0

@Colon jak mogła tego nie wygrać..

0

Come on Azarenka!

0

@PatrychoO Messi na prawym skrzydle czyli brak skrzydła ;p

1

@PatrychoO Coutinho na skrzydle i dalej nawet nie patrze :D

0

Jeśli nic sie nie zmieniło w ilości osób na ławce i może być tam 7 piłkarzy to zakładając, że przód będzie wyglądał Griezmann, Messi, Fati, Dembele oraz FDJ z Pjaniciem to na ławce mamy miejsce dla 1. Roberto (bo uniwersalny), 2. Puig, 3.Coutinho, 4.Trincao oraz 5.typowa 9, zostaję miejsce dla bramkarza oraz środkowego obrońcy, więc po co nam Busquets z taka pensją, który ma zajmować komuś miejsce za same nazwisko i z taką grą?

4

Nie wiem po co nam ten Busquets, szkoda żeby zajmował miejsce na ławce bo po co ma wchodzic ktoś kto nie biega

0

Busquets oczywiście stoi zamiast doskoczyć...

0

@BarcaInfo zaraz połowa składu to będą Holendrzy, osobiście widziałbym tutaj jednego - de Ligta. Jeśli Depaya zaakceptuje rolę zmiennika to OK jest to jeszcze sensowna opcja, bo da więcej jakości jak Brait, ktorego należy sprzedać.

1

Świetny półfinał w kobiecym tenisie ;)

0

S. Williams czy Azarenka?

2

@Roni/VEB jest co oglądać Denver Nuggets - Los Angeles Clippers czy formalność? Oglądam okazjonalnie NBA więc nie wiem ;)

4

Pooglądałby 7 mecz ale może lepiej nie ryzykować ;) vamos Celtics!

1

1

Zacięty pojedynek w NBA - TOR vs BOS ;)

0

@DaPi Dobra daje Chelsea, potrajam Interem i mnożę Barcą. W Niemczech chyba formalność, ale szkoda stawiać takiego kursu.

1

Upamecano dzisiaj bardzo słabo

1

Zdrowy Umtiti jest wart spokojnie 25 mln. Negocjacje zaczynałbym od oferty 1:1 za Depaya, ale oni oczywiście zakończą to na 30mln + BigSam..

4

Zarząd mógłby się obudzić i działać w sprawię nowych bocznych obrońców bo z Firpo i Semedo daleko nie zajedziemy

2

@Coutinho007 nawet na pewno :)

2

@YoungTalents Może sam Semedo by wystarczył, Adama nie zawsze był graczem pierwszego składu w Wolves.

3

@Coutinho007 nie ma naszego :D a widzę go w szerokiej kadrze, więc dodałem jakiegoś typka :P

1

@MrShakira kupując jednego z wymienionych pomocników, Desta, Garcię, Gayę oraz Depaya nie wydalibyśmy kto wie jakich milionów.

5

Może coś byśmy ugrali. Moje chore wyobrażenie o Traore na PO ^^

https://www.futbin.com/20/squad/17784563

Transfery do klubu:
Thiago/ Wijnaldum
Traore/ Dest
Upamecano/ Garcia
Gaya/ Grimaldo
Depay/ Martinez

3

@IronSanHybrid 6) N - Griezmann LS - Dembele PS - Messi SPO - Coutinho

7

@Chaoss właśnie chciałem uzyskać trochę informacji jak to wygląda od środka przed zagraniem tej kampanii bo nie chcę żeby coś poszło nie tak :D

1

Pracuje/Pracował ktoś może na platformie wiertniczej i może coś na ten temat powiedzieć oraz wyrazić opinię?

1

@SteuerFreiMoney 2 nadrabiają, kozackie.

1

@Jakchcesz trzeba znaleźć miejsce dla najdroższego piłkarza w historia klubu a Coutinho nie nadaje się na skrzydłowego. Osobiście próbował bym Grizemanna jako typową 9 z Dembele i Messim na skrzydle, jednak wtedy potrzebny jest nam nowy PO z najwyższej półki, który czasem będzie fałszywym skrzydłowym. Jakby to była FIFA to bym z Traore zrobił takiego grajka, ale w praktyce chyba nie umie dobrze bronić, wiec pozostaje pół środek Dest.

22

Thiago, Coutinho, de Jong - taką pomoc chcę oglądać ;)

0

@joloskyy dołóż trochę i masz Redmi note pro 8 albo 9, przynajmniej przeskoczysz parametrami te do 700zl tak że posłuży ci z 3 lata i będzie wymiatal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?