalents Może sam Semedo by wystarczył, Adama nie zawsze był graczem pierwszego składu w Wolves.
3
@Coutinho007 nie ma naszego :D a widzę go w szerokiej kadrze, więc dodałem jakiegoś typka :P
1
@MrShakira kupując jednego z wymienionych pomocników, Desta, Garcię, Gayę oraz Depaya nie wydalibyśmy kto wie jakich milionów.
5
Może coś byśmy ugrali. Moje chore wyobrażenie o Traore na PO ^^
https://www.futbin.com/20/squad/17784563
Transfery do klubu:
Thiago/ Wijnaldum
Traore/ Dest
Upamecano/ Garcia
Gaya/ Grimaldo
Depay/ Martinez
3
@IronSanHybrid 6) N - Griezmann LS - Dembele PS - Messi SPO - Coutinho
7
@Chaoss właśnie chciałem uzyskać trochę informacji jak to wygląda od środka przed zagraniem tej kampanii bo nie chcę żeby coś poszło nie tak :D
1
Pracuje/Pracował ktoś może na platformie wiertniczej i może coś na ten temat powiedzieć oraz wyrazić opinię?
1
@SteuerFreiMoney 2 nadrabiają, kozackie.
1
@Jakchcesz trzeba znaleźć miejsce dla najdroższego piłkarza w historia klubu a Coutinho nie nadaje się na skrzydłowego. Osobiście próbował bym Grizemanna jako typową 9 z Dembele i Messim na skrzydle, jednak wtedy potrzebny jest nam nowy PO z najwyższej półki, który czasem będzie fałszywym skrzydłowym. Jakby to była FIFA to bym z Traore zrobił takiego grajka, ale w praktyce chyba nie umie dobrze bronić, wiec pozostaje pół środek Dest.
22
Thiago, Coutinho, de Jong - taką pomoc chcę oglądać ;)
0
@joloskyy dołóż trochę i masz Redmi note pro 8 albo 9, przynajmniej przeskoczysz parametrami te do 700zl tak że posłuży ci z 3 lata i będzie wymiatal