MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślałem ze NIKE nie aspiruje się tym co się dzieję w Polsce a tutaj widać ze nie dość że się interesuje to kurtki za wzór Najmana reklamuje sztab Barcy. Następny sezon ta żółta?
4
Griezmann szacun za dzisiaj, najlepszy mecz w Barcy, a zaczął się po 85 min.
0
Czekam na kropkę nad i Messiego
1
Stano dzięki za podarowanie kurtki Koemanowi! To Ci talizman! Jedziemy z nimi! Bez pretekstów do podyktowania karnego z czapki i mamy półfinał! VAMOS!
0
Teraz tylko sie wywrócić w polu karnym przy poczuciu ręki na sobie żeby w drugą stronę oddał...
22
Musimy wierzyć że kurtka Najmana która ma Koeman przyniesie nam szczęście!
0
Potrzebujemy bramki i zmiany Lenglet za Griza
1
Może nie Puig efekt ale bardziej brak Busquetsa
1
@Virusk3 duży xd kontrakt xd
0
w końcu go zmienił
0
Martin dotknął piłki brawo!
0
Dobrze że Busquets został, będzie miał kto gonić przy kontrze xd
4
Zanim Busquets zdecyduję gdzie zagrać to cały zespół Granady zdąży się ustawić i jak tu gonic z kims takim?
0
de Jong żółta za 3,2,1
1
Busquets kurła biegać nie umie
0
Dembele za tego człapaka Busquetsa i 442!
1
Sergio Ferrari Busquets, co jak co ale grał na konia i od niego się zaczęło, potem jeszcze siatka..
0
@BarcaInfo ale wtedy Griezmann juz zdecydowanie out bo raczej Aguero nie będzie chciał tu przyjść na ławkę a dla obu miejsca brak
1
@lucca87 ja bym właśnie juz odpuścił Wijnalduma jeśli Alaba by mógł przyjść bo może zagrać w pomocy, bo co jak co ale marnie u nas z finansami, więc wole jednego drogo opłacanego, ale który obstawi 3 pozycję.
0
@piotrek1315 coś za coś, ale masz zawodnika na 3 pozycję i jakby nie patrzeć za darmo. Jeśli mielibyśmy pozyskać jakiegoś LO oraz sensownego SPD to wydalibyśmy minimum 40 mln, które można juz odliczyć od pensji jeśli on jeden może być lekarstwem na te dwie pozycję.
1
@DanielOOL Mbappe ze względów marketingowych oraz wiadomo dobry grajek kumbel Dembele
1
Darmowe opcję typu Alaba oraz Garcia zapewniałyby nam duży wybór w obronie, jeśli dołączy do nas jeszcze Emerson z Betisu. Do tego zmiennik do ataku typu Depay i nie wygląda to źle bez wydawania kwoty na transfery. Było by spoko jakby te opcję się zrealizowały ;)
7
@dafik85 nie ma tego złego, gdyby przyszedł może nigdy nie zobaczylibyśmy potencjalu Araujo, a może jeszcze przyjdzie taki dzień, że de Ligt będzie u nas grał.
1
Ciekawe czy Alaba faktycznie zaklepany przez Real, widziałbym go w Barcy i tym samym wypchał bym Busquetsa do USA, żeby pokryć jego pensję
0
wchodzi |=iutek z 20stką
0
Luis aj stiiil lovv youu, ale Atletico mogło by stracić punkty...
6
Lyon liderem! #tfuuuPSG
1
@IronSanHybrid ukradł pieniądze bo nie miał na tą laskę, a teraz niby bohaterka :D
0
Podsumowanie artykułu: Barca może zakontraktować każdego z wyżej wymienionych graczy poprzez wymianę za Grizemanna, tym samym kogoś pozyska oraz zejdzie z dużej tygodniówki - to jedyna szansa na sprowadzenie jednego z nich :D
2
Jeśli Aguero do nas nie przyjdzie to z miłą chęcią zobaczyłbym duet Suárez-Aguero mimo że mielibyśmy z nimi pod górkę.