1

@BarcaInfo no to może w końcu lądować :D

0

@BarcaInfo ah ten młody Camavinga, szkod, że nie postarają się o niego bo do systemu z dwójką cofnietych pomocników nadaję się jak najbardziej

0

Czysto teoretycznie gdyby Mbappe wyrażał chęci aby dołączyc do Barcelony i to od negocjacji z PSG wszystko by zależało to uwazacie że wymiana Griezmann+Demebele za Mbappe z rocznym kontraktem była by sukcesem czy porażką?

2

@matirix20 Fati wczoraj strzelił pierwszą, która z łatwizną była by w jego (Depaya) top 10 więc czy ja wiem czy taki kozak, jakoś jeśli to ma być faktycznie jego top to mnie nie przekonuje, tym bardziej, że ma być 9-tką a nie kimś kto będzie często strzelał zza 16-tki

5

Gdzie ten Dest? :D

0

@Eto'o9 R10 Duńczyk powinien odejśc bo to nie ta półka, Depay kupiony za 30 to dobry deal jako opcja przejściowa i rezerwowa 9, Pique dzisiaj świetny występ więc nawet wolny Pique w tej formie jest kozakiem

1

@doc Miranda eh wolałbym kogoś bardziej doświadczonego typu Grimaldo

0

@barcelonaLM za 67 sprzedamy BigSama ;p

1

Polsat Sport ExtraHD powtórka walki Blachowicza sie zaczyna

0

Kadra wygląda nieźle, w przodzie jest w czym wybierać ;) Dest i Garcia i jedyne czego naprawdę będzie mi brakowało to solidny zmiennik dla Alby bo grając ciągle po 90 minut pasuję dać mu odpocząć raz na jakiś czas. Depay na 9 to dobre rozwiązanie bo wydaję się, że dużo na nim nie stracimy a nie obrażał by się siedząc na ławce. Osobiste życzenie to ktoś do środka pola jako 4ty do rotacji bo nie widzę tego Alenii, taki Camavinga to marzenie, młody, lewa noga, nie boi się gry ;)

0

Już chcę kolejny mecz!

1

@Piotr,1985 wybrał hajs

3

Haha Griezmanna może nawet trener nie widzi dlatego go nie zmienia

0

czemu ten Fati z Bayernem nie zagrał :(

0

@BARCA_FOR_EVER mógł już strzelić Messi mógł mu oddać wyjątkowo

3

czas rozbujać prawą stronę, Dembele grzej się ^^

1

Młodzian po hattricka! vamos!!

3

Człowiek sobię kupił piwo na mecz a na canal+sport2 leci jakiś koncert i to pod batutą 17-nastolatka, co za czasy, kto by się spodziewał...

0

@Kamiloza91 dzisiaj na pewno ;p

0

@bari_94 trzeba go za rok zamienić za Mbappe z dużą dopłata! marzenie ;)

6

Szkoda ze nie hattrick, ale Fati dodaje otuchy Messiemu jak na cracka przystało ;d

3

Mówiąc szczerze, myślałem że to Dembele będzie pierwszym wyborem ale Fati wygląda naprawdę dojrzale. Co to Dembele to może on walczyć o miejsce w składzie z Griezmannem, dla którego ciężko znaleźć miejsce na boisku a szkoda.

2

prawe skrzydłowy fajnie że jesteś...

0

@Kuczek dobra dupeczka na avatarze zawsze spoko, a Shakira to pseudonim ;)

1

Suarez gol, Rakitic gol, Semedo loading...

0

@MESSIah16 szwagry :)

0

Spojler: będzie 3-1

0

Lewy Lewy Lewy gol gol gol

1

@PePeMasta myślę że brakuje mi tu kota Dembele więc koncepcja do kosza :D

0

@Messibestplayerintheworld dlatego tym bardziej nie będę narzekał, chociaż ciekawi mnie na tej 9 Griz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?